דויטשר מנשאפט :: מוק' מודניאל 2014

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Ralph-Lauren, ‏8/7/12.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. aloneli Member

המשחק כבר נקבע לפני כמה חודשים טובים ולא באמת היה צריך להזיז אותו או לבטל אותו רק כי כמה שחקנים לא יכולים לשחק בטח שזה כולה משחק ידידות.
    והגיע הזמן שגם ההרכב השני יקבל הזדמנות להוכיח את עצמו,כמה כבר אפשר לשחק עם אותו הרכב.לפחות יש את המשחקים האלו בדיוק בשביל זה.

2. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

סגל נבחרת גרמניה לקראת צמד המשחקים מול איי פארו ואוסטריה:

שוערים: מנואל נוייר, מרק אנדרה טר-שטגן, רון רוברט-צילר

הגנה: מרסל שמלצר, בנדיקט הוודס, מאטס הומלס, הולגר באדשטובר, פיליפ לאהם, פר מרטסאקר, ג'רום בואטנג.

קישור: סמי ק'דירה, אילקאי גונדוגאן, מסוט אוזיל, אנדרה שרלה, לארס בנדר, טוני קרוס, מריו גצה, מרקו רויס, יוליאן דרקסלר.

התקפה: מירוסלב קלוזה.

3. dudi Member

משחק קודר מאד העיקר הנקודות כל דקה של בואטנג על הספסל אני אאחל בהקבלה חודש של חוסר עבודה לאיש על הקווים.

4. פול סקולס Member

למה אין עוד חלוץ חוץ מקלוזה? הזוי משהו.
    אני גם לא מבין למה יואכים לוו עדיין מאמן את הנבחרת הגרמנית. 3 טורנירים, 0 תארים. הלאה.

5. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

בסך הכל פתיחה מצוינת למוקדמות, לא חשוב מי היריבה, כמה היא חלשה או חזקה זה תמיד טוב לפתוח עם ניצחון חלק. מה שכן, מגיע לאיי פארו שאפו על העמידה ההגנתית במחצית הראשונה; תקראו לזה בונקר או מה שזה לא יהיה, הם עשו עבודה טובה מאוד ובסך הכל את מה שהם היו צריכים כדי לנסות ולצאת מהמשחק הזה עם נקודה.

גומז פצוע, קאקאו.. זה קאקאו. בכל מקרה אני מסכים איתך (רק נתתי את השמות של השחקנים שהיו בסגל המורחב ליורו) וחושב שחייב להיות עוד חלוץ בסגל. עם זאת, אני מניח שלאב מודע לאופציה הקיימת בה רויס ישחק כחלוץ ואולי בגלל זה הוא לא דואג לעוד חלוץ בסגל אלא יותר לקישור ולהגנה.

6. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

נמצאה הבעיה בנבחרת, למה לא הגענו לגמר. פיליפ לאם בצד שמאל. זו היחתה הבעיה.

7. Lars Ricken Member

עמדת החלוץ לא זרה לא לשורלה ולא רויס.

8. aloneli Member

תמיד אפשר לזמן את קיסלניג במקום לזמן 30 קשרים שמשחקים באותה עמדה.

9. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

ככה גם אני חושב. אני מעדיף עוד חלוץ בסגל מאשר שיהיה רק אחד במקום כמה קשרים שממילא 1-2 מהם ישבו על הספסל.

10. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

אז מה אם היא לא זרה להם? אני מעדיף חלוץ שעמדת החלוץ היא טבעית לו ולא קשרים התקפיים שיעברו פתאום לחוד. את רויס ושרלה לצורה העניין הייתי מעדיף לראות בקישור ההתקפי, שם אני חושב שהם מוציאים מעצמם הכי הרבה.

11. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

הרכב משוער להיום:

נוייר; לאהם, הומלס, באדשטובר, שמלצר; ק'דירה, קרוס; רויס, מולר, אוזיל, רויס; קלוזה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/11.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/11.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/11.Xxx

12. dudi Member

להאם בימין? יוגי עוד על הקווים?

מתי מישהו ידפוק על השולחן יש לנו את הדור הכי מוכשר שאולי היה איי פעם בייחד עם ספרד עם 0 תארים ב 3-4 טורנירים זה כבד מאד, אני לא מחדש אבל אחרי הסיפסולים המחשידים מאד אחרי יוון אין ליוגי עוד מקום על הקווים(ובליבנו באמת שהערכתי אותו עד היורו האחרון).

13. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

חוששני שהסופרלטיבים שלך בנוגע לאיכות שחקני הנבחרת "קצת" מוגזמים. אמנם, סביר להניח שהמנשאפט מודל 2012 מהווים חבורה נוצצת ומוכשרת פי כמה בהשוואה ל11 שפתחו בגמר המונדיאל לפני כעשור, אך אין זה אומר שניתן להזכיר אותה בנשימה אחת עם דור הנפילים הספרדי. אחרי הכל, בעוד באמתחתם של ה'רוחה' מצויים כוכבי על כמעט בכל עמדה - אצל הגרמנים משחקים אולי 3-4 שחקנים בקנה מידה דומה (גומז, אוזיל, נוייר ואולי גם שוינשטייגר), כאשר שאר הסגל מורכב בעיקר משחקנים משלימים מצוינים. ייתכן שקאדר זה היה מספיק להניף כמה וכמה גביעים אילו היה מפציע 10 שנים קודם לכן, אך כל עוד ספרד הגדולה אורבת באיזור, עושה רושם שהוא יוסיף להיחשב כסגן של בר כוכבא.

נערך לאחרונה ב: ‏11/9/12
  14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אז מתברר שרוייס כן סופרמן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

15. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

אני אשמח לקבל הסבר למה רויס יוצא במחצית. מה זה הטמטום הזה?

מצב נושא:
הנושא נעול.