דור העתיד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Cristiano Ronaldo 7, ‏30/6/05.

1. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

עכשיו אתם מדברים..

שווינשטייגר פשוט שחקן גדול, אם הוא היה קצת פחות כסחן הייתי יכול ממש לאהוב אותו.
    אני לא יודע למה, אבל ממש ממש לא אהבתי את נבחרת גרמניה הזאת, יותר מדי ערסאוואתיות כנראה.

בפעם המאה אני מתחנן - אלכסנדר גלב!

2. MAN יונייטד Member

באמת קסייאס דור הווה ואין מה לדבר עליו ,אגב בלי קשר אובפמי תחליף כבר את החתימה...
    זה שלי:
    איגור איקפנייב(מוסקווה)(לא בגלל המנגר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx )
    גון אושיה(יונייטד)----אלכס(פסוו)-----הוט(צלסי)---- קאפו...סתם של ברזיל החדש שכחתי..סיסניו נראה לי

קווינסי(ארסנל)----------------פאברגאס(ארסנל או מסצרנו).............רייס(ארסנל)

------------------יאוו אני שוכח שחקנים...זה של סביליה חוזה נוואס משהו כזה לא זוכר...----------------

------------------טבז(קורינטיאס)--------------מסי(ברסה או דז'וזפה רוסי מיונייטד)---------------
    :aaa7:

נערך לאחרונה ב: ‏2/7/05
  3. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה יש מהחתימה?

חורחה ראמוס בכלל מגן ימני של סביליה

4. MAN יונייטד Member

ווירי כבר לא באינטר...
    אז שכחתי לא זוכר את השם שלו זה השחקן של בטיס ששיחק בנבחרת ספרד עד גיל 20 בהולנד..ראיתי אותו במחזורים האחרונים של העונה... :aaatv:

5. Bensh Member

קאלסטרום מצוין. יוצא לי לראות אותו לפעמים בסיכומי מחזור של הליגה הצרפתית, הנייחות שלו מדהימות, הוא מוסר נפלא ובועט מעולה מרחוק. פשוט שחקן אמצע מעולה.

6. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

שיואו ואי באמא שך מה אתה אומר, מעניין שרק לפני שעה שמתי את החתימה הזאת, צירוף מקרים שאני מוחה לו כפיים ואומר תודה, שיואו אני בהלם

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

:aaa12: ואותו אני פשוט גם חייב לשים כאן לדיון," מתיאס סאמר החדש" פר מטסקר בן 20 שחקן קבוע בהרכב של גרמניה, בניגוד להות' שעם חזרתו של וורנס הוותיק או חזרתו לכושר של מטזלדר יירד לספסל.
    מטסקר משחק אומנם בהנובר אבל לא להרבה זמן, שטוטגאראט, ברמן, שאלקה ובאיירן כבר שמו עליו עין, קבוצת צמרת מהליגה האנגלית כבר התחילה לגשש(ליברפול- אבל הוא לא ספרדי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx ,ואולי מנצ'סטר), גם אינטר שפוזל לכל כיוון קלטה גם אותו.
    אם תשאלו אותי אחד הבלמים הכי מבטיחים כיום באירופה!

:aaa12: דייגו מפורטו, אני יודע הוא לא פוגע בינתיים בפורטוגל אבל להערכתי זמנו יגיע!!!

לגבי קלסטרום, שמועות מקשרות אותו לשטוטגארט, אני מאד מקווה שזה לא ברווז עיתונאי, שחקן-שחקן, ולקחת אותו מהר לפני שליון או איזה קליבר אירופאי אחר נדלק עליו(מחירו המשוער בין 6 ל8 מיליון יורו).

8. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן, הדור הבא ש גרמניה כבר מוכר בגרמניה מהעונה שעברה. חבל סתם לטחון מים.
    קלסטרום כשרון ענק, אבל לדעתי בסופו של דבר הוא יגיע לאיזו קבוצה שלא מתחרה על כלום.

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מטאסקר עשה את הפריצה רק העונה, לטחון מים?
    ןגם שווינשטייגר או פדולסקי רק בתקופה האחרונה החלו לשחק בקביעות בנבחרת ולהראות את כישורם. הדיון נקרא דור העתיד, ראוי מן הסתם ששלושת אלו יהין שם!!!

10. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא נכון. שויינשטייגר ופודולסקי היו שחקנים מצויינים גם בעונה שעברה. פודולסקי לא קיבל
    את השם שלו מעונה טובה בליגה השניה. מטאסקר באמת שחקן טוב, ומוכר בבונדסליגה כבר העונה, אבל בהאנובר מדברים עליו ככישרון כבר שנתיים. קצת פורפורציות.

11. barakrom Member

הכי בולטים בשטח הם וויין רוני, כריסטיאנו רונלדו, רוביניו

12. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אריין רובן, ססק פברגס, ואלרי בוז'ינוב...יש הרבה. הכי מקבלים חשיפה תקשורתית (לא ברור למה), הם אלה שהזכרת ברק.

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור שהשטח שלך הוא הליגה האנגלית.

14. barakrom Member

בלי קשר, רוני, רונאלדו ורובן הכי יצירתיים ומלהיבים שיש, נשבע...

15. Jose Mourinho Member

כריסטיאנו רונאלדו, רוני, רובן, אדריאנו, אובה מארטינס, חלב, צ'ך, קאסיאס, רוביניו, סיסיניו, פאברגאס, חסוס נאבאס(סביליה), דייגו(פורטו), ג'ילארדינו, קאסאנו, דה רוסי, זלאטאן, פודולסקי, שוואנשטייגר(רבאק איך כותבים את זה?!),שון רייט פיליפס , קאקא, קוראני, ליונל מסי, אנדרס אינייסטה, פרננדו טורס, חואנפראן(ריאל מדריד), סרחיו ראמוס, טבז, מאסצ'ראנו, ד'אלסאנדרו, לוצ'ו גונזאלס, קים קאלסטרום, חואקין, פרדי אדו

נראה לי שזהו...

אגב, בן כמה קאקא?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/7/05