דיון ההעברות הגרמני 13\2012

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י HapoelFan, ‏16/5/12.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כן יוני, ברונו הרג אותו. מפגרים
    האמת היא ששלוש שנים ציפו ממנו שיראה מה הוא יודע וחוץ מהברקות פה ושם נאדה. ולמרות זאת יהיה כואב לראות אותו בנירנברג

2. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

בחור עם כשרון של דייסלר, כלכך חבל

3. Herrmann Member

דיוויד הוייטלד, קשר נבחרת קנדה, עבר לגלאדבך   http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wlcm.Xxx
    רכש מעולה, שיכול להחליף את רויס כמו שצריך ( למרות שמרקו רויס יש רק אחד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx ), במיוחד בזכות זה שהוא מגיע בהעברה חופשית.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/6/12
  4. Herrmann Member

:aa1: בסטיאן אוקזיפקה, עזב את לברקוזן ועבר לאיינטרכט פרנקפורט.

5. Cup of Tea Liverpool, UK

קודם כל השם זה דייויד הויילט ג'וניור.
    עכשיו מאיפה הבאת את העובדה שזה סגור? יש לך מקור אמין?

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

זה עוד לא סגור, אבל כמעט סגור.

:aa1: שטוטגארט מחתימה בהעברה חופשתי את טונאי טורון מהרטה ברלין. הוא למעשה יהיה המחליף של גבהארט כאלטרנטיבה מהספסל

:aa1: מונשנגלדבך מחתימה את הכישרון השבדי-קרואטי ברנימיר הורגטה בן ה 19

7. Herrmann Member

צ?ה דו רי חתם בפורטונה.

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

:aa1: שחקן נבחרת צ'כיה ואחת ההפתעות הנעימות של הטורניר, תיאודור גברה סלסי (צ'כי - אתיופי) עובר לורדר ברמן.

אחלה רכש! סוף סוף מתחילים להביא שחקנים כמו שצריך!

http://www.werder.de/de/profis/news/39568.php

9. Herrmann Member

:aa1: אלבארו דומיניגז עבר לגלאדבך.
    לא ראיתי אותו משחק (חוץ מבליגה האירופית כמה פעמים), אבל ממה שהבנתי הוא שחקן לא רע. נקווה לטוב.

10. riquelme1 Member

לא יודע מה מצב ההגנה של גלאדבך, אבל אין לי ספק שקיבלתם בלם גדול במחיר מגוכח, דומינגס היה שחקן הרכב ומנהיג ההגנה בנבחרת עד גיל 21 של ספרד שזכתה בשנה שעברה באליפות אירופה.

הוא גם זומן לסגל הסלקסיון הרחב לפני היורו, ובסוף לא הוזמן לסגל הרישמי, להוציא את ראמוס, פיקה ופויול לדעתי הוא הבלם הכי טוב כיום.

הרווחתם, וניצלתם קבוצה של פריארים, הסכום ששולם עליו הוא כלום לטעמי לעומת מה שהוא שווה, והוא שחקן שבקלות יכול להכפיל ולשלש את הסכום ששילמתם עליו.

בהצלחה, בטוח שאצפה הרבה בגלאדבך העונה.

11. VAR Member

3 שמות נורא מעניינים אותי ממה שראיתי עד עכשיו:
    טים בורובסקי שוחרר? לעזאזל הוא לא היה ה-סמל של ברמן?
    מיכאל באלאק - מה הסיפור? למה שוחרר?
    רנה אדלר - נגמר לו החוזה כי הוא לא האריך או שלא האריכו לו? כי אני זוכר שבמונדיאל הוא היה אמור להיות שוער ראשון של הנבחרת. נראה שהפציעה הרגה אותו לגמרי...

וסמי הופייה מאמן לברקוזן? זה חדש או שרק עכשיו נפל לי האסימון?

נערך לאחרונה ב: ‏27/6/12
  12. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

בורבסקי שוחרר. ברמן החליטה לא להציע לו חוזה חדש.
    באלאק סיים חוזה ולא ימשיך בגרמניה, השמועות אומרות שהוא יחתום כנראה בקבוצה מהMLS.
    רנה אדלר - האמת היא שאני לא יודע לענות לך על זה בוודאות, אבל אני חושב שהוא לא האריך בעצמו. מעבר של אדלר להמבורג דווח עוד לפני חודשים רבים.
    סמי הופייה מאמן לברקוזן מחודש אפריל, הוא החליף את רובין דוט שפוטר.

נערך לאחרונה ב: ‏27/6/12
  13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לברקוזן כזכור הביאה את ברנד לנו משטוטגארט בעונה שעברה ובכך סתמה את הגולל על השארות של אדלר. בבאייר החליטו נגד אדלר, גם בגלל שהוא עצמו שיחק פוקר איתם ולא הצהיר נאמנות לקבוצה.
    בקיצר בעונה הבאה הוא בהמבורג.

רכש מעולה על הנייר לגדלבך. מעניין אותי מאיפה המשאבים (הם הרי פיתו אותו גם עם חוזה נפלא), כל זה אחרי ששילמו כבר סכום עתק על צ'אקה ושהם עוד רוצים להביא שחקן במקום רוייס.
    זה שעובדים שם מצויין, זה ידוע, זה עדיין לא מסביר איך גלדבך הופכת בין עונה מקבוצת תחתית שמביאה שחקנים גמורים א לה מייק הנקה (שאומנם פורח בבורוסיה) לקבוצה שחושבת בגדול ומביאה את התקוות הגדולות של נבחרת ספרד ושוויץ ותביא לבטח עוד שחקן על אחד. די תמוה

14. Herrmann Member

הרוב מגיע מהמכירה של רויס, וגם קצת מזו של דאנטה. אני מקווה שלא בונים על כסף ממכירה קרובה של טר סטגן, הרמן או יאנצ?ה.

15. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

לא נראה לי. מנסים לבנות משהו בגלדבאך ויהיה מאוד מאוד טיפשי למכור אחד מהשלישייה הזו, בטח ובטח את טר שטגן שמיועד להיות השוער הבא של גרמניה ונתן עונה יוצאת מן הכלל בעונה החולפת. גלדבאך הכניסה הרבה מאוד כסף ממכירות עוד לפני שבכלל התחילה לחשוב על להתיישב מול שולחן המשא ומתן ולהתחיל להחתים שחקנים חדשים אז מן הסתם שהיא חייבת למלא את החורים שנפערו בעמדות הבלם והקישור ההתקפי, אני חושב שבינתיים היא עושה את זה על הצד הטוב ביותר, דומינגז בלם אדיר לטעמי (פייר? אני מופתע שהוא בכלל הגיע לגרמניה, אבל אני חושב שהוא הבין שלהישאר באתלטיקו לא יוביל אותו רחוק מדי אלא זו תהיה קריירה בנאלית שכזאת) ושאקה, למרות שאני לא מכיר אותו אבל ממה שאני קורא עליו יכול בקלות למלא את המקום של רויס. גם ההחתמה של מלאפה היא לא רעה בכלל אגב, אני מחבב את הבחור הזה וחושב שיכול לצאת ממנו הרבה אם הוא יקבל את הצ'אנסים שלו. אותי מעניין לראות אם גלדבאך הולכת גם להביא קשר אחורי חדש במקום נוישטטר. במידה וכן, היא תהיה קבוצה (היא כבר) לא פחות חזקה מהעונה הקודמת וצריך לזכור שהיא מתמודדת במוקדמות ליגת האלופות, היא חייבת להתחזק בצורה הכי טובה וזה גם משהו שיכול למשוך אליה שחקנים בסופו של דבר.