דויטשה נאציונאלמאנשאפט

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏10/7/16.

1. DRORIKO Member

אתה ממש לא בכיוון חבוב. אמרה ג׳אן ממש לא הולך להיות נער פוסטר ביובה(זה מעבר לכך שעד השנה הוא היה שחקן הרכב בליברפול). חוץ מזה את מי בדיוק היית מרכיב במקומו כשחדירה וגונדוגאן פצועים?

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

התירוץ החדש שליגת האומות זה הבדיחה.
    ככה יריץ יוגי את האליבי עד הכישלון הגדול הבא.
    נדב, שים את מולר בכל עמדה,זה כבר לא זה. לא רק שהוא לא ראוי למקום בהרכב, בפורמה הנוכחית (שהוא לא התאושש ממנה בשלוש השנים האחרונות) אין לו מקום בנבחרת גרמניה.
    ההצבה של אוט גם מראה את חוסר האונים של לאוו. לקח שחקן שלא הוכיח את עצמו השנה וזרק אותו למים העמוקים.
    את ההצבה של פטרסן עוד הייתי מבין.
    על המגינים בכלל אין מה להוסיף, גם על הבלמים.
    וההתעלמות מילדי הפלא של לברקוזן גובלת בשערוריה.
    בקיצור סלט של טעויות של מאמן חסר אונים.
    האמת מזכיר לי את שטוטגארט העונה. הם לפחות פעלו בעניין.

אלעד אוהב/ת את זה.
  3. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מסכים לגבי מולר. אמרו עליו את זה לפני שנה ואז בא יופ וראינו שהוא לא שכח לשחק. ואז באו שלושה ארבעה משחקים ראשונים של באיירן העונה וגם ראינו שהוא מצויין (ואז לקובאץ' קרה מה שקרה). מולר מאוד תלוי בתפקוד שנותנים לו.
    אבל אתה יודע מה גם אם נסכים עם זה שמולר לא צריך להיות בנבחרת או לפחות לא לפתוח. אז למה הוא בנבחרת ופותח? שוב, המאמן. ואתמול ההצבה שלו הייתה פשוט הזויה. כמו גם של דרקסלר.

אל תצפה לעזיבה שלו לפני סוף החוזה שלו (שמסתיים אחרי היורו הקרוב). הוא לא יתפטר כי לדעתו הוא עושה הכל נכון וגם הנבחרת משחקת טוב. ולפטר אותו אף אחד לא יעז.
    איך כתבו עלינו בספרד אחרי אתמול? הנבחרת נראית כמו קריקטורה של עצמה.

אבל יש גם חדשות טובות.
    הראשונה התקשרות בגרמניה פשוט קוטלת את הנבחרת. הבדיחות רצות על ימין ועל שמאל.
    השניה, בואטנג פצוע. לפחות ככה לא נסבול את היכולת הנוראית שלו במשחק הבא. (אולי גם באיירן תרוויח). במקום נורמאלי הייתי אומר שדווקא טוב שהוא ישחק, כי ככה יש יותר סיכוי להפסיד גם לצרפת, מה שיקרב את החלפת המאמן. אבל זה לא יקרה ממילא. גם אם נושפל נגדם.

4. VAR Member

להניח שהתבלבלת במשפט המודגש הראשון?

אגב, מגן ימני זו העמדה היחידה שבה גינטר באיזשהו שלב של הקריירה שלו הראה שהוא שחקן לרמות האלה. דווקא בעניין הזה אני כן מצדיע ליוגי שיודע את זה, אין לגרמניה יותר מידי קשרים אחוריים ברמה וקימיך בהחלט הוכיח שהוא כזה (זה שהוא משחק בבאיירן כמגן זה לא אומר שזו העמדה היחידה שהוא מכיר. יוגי הוא בכלל זה שהסיט אותו לראשונה לעמדה הזאת ביורו 16) ואם גינטר מסוגל לשחזר את התקופה המוצלחת הקצרה בדורטמונד שבה הוא שיחק כמגן ימני אז זה לגמרי משהו ששווה לנסות.

מעניין מתי אנשים יבינו שהומלס מאז ומתמיד היה בלוף. ג'רארד פיקה הגרמני גדל לתקופה שבה כל בלם שיודע לתת מסירה יותר ארוכה מ10 מטר מקבל הייפ לא נורמלי. כזה הייפ שמשכיח את העובדה שעבודת ההגנה השוטפת שלו היא פשוט רעה רוב הזמן.

מכל השחקנים שעברו מדורטמונד לבאיירן הוא היחיד שאני ממש שמח שהחליט ככה.

5. Lebron Member

בוא לא ניסחף, ביורו של 24 הסיכוי שגרמניה, גם במצבה היום לא תעלה זה בערך כמו הסיכוי שתזכה בפרס הראשון בלוטו

לגבי צ'אן, הוא כבר שיחק יותר מ180 דקות השנה, למה אתה כותב דברים בלי ביסוס? הוא אולי לא שחקן הרכב קבוע כרגע אבל הוא משחק דווקא לא מעט.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  6. DRORIKO Member

להערכתי צ׳אן הולך להיות שחקן מרכזי אצלנו. אתה לא מביא שחקן בכזה שכר ועם כזה רזומה בשביל שיהיה סטורארו 2. אגב בדקות ששיחק עד עכשיו היה בסדר, כולל בניצחון הגדול על נאפולי. לא בטוח שלהולנד יש קשרים טובים ממנו.

Lebron אוהב/ת את זה.
  7. טל. Member

כל שנותר הוא לקוות שהמשחק מול צרפת יהיה האחרון של המאמן נטול הכבוד העצמי הזה.

8. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אכן אני מתנצל בעניין צ׳אן. הוא היה כל כך גרוע שלא חשבתי שביובה יש לו מקום.
    כמובן שהתכוונתי שגינטר הוא בלם ולא קשר ובלם בינוני מאוד כשהוא ביום טוב. כן הוא שיחק מגן בדורטמונד אבל לגמרי לא בהצלחה. העובדה היא שהוא כבר מזמן לא שם ושאת המקום הוא הפסיד לפישצ׳ק החלש בעצמו. ככה או ככה הוא לא מגן שיכול לקחת את הקו לבדו בלי קשר שיעזור לו. ובפעם האחרונה שהוא שיחק מגן זה היה לפני בערך שנתיים.
    קימיש כקשר דפנסיבי זה לא יותר מנחמד. כי יש קשרים כאלה יותר טובים מנו בגרמניה. ובעיקר בגלל שכמגן ימני הוא מהטובים בעולם וכשהוא לא מגן ימני אנחנו תקועים עם בלם בינוני ומטה בתפקיד.
    היה גם מעניין לראות ברבע השעה האחרונה איך ורנר דרקסלר וסאנה משחקים ביחד באגף שמאל ובאגף ימין אין אף אחד.
    דרך אגב, גם את נוייר הגיע הזמן להחליף.

9. DRORIKO Member

לא יודע איך להסביר את זה, אבל זה נראה שכל הדור של מונדיאל 2014 דעך בו זמנית-מולר,בואטנג,הומלס,נוייר. גם סמי חדירה מתחיל השנה להראות סימני דעיכה ובמונדיאל היה קטסטרופה. מה שמוזר בקטע הזה זה שאפילו לא מדובר בהזדקנות של דור. הומלס ובואטנג בני 30, שזה לא נחשב מבוגר אצל בלמים, מולר אפילו צעיר יותר ואת הדעיכה שלו התחיל בגיל 27.

10. Lebron Member

בואטנג סבל מהמון פציעות בשנים האחרונות, מה שהוביל לעלייה במסה, ירידה משמעותית באתלטיות. הוא נהיה כבד ואיטי, ובלי האתלטיות שלו אינטלגציית המשחק הבינונית שלו באה יותר לידי ביטוי.

הומלס מעולם לא היה בלם יציב. אני מאוד אוהב לראות אותו תומך בהתקפה אבל גם באספקט הזה הוא ירד מאוד, הקצב בשנים האחרונות עלה משמעותית, ובלמים כמו פיקה והומלס מתחילים לאבד רלוונטיות.

יש גם כמה בלמים גרמנים צעירים טובים מאוד, טהילו קהרר, ניקלס זולה, אנטוניו רודיגר.אני חושב שהגיע הזמן לתת להם הזדמנות.

כנ"ל בהתקפה, הגיע הזמן לוותר על מולר ולתת לרויס לתפקיד כשחקן הותיק בהתקפה, כשלצידו שחקנים צעירים כמו סאנה, ברנדט, ורנר והאברץ.

גם על קרוס הייתי שוקל לוותר אגב. הוא נראה שבע ולא מחויב מספיק

11. VAR Member

הוא היה שווה שער למשחק בכל צד של המגרש. זה גם למה הוא הפסיד את המקום שלו לפישצ'ק שבזמנו עדיין היה מגן מצוין. להגיד שהוא הכי טוב? בטח שלא, אבל אם דני אלבס עשה קריירה מהתרומה שלו בצד ההתקפי שכיסתה על ההפקרות ההגנתית שלו אז אני מאמין שגינטר זה הרע במיעוטו בעמדה מאוד דלה בכישרון (לא רק בגרמניה אלא בכל העולם כמעט).
    זה שיש קשרים אחוריים יותר טובים ממנו בגרמניה אני מאמין. קשרים אחוריים גרמנים יותר טובים ממנו? מי?

12. DRORIKO Member

אם תבנה על יציבות הפלטינות של רויס לא תגיע רחוק מדי

13. Raulito Madridista

אני חושב שהולנד למרות ניצוצות יפים היא עדיין נבחרת שמחפשת את עצמה וגרמניה פשוט לא יכולה להיראות ככה. אולי זה המחיר על כך שיואכים לאב ממשיך, כאילו הכל בסדר וזה יבוא לבד. הם צריכים לקבל זאפטה כנראה. יש הבדל עצום בין מה שהשחקנים אומרים בתקשורת "זה לא יכול להמשיך" וכן הלאה ועד להנעה לפעולה.. ספרד של דל-בוסקה נניח עוד תפקדה במוקדמות אחרי הפיאסקו במונדיאל 2014, וגרמניה גם את זה לא עושה. יש שחקנים טובים אחרים, אף-אחד מדור הזהב לא מצדיק את הקרדיט. חלקם צריכים לשלם את המחיר. אני לא רואה אף שחקן בגרמניה שהוא 'מנייה בטוחה' כרגע, מישהו שאתה יודע שייקח את הנבחרת על עצמו. רויס? העדפה מתקנת, אולי.

14. VAR Member

גם אם רויס יקבל את שעועיות הקסם של מאסטר קורין אין סיבה לבנות עליו. חלאס, הגיע הזמן להחליף דיסקט ולעבור לדור הבא. זüלה, רüדיגר, גורצקה, סאנה ובראנדט להרכב, אתמול. אבל עם לöב זה לא יקרה, לכן הוא צריך ללכת קודם.

Gianzola, אלעד ו-nfcb אוהבים את זה.
  15. DRORIKO Member

יש הרבה בהשוואה לדל בוסקה, וגם לי יצא להרהר בכך. בעיקרון בהחלטה לגבי לאב אחרי המונדיאל עמדו שתי דעות, ששתיהן לגיטימיות. אחת שאתה לא חותך מאמן מצליח בגלל טורניר כושל אחד. השניה היא טיעון הדל בוסקה. עם זאת יש הבדל אחד, לספרד יש דור המשך איכותי עם שמות כמו איסקו וטיאגו וקרבאחל ודה חאה. דור ההמשך של גרמניה לא מתקרב לזה, אני מתכוון לשחקנים באמצע שנות ה-20, לא לפרוספקטים שאולי יממשו את הפוטנציאל ואולי לא. לכן למרות כל הביקורת על לאב גם אם היה מקבל את כל ההחלטות הנכונות אני בספק אם הוא היה מצליח לשחזר את הנבחרת של תחילת-אמצע העשור.