דיון האוהדים ברחבי גרמניה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י lirongmb, ‏26/8/06.

1. Rudess Member

כבוד!!!

2. הפועל אשקלון בנשמה Member

תענו לי רציני עכשיו איך אתם יכולים לאהוד גרמנים?!

"זכור את אשר עשה לך עמלק"

3. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

הגזע הארי מזתאמרת

4. Mehmet Member

אני מעדיף לעשות את ההפרדה בין ספורט ופוליטיקה.

התחלתי לאהוב את ביירן מינכן לפני יותר מעשר שנים, כי נדלקתי על השילוב בין הגנה גרמנית נוקשה, להתקפה ברזילאית וירטואוזית, ומאז אני אוהד מושבע שלהם.

ולמה לשפוט אותם על משהו שאבותיהם עשו לפני יותר מ-60 שנה? וחוץ מזה, עד כמה שידוע לי, הבעלים של ביירן מינכן בתקופת המלחמה דווקא התנגד לנאצים...

5. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אל תקח ברצינות מה שאמרתי. פשוט ככה התשובות שלי נראות לשאלות ברמה הזו.

6. Mehmet Member

התייחסתי אליו, לא אליך.

7. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

חברים. זו שאלה שבכלל אין טעם להתייחס אליה ועדיף שאני לא אתחיל בהרצאת תשובה לשאלה הזו. רק יש לציין שלפחות 90% מאלה ששואלים אותה אין להם שום מושג, אין להם שום ידע בהיסטוריה ובמה שקורה בעולם במקרה הטוב ויש להם מוסר כפול במקרה הרע.
    בלי להיכנס יותר מידי אני רק אספר שכשהייתי בגמר באיירן נגד ולנסיה בשורה מאחרי ישבו כמה ישראלים ושאלו אותנו (ועוד בטון כועס ומחנך) איך אנחנו יכולים להיות אוהדי באיירן. השתדלתי לא להיכנס להרצאות ועניתי חצי לעצמי חצי להם "המשפחה שלי הם ממגורשי ספרד אז אני לא יכול להיות לטובת ספרדים". מאותו הרגע כל היחס שלהם לבאיירן השתנה (לא שהם הפכו לאוהדים אבל בכל זאת) והם עזבו אותנו בשקט ולא בילבלו את הביצים. כמובן שהמשפחה שלי היא לא ממגורשי ספרד באמת אלא להיפך אבא שלי היה ניצול שואה. אבל העיקר שהם הבינו שתקו ועוד בסוף יצאנו מאושרים.

דרך אגב אם מישהו רוצה לשמוע את ההרצאה (תשובה לשאלה המפגרת הזו) או חלק ממנה תגידו לי. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

8. Trnado Member

תשובה מעולה. לא יכלתי לנסח משהו טוב יותר.
    כשהעניין הזה עולה אני תמיד מזכיר את העובדה שהספרדים והאיטלקים כנראה לא פחות גרועים אם סופרים כמה הרוגים יהודים יש באמתחתם, אבל לא חסר להם בכלל מבחינת אנטישמיות וטבח כמו חלק גדול מאירופה.
    וזה בלי לדבר על אקטואליות וכמה שהיחס של גרמניה וכל ה'נאצים' ידידותי לישראל היום.

בתקווה שזה לא יהפוך לדיון פוליטי.

9. אפנברג Member

"ברוך החונן לאדם דעת"-איזו תשובה מופלאה שלך נדב, ממש פנינה. נמאס כבר שבכל משחק בינ"ל ישר מתחילים עם "הם היו בעד היהודים" או "הם היו נגד היהודים", פשוט פאתטי. כל אלו שאהדו את איטליה במונדיאל שכחו כנראה את העבר הפאשיסטי שלהם ועל הארגנטינאים אני לא מדבר-בתקופת השלטון הצבאי הרגו אלפים מבני עמם. אצלנו ב"אליאנז ארנה" אין נהימות לשחקנים שחומי עור, כמו בכמה מגרשים בליגה של העם סגולה בישראל. אצלנו לא שרים שירים בגנות היריבה אלא בשבח הקבוצה שלנו. בכלל, לבקש מהשחקנים שיקחו אחריות על משהו שעשו אבותיהם כשהם עוד לא נולדו זה חסר כל הגיון.

Ich bin stolz ein Bayern Fan zu sein (אני גאה להיות אוהד באיירן)!!!!!!!

10. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה גם יודע, שהרבה מאלה שאנחנו מכירים ככאלה ש"היו בעד היהודים" בכלל לא היו בעד וזה בסה"כ מיתוס שאין לו שום ביסוס עובדתי ולפעמים העובדות מדברות בדיוק ההיפך. רק שאותם חכמים, שמפאת כבוד הפורום כאן לא רציתי לקרוא להם בורים, אפילו לא יודעים את העובדות הם סתם חיים על מיתוסים. ואתם לא תאמינו עד כמה הבורות וחוסר הידיעה חוגגים. ככה בדיוק היה עם השלום שעשה פודלוסקי במונדיאל וכולם כאן בארץ (רק בארץ) קפצו עם מועל יד. הם רק לא מבינים כמה הם מביישים ומבזים את השואה במה שהם אמרו ובבורות שלהם. אנשים כאלה כל דבר מגנים ומקדשים בשם השואה, אבל אין להם בכלל מושג עליה והם אפילו לא יודעים מה ואיך זה מועל יד. זה ביזוי וזילות השואה יותר מכל דבר אחר. אותו הדבר לגבי השאלות המטופשות האלה.

ויש עוד הרבה דברים לענות לשאלות האלה. (הזהרתי אותכם אל תדליקו אותי - אחרת תקבלו הרצאה)

11. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

תמשיך נדב תמשיך! זה אחלה דיון! אהבתי ת'גירוש יהודי ספרד http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

12. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ביקשת אז הנה עוד אחד.

סבא שלי (מהצד של אותה המשפחה של מגורשי ספרד - המבין יבין) גורש ע"י הבריטים ונרצח על ידם. אני יודע שהוא רק אחד אבל בשבילי הוא כמה מליונים.
    דרך אגב. גירוש וטבח היהודים הראשון בהיסטוריה נעשה ע"י האנגלים. אין לי את התאריך המדוייק כאן אבל אפשר לבדוק ולהעלות את זה. (או שאולי על זה יש התיישנות? או שסתם אנשים לא יודעים?)

ואם כבר הפרעתם לי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx, אז מצחיקים (מעצבנים אותי) אלה שלא ישכחו ולא יסלחו אבל כשכואב להם הראש הם קונים אספירין (או משתמשים בתרופות אחרות מתוצרת הקונצרן - למי שלא יודע, זה אותו היצרן שייצר את הגז לתאי הגזים) או שנוסעים בפולקסווגן או שואפים לסוע בפולקסווגן (טוארג למשל) - למי שלא יודע פולקסווגן היה המצאה של היטלר (בגדול - לא ניכנס לפרטים) או נוסעים (או שאופים לסוע) בב.מ.וו או מרצדס ולא יודעים שהצמרת הנאצית השתמשה בזה (דרך אגב אני נוסע במכונית גרמנית בכיף ונהנה ממנה) או אאודי (היטלר מימן אותם לא מעט) ויש עוד דוגמאות - מעליות ודרגנועים של תיסן למשל וכו'.
    אני גם אוהב את אלו שנוסעים בפורד או נהנים מסרטי וולט דיסני בלי לדעת שהשניים האלה (הנרי ווולט) היו אנטישמיים מהגדולים ביותר שיש באופן מוצהר וגלוי.

דרך אגב יש עוד תשובות. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

13. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

don't listen to those nerrow mind fucks. how can you be a natzi if u play with turks, latinos and black people?

14. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

nfcb כמה חבל שאתה לא יכול לבוא איתי לבצפר להסביר את זה לכמה טמבלים שהקשר ביניהם לכדורגל הוא מקרי בהחלט או שהם פשוט סוגדים לרונאלדיניו בלי שום סיבה.
    אפילו המורים בבצפר שלי נגד הגרמנים, היום המורה להיסטוריה סיפרה על חברה שלה שתמיד שמה 30 ק"ג של אורז בבית שלה כי יש לה טראומה מהשואה שהיא הייתה אוכלת רק כוס אורז קטנה אחת בשבוע לכל המשפחה וזה לא תמיד היה מספיק אז היא תמיד אוגרת כי יש לה טראומה.
    ואחרי זה היא אמרה משהו שממש עיצבן אותי משהו על זיגמונד פרויד ועל ההשפעה על זה שתמיד יהיה לגרמנים משהו רע עליהם כל הדורות כמו שרובצת עליהם קללה אז התחלתי להסביר לה שהיום זה גרמניה חדשה אבל היא מבחינתה אנחונ בשנות ה30, היטלר עולה לשילטון.

15. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

מורות הן בני אדם כמו כולם, ובניהן יש גם סתומות וגם כאלו שהן בסדר. בכל מקרה, אל תרגישו לא בנוח שהנשר מוצג על גבי שחור, צהוב ואדום!

http://www.magister.com.mt/flag/germany.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏5/9/06