דויטשה נאציונאלמאנשאפט

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏10/7/16.

1. Raulito Madridista

כן, אני זוכר שליוגי תמיד היו את השחקנים שלו, לכל מאמן אגב, לא חושב שזה משהו יוצא דופן. בשידור קטלו שוב ושוב את אוזיל שגם במדי ארסנל לא בכושר טוב וקצת משעמם לראות אותו. אבל אני לוקח את אוזיל כ-'נתון' וגם את מולר, גם אם בכנף ימין, ומולר מבחינתי חייב לשחק. לכן אני תוהה על המקום הנוסף בקישור ההתקפי: סאנה\דרקסלר בעיקר, ואני הייתי סקרן לראות את סאנה. מקווה שמריו גומז יהיה גג מחליף כי וורנר מאוד מעניין ומהיר, קשה להתמודד איתו במהירות. נאצ'ו לא צב ואתמול הוא נראה ככה מולו.
    לגבי גונדוגאן, התחושה שלי היא שהוא הרבה פחות נייד ולא באמת חזר להיות אותו שחקן לאחר הפציעות. ומצד שני, תמיד אני נמצא בסוגיית סמי קדירה - איך הוא עושה את זה. אני חושב שהוא חרוץ ועובד קשה אבל הוא לא 10 בשום דבר. גונדוגאן משחק יותר לעומק ממנו וטוב ממנו התקפית. לדעתי אפשר לשאול את השאלות האלה וסמי לא חייב להיות באנקר. מעריך אותו אבל שיאו מאחוריו ואני רואה בו גם נק' תורפה ביובה.

Uli Hoeness אוהב/ת את זה.
  2. Raulito Madridista

אולי כאן הדיון יתעורר:

הערב גרמניה משחקת נגד ברזיל והאמת שקשה לזכור משחק נבחרות שהוא כל-כך שונה ברמת ההרגשה. המונדיאל ב-2002 הוא זיכרון טראגי ולא כי גרמניה הייתה פייבוריטית אלא ממש לא, אני מניח שאין אוהד כדורגל שלא חייך לפחות בשביל רונאלדו והקאמבק המרגש שלו, אבל זה היה מבאס שאוליבר קאן אחרי טורניר מושלם הוא זה שעושה את הטעות ומשמיט את הבעיטה של ריבאלדו| ומנגד, כמובן, ה-7:1 ההזוי והברוטאלי ב-2014. סמי קדירה היה נראה כמו מינימום רונאלדיניו בשיאו, גרמניה כבשה גולים קלים וברזיל הייתה מביכה, חסרת אמונה ותגובה ובעיקר התרכזה בניימאר וכמובן תצוגת נפל של דויד לואיס.

http://news.images.itv.com/image/file/428024/image_update_img.Xxx

https://www.dfb.de/fileadmin/_processed_/201411/csm_45648-Ronaldo_Kahn_Geste_dd3ab9c1b5.Xxx

לגבי הערב, היות והיה משחק ידידות לא קל נגד ספרד ויש לשחקנים אוטוטו מחוייבות של צ'מפיונס, מניח שלא נראה באמת את ההרכב החזק של גרמניה אבל כבר כתבתי מה צריכים להיות השינויים לדעתי וליוגי יש אחלה ספסל. אני מרגיש שהקבוצה התחזקה בהשוואה ליורו האחרון, בעיקר וורנר עושה רושם טוב. אני לא ממהר להכריז על ברזיל כפייבוריטית למשל. גרמניה נראית תמיד 'אותו הדבר' אבל בדיוק ה-'אותו דבר' הזה הביא אותה רחוק. היא וספרד היחידות שכבר עשור משחקות באותה השיטה עם בסיס זהה.

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

במשחק אימון מצידי שברזיל תנצח גם 0-10, זה יכניס אותם לאופוריה ואת גרמניה ולאוו לקרקע.
    לפני טורניר חשוב זה יכול להיות טוב.

4. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

נראה לי שההרכב היום טוב יותר מזה של המשחק הקודם.

5. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

טוב אז ראו מההתחלה שההרכב הזה עדיין לא שיחק ביחד, לכן בהבט הזה ההרכב של שבוע שעבר זרם יותר באופן טבעי. משחקי ההכנה ביוני ומחנה האימונים יהיו רלוונטים יותר ואז נראה מה הם שווים. אנחנו לא ידועים כאלופי משחקי ידידות וטוב שכך, אבל היום היה משחק לא משהו של הנבחרות שהיו צריכים אולי בכל זאת לתת יותר לאיצטדיון מלא בברלין. אולי עשו קצת יותר מידי הייפ מכלום לפני המשחק ולכן היו ציפיות לראות משהו אחר.

6. טל. Member

הבעיה של המאנשפט, זה שלראשונה מזה כמה עשורים טובים - אין להם ''שחקן של גול מכלום''.
    בכל הסגל אין. אפילו לא אחד... בכל הסגל.
    וזה מצב שאני לא זוכר דבר כזה.

וואלה אני עובר בראש מנסה לשחזר טורניר טורניר.
    תמיד היה לפחות שחקן אחד כזה. ותמיד גם צריך להיות אחד כזה. זה אבן יסוד בנבחרת הגרמנית הפרקטיקה הזו של ''גול מכלום''.

והפעם אין.

7. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

לא לכל נבחרת או קבוצה טובה ויש בהכרח שחקן כזה שעושה גול מכלום, אבל דווקא במקרה של הנבחרת הזאת כן יש אחד כזה והוא מולר. גם וורנר בערך שם. בגדול קשה להצביע על בעיות בנבחרת גרמניה על בסיס משחקי אימון כי באלו הם משחקים כמעט תמיד פחות טוב מאשר במשחקים רשמיים.

8. טל. Member

אני מסכים אתך. מולר היה "ה-" שחקן של גול מכלום (ב ה- הידיעה). מאז המונדיאל של 2010.

השאלה היא אם מה שהיה הוא גם מה שיהיה... אני לא בטוח.

על וורנר אני מסרב לדבר כרגע. שחקן שכולו שאלה פתוחה אחת גדולה.

למען הסר ספק: אני לא מודאג ולא מוטרד. למאנשפט - כולנו יודעים רבע גמר זה בטאבו, מאז שנות ה 50 כבר.
    קמפיין רע זה קמפיין שנגמר במינימום ב 8 האחרונות.
    אין פחות מזה.
    ולאב - כמה שאני שונא אותו ככה אני גם מעריך אותו. אז מה שלא יהיה אני מאמין שהוא ימצא לזה פתרון.

פשוט זה קופץ לי לעין העניין הזה.

9. Lebron Member

באמת? טראפ עדיף על טר שטגן? רודיגר על הומלס? פלטנהארט הסתמי על מישהו? דרקסלר האנמי על מולר/רויס, גומז הסטטי והכבד על ורנר המהיר והדינמי?

לא מבין מה שחקנים כמו פלטנהארט, שטינדל, ווגנר עושים בכלל בסגל.
    הראשון מגן מעפן, לא מבין למה פיליפ מקס שנמצא בעונה נפלאה עם אוגסבורג ומחזיק כרגע בתואר מלך הבישולים של הבונדסליגה לא מקבל זימון, בטח כשהקטור בעונה רעה יחסית.
    סטינדל ווגנר הם שני שחקני איטיים בני 30 עם קריירה בינונית מינוס שלא עשו שום דבר מיוחד בקריירה שלהם ואין להם שום ערך מוסף.

אני חייב להודות שגונדואן וסאנה די מאכזבים עד עכשיו בנבחרת, ועדיין הייתי רוצה לראות אותם מהווים חלק משמעותי במונדיאל.
    זה האופציות שהייתי רוצה לראות בכל עמדה:
    שוער:טר שטגן/נויר
    מגן שמאלי: מקס/הקטור
    בלמים: הומלס/סולה, בואטנג
    מגן ימני:קימיש
    קשר אחורי:חדירה/גורצקה/צ'אן
    קשר 50/50: קרוס
    קשר 50/50 עם אוריינטציה התקפית: גונדואן/אוזיל
    וינגר ימין: מולר
    וינגר שמאל: סאנה/רויס
    חלוץ: ורנר

לגבי דרקסלר, גומז, ברנדט ורודיגר ששיחקו אתמול, שיהוו אופציה מהספסל או במקרה של פציעות.

טראפ, פלטנהארט, וגנר וסטינדל, שינופו מהסגל לפני המונדיאל.

muller אוהב/ת את זה.
  10. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

אני חושב שההרכב של אמש נראה על הניר טוב יותר מההרכב של שבוע שעבר. לא בהשוואה של שחקן בשחקן, אלא כהרכב. אני חושב שסאנה השחקן הגרמני הכי טוב וחייב לפתוח, אני חושב שאוזיל צריך לשבת, שמולר צריך לשחק במרכז ולא בימין, שגונדואן צריך לשחק (ועזוב שוער, התעלמתי לגמרי מכך שנתנו לשוער נוסף לקבל קצת דקות על חשבון משחק אימון). אני חי טוב עם ההרכב של אתמול + ורנר, הומלס והקטור (שנחו).

11. VAR Member

ברור שמולר הכי טוב במרכז, אבל מה הפתרון שלך לצד ימין? חוץ ממולר אין אף אחד שממש מכיר את העמדה הזאת ונראה אפקטיבי בה. בשמאל יש לך את סאנה, רויס, דרקסלר ואם תרצה גם את שורלה ומקס פיליפ, בימין יש לך את... יוליאן בראנדט?

12. Lebron Member

לא הבנתי, מולר צריך להיות בהרכב או לא? אשמח אם תתן לי את ה-11 שלך.

13. Lebron Member

גם ברנדט בעמדה המקורית משחק בשמאל.

מולר בימין זה לא אידיאלי, אבל כמו שציינת אין אופציות מדהימות בצד ימין, ומולר יכול לברוח למרכז. במצב כזה אגב, למרות שאני לא מת עליו, אוזיל מתאים יותר מאשר גונדואן בזכות היכולת שלו לנוע לאגפים ובכך ליצור התקפה דינמית שמאפשרת גם לקשר הימני וגם השמאלי (מולר וגם לסאנה/רויס) חילופי מקומות בהתקפות.

אני אגב לא הייתי פוסל את רויס למנודיאל, אם הוא כשיר הוא עדיין נכס לסגל גם אם לא להרכב. לדעתי הוא מוכשר יותר גם מסאנה, הפציעות גמרו אותו.

14. VAR Member

רויס נראה טוב מאז החזרה מהפציעה, מנקודות האור הבודדות בדורטמונד. הבעיה היא שאין לו עדיין כושר ל90 דקות אבל זו בעיה שאפשר לפתור עד יוני, למקרה הלא מובן מאליו בכלל שהוא יהיה כשיר עד אז.

במקום יוגי הייתי מנצל את משחקי ההכנה כדי לנסות את אחד משחקני הכנף השמאליים באגף ימין ולראות מי מהם מרגיש שם בנוח. אם התשובה היא אף אחד, לא תהיה ברירה ומולר ישחק שם. טובת הנבחרת אמורה להיות בעדיפות הראשונה.

15. טל. Member

גצה בחוץ. ואגנר בחוץ.

הסגל המלא: מארק אנדרה טר סטגן, מנואל נוייר, ברנד לנו, קווין טראפ, מאט הומלס, ג'רום בואטנג, יוזואה קימיש, יונאס הקטור, אנטוניו רודיגר, ניקלאס שולה, מרווין פלטנהארדט, מתיאס גינתר, יונתן טה, טוני קרוס, תומאס מולר, מרקו רויס, סמי חדירה, מסוט אוזיל, לירוי סאנה, יוליאן דרקאסלר, אילקאי גונדואן, ליאון גורצקה, סבסטיאן רודי, יוליאן ברנדט, מריו גומז, נילס פטרסן, טימו ורנר.

נבחרת גרמניה: מריו גצה לא בסגל למונדיאל, מנואל נוייר בפנים - וואלה! ספורט

"על גצה אמר לב: "זו לא היתה העונה הטובה ביותר שלו, הוא לא הצליח להראות היכולות המדהימות שלו. אישית, אני מצטער מאוד עבורו".