דויטשר מנשאפט :: מוק' מודניאל 2014

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Ralph-Lauren, ‏8/7/12.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. aloneli Member

ומתי אוזיל היה טוב באגף?יוגי ניסה את זה מעט וזה הלך גרוע.גם מוריניו ניסה את זה עונה שעברה ומיד הוא הבין שזה לא הולך לו.אז מתי הוא כן היה שם טוב?

לעומת זאת בעמדה 10 שבה הוא שיחק ברוב הזמן בשנים האחרונות הוא הפך להיות שחקן מוביל בריאל ובנבחרת ולכן אין שום סיבה לשנות זאת.אני לא מאמין שנקבל ממנו יותר באגף מאשר באמצע,העניין הוא פשוט שיש ממנו המון ציפיות להפוך לכוכב העל של הנבחרת או משהו כזה והוא ממש לא כזה וקשה לי להאמין שבאגף הוא יהפוך להיות כזה.

חוץ מזה שאוזיל יעבור לאגף רוייס ירד לספסל וזה חבל.אם אוזיל לא טוב לא חסרים שחקנים טובים בעמדה שלו.

2. Eric Cantona Member

התקופה הרעה של גרמניה חלפה והכדורגל המוחץ חזר. לא כל נבחרת גדולה יוצאת מאירלנד בתוצאה כזו ועם נקודות בכלל. כל הכבוד.

3. aloneli Member

משחק נהדר של גרמניה וזה נראה שדברים מתחילים להתחבר שם.מה שיותר חשוב שבואטנג שיחק כמגן ימני ולא הוודס ועכשיו רק נשאר לקוות שיוגי יפסיק עם השטות הזאת של שוויני מאחור וקדירה כשחקן חופשי שהולך לאיבוד.גרמניה חייבת קשר אחורי אמיתי אחרת היא תאבד את מרכז המגרש בקלות לנבחרות הגדולות וקדירה כן יכול לשחק כאחד כזה.

עוד משהו לזכות יוגי שמתחילת הקמפיין הוא הפסיק להתעקש על פולדי כקשר שמאלי אחרי שזה לא הלך,ורוייס שהשתלב נהדר והפך לשחק חשוב מאוד בנחברת.

4. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק לשים דברים בפרופורציה. כשהמחליף של אירלנד נכנס זה היה שחקן מקבוצה מהליגה השניה באנגליה כשבגרמניה נכנס המחליף הוא היה סגן אלוף ליגת האלופות הנוכחי.

לא יודע מה אתה רוצה מאוזיל. את שיא הקרירה שלו הוא עשה כשחקן אגף. ובכל מקרה כמס' 10 טוני קרוס הרבה הרבה יותר טוב ממנו. בכלל, טוני קרוס הוא היום שחקן הקישור ההתקפי הגרמני הכי טוב שיש, ביי פאר. הוא חייב להיות על המגרש.

5. eran levy Member

לצורך העניין ממש לא משנה אם המחליף היה מגיע מהליגה החמישית או מאלופת אירופה בכבודה ובעצמה, כי מגרמניה מצפים לנצח משחק שכזה.
    אתמול הם נראו נהדר אבל אף אחד לא התפוצץ בראיונות, כולם היו רגועים ודיברו על העובדה שהמשחק השוטף חזר.
    כרגע חדירה בספק למשחק מול שבדיה אחרי מתיחת השריר שלו אתמול.

לא יודע מה התוכניות שלכם ליום שלישי בערב, אני אהיה באצטדיון האולימפי בברלין. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏13/10/12
  6. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוודאי שחשוב מאיפה באים השחקנים. מראה לך על הבדלי הרמות האינדיווידואלים. נכון, לירן?
    ובמילים אחרות, מאז יוגי (כעוזר מאמן של קלינסמן) אנחנו חכמים גדולים על הנבחרות האלה אבל לא עוברים את החצי נגד נבחרות נורמאליות. שוב יגידו שאנחנו זורמים ונראים נהדר ונגיע לאיטליה וספרד והולנד וארגנטינה (לא עם מאמן שיכור) ולא נעשה חצי התקפה.

7. aloneli Member

מתי גרמניה פישלה מול הולנד וארגנטינה?במשחק אימון?ביורו האחרון גרמניה בקלות ניצחה את הולנד ואת ארגנטינה במונדיאל פירקה לחתיכות.
    ספרד ואיטליה לדעתי הן שתי נבחרות שיותר טובות מגרמניה והקישור שלהם ביטל לגמרי את הנבחרת הגרמנית במשחקים ביניהם.כמובן שליוגי יש חלק במשחק ההגנה הלקוי שלו ולפעמים בהרכבים שהוא העלה אבל גם על הנייר לשתי הנבחרות האלו היה סגל טוב יותר וגם מאמן טוב יותר.

לא שאני מתומכי יוגי אבל הוא האיש הכי מתאים לסגנון של השחקנים בנבחרת.

8. Der Rotbart Member

אני להבדיל אהיה באצטדיון רמת-גן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

9. aloneli Member

מסתמן כי קרוס ושוויני יפתחו בהרכב נגד שוודיה.לא בדקתי אם קדירה פצוע אבל גם אם הוא כשיר הוא לא צריך להיות בהרכב.
    אם יוגי בוחר ששוויני יהיה הקשר האחורי שזאת החלטה רעה בפני עצמה ושקדירה יסתובב בהתקפה אז כבר עדיף שיעלה עם קרוס בתפקיד הזה.קרוס גם עושה יותר הגנה מהמטייל קדירה ויכול לעזור לשוויני בניהול המשחק וככה אוזיל יוכל לשחק קדימה יותר ולא להתחיל התקפות מהחצי רק כי קדירה מטייל איפשהו על המגרש.

לגבי המחליף של קלוסה שגומז פצוע אז אפשר היה לראות שבשלב מסויים נגד אירלנד יוגי ניסה את מולר בעמדה הזאת וכנאה זה עוד יותר מראה על כך שהוא לא בונה על שום חלוץ רחבה בגרמניה חוץ מקלוסה וגומז.האמת שקשה לי להאשים אותו בזהhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

10. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל, אלון, יש חלוצי רחבה לגמרי לא רעים בגרמניה. קוראני, הלמס (שכרגע פצוע) קיסלינג. ויש גם בנבחרת הצעירה. עצוב שיוגי לא סופר אף אחד מהם. אפילו לא כמחליף.

לגבי ההרכב היום. אכן קדירה פצוע. אבל עדיין. קרוס ושוויני לא יכולים לשחק ביחד כמספרי 6 (נגד נבחרות נורמליות). זה הוכח יותר מפעם אחת בנבחרת וגם בבאיירן. לא יעזור כלום צריך לשים מס' 6 הגנתי אחד אמיתי. סבסטיאן קל או אחד הבנדרים זה הראשונים שקופצים לי לראש. אבל מה, יוגי, מבין שקרוס זה השחקן הגרמני הכי טוב כיום והוא לא יכול לוותר עליו. מצד שני, אין לו אומץ לספסל את אוזיל או להעביר אותו לעמדה האמיתית שלו וככה נמשיך להינות מחצי אוזיל ומאפס קרוס האמיתי ובלי קשר הגנתי אמיתי.
    מעבר לזה אנחנו גם אמורים לפתוח עם שני ליצנים בהגנה.

אח"כ מתפלאים שאנחנו לא מסוגלים לזכות בתארים.

11. dudi Member

מה חדש נדב אם אוזיל יעבור לעמדה שלו, וקרוס ישחק מעל שווייני וק?דירה מה יעשו עם פודולסקי\רוייס? לסירוגין חלילה מה נעשה עם איזה תואר בידיים מצמרר...

אגב מה קיסלינג לעמדת החלוץ המחליף? השתגעתם? הוא לא נתן גול כבר 9 ימים רצופים, פוי.

נערך לאחרונה ב: ‏16/10/12
  12. aloneli Member

ברור שצריך קשר אחורי אמיתי רק שכבר מזמן אין בהרכב הנבחרת אחד כזה פרט אולי לכמה משחקים שלארס בנדר שיחק.קדירה בנבחרת כבר מזמן לא משחק קשר אחורי וגם בריאל הוא כבר מזמן לא משחק כאחד כזה שצ'אבי אלונסו נשאר הרבה מאחור בדיוק כמו שוויני.אז אם יוגי ממש לא רוצה לשחק עם קשר אחורי אז שישחק עם קרוס ולא עם קדירה אני בטוח שנקבל מזה יותר גם הגנתית וגם התקפית.גם לשוויני ולאוזיל יהיה הרבה יותר קל שקרוס לידם.

לגבי עמדת החלוץ אני מסכים שאפשר לתת צ'אנס לקיסלינג לפחות שיהיה בסגל.

לגבי אוזיל מתי בדיוק הוא שיחק קשר שמאלי בנערים ג'?לא צריך להזיז אותו לשום מקום בטח שיש באגף שמאל את רוייס הנהדר.אוזיל הוא מספר 10 זאת העמדה הטבעית שלו,זאת העמדה שבה הוא פרץ ומצא לעצמו מקום בהרכב של ריאל מדריד ונבחרת גרמניה,שם בעצם כל הקריירה שלו בטופ העולמי הייתה.לי לפחות לא זכור שהוא שיחק כקשר שמאלי ברצף ב5 שנים הקרובות,לא בברמן,לא בריאל ולא בנבחרת הגרמנית.

אוזיל פשוט בירידה חדה ביכולת שלו.אולי יש פה עניין של עייפות ואולי הוא פשוט בתקופה רעה.זה בא לידי ביטוי גם בנבחרת וגם בריאל.לא צריך לשנות לשחקנים עמדות כי הם נתנו כמה משחקים לא טובים.מה שכן אפשר ורצוי לעשות זה לנסות את קרוס בעמדה שלו לאיזה משחק או שניים ולראות איך זה הולך ולספסל את אוזיל בדיוק כמו שעשו בריאל.וככה עוד יותר נקבל תפוקה מקרוס.
    חוץ מזה הוא היה לא רע בכלל נגד אירלנד והערב שהוא לא יצטרך לרדת עד לאמצע כדי לקבל כדורים במקום קדירה הוא יוכל להיות חופשי יותר בהתקפה ונוכל לקבל ממנו הרבה יותר.

13. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוזיל בברמן מעולם לא שיחק מס' 10. היה שם את מיקו ואח"כ את דייגו. הוא שיחק בצד שמאל.
    גם בריאל הוא לא משחק בתפקיד שהוא משחק בנבחרת ומכל מקום ריאל לא משחקת באותה השיטה כמו הנבחרת. כך שממילא הוא לא יכול לשחק שם וכאן את אותו התפקיד.

אוזיל, בנבחרת אף פעם לא נתן תפוקה כמו שהוא יכול. שוב, בגלל התפקיד הלא טבעי לו.

14. aloneli Member

דווקא הוא תמיד היה טוב בעמדה הזאת בנבחרת ורק בתקופה האחרונה יש לו נסיגה גדולה ביכולת ולא רק בנבחרת.
    במונדיאל הוא פרץ בעמדה הזאת והצליח למצוא מקום בהרכב של ריאל לאחר מכן בעמדה הזאת.בעצם כל הקריירה שלו כמעט נבנתה על היכולת שלו בעמדה הזאת ובגלל זה אני לא רואה איך שינוי עמדה שהוא לא שיחק בה כבר כמה שנים טובות ישנה פה משהו.יכול להיות שכן אבל זה אף פעם לא קרה.

לדעתי כל העניין עם אוזיל זה שילוב של תקופה לא טובה שיש אותה אצל כל שחקן+קצת עייפות ולכן בריאל קצת מנסים לעשות איתו רוטציות השנה.בנוסף לכך יש עודף ציפיות ממנו להיות הכוכב המוביל של גרמניה ואוזיל הוא לא כזה אלא רק עוד שחקן טוב בסגל שכרגע יש שחקן שנמצא בכושר טוב יותר ממנו בעמדה הזאת ואולי שווה לנסות קצת את קרוס בהרכב בעמדה הזאת.

15. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי, ועוד כמה אנשים שמתמצאים בכדורגל הגרמני ואני משוחח איתם, הוא אף פעם לא היה טוב בנבחרת. אף פעם לא טוב כמו שהוא יכול להיות.
    שוב, ריאל משחקת בשיטה שונה לחלוטין לכן הוא לא יכול להיות שהוא משחק שם באותה העמדה כמו בנבחרת. אולי המספור של העמדה שלו דומה (גם לא זהה) אבל העמדת השחקנים סביב היא שונה לחלוטין. זה כמו שתיקח קבוצה שמשחקת עם בלם אחורי ובלם קדמי (פעם היה דבר כזה) ותגיד שכל אחד מהם עושה את אותו התפקיד כמו הבלמים שמשחקים בלם ימני ובלם שמאלי. או קבוצה שמשחקת עם שלושה בלמים.

מצב נושא:
הנושא נעול.