דויטשה נאציונאלמאנשאפט

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏10/7/16.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

העניין הוא שקדירה משחק יותר כמספר 7 מאשר מספר 6, קרי על הקטגוריה של גונדוגאן ההתקפי יותר או גורצקה ההגנתי יותר.
    לרודי אין מקום בקאדר.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  2. Lebron Member

תמוה שאמרה צ'אן לא קיבל זימון.

בכל מקרה, יש אופציות לעתיד לתפקיד הקשר האחורי. גורצקה עם הנתונים הפיזים שלו בהחלט יכול למלא את התפקיד, ובזגרת הצעירים גייגר מהופנהיים ומאייר מהרטה נראים מבטיחים.

Rosner אוהב/ת את זה.
  3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אמרה צ'אן זה חלק מהפוליטיקה שאני כ"כ מתעב אצל לאוו.
    הטענה היתה שהוא היה פצוע ורק חזר מפציעה.
    משום מה מזכיר משהו שכן קיבל זימון ובניגוד לאמרה בכלל לא שיחק העונה ורק לאחרונה לכאורה כשיר.

אמרה היה חייב להיות בקאדר, גם כי הוא יכול היה לתת בק אפ בעמדות אחרות...

Lebron אוהב/ת את זה.
  4. Raulito Madridista

https://pbs.twimg.com/media/DescMQeW0AEBOm9.Xxx

ב-19:00 ייערך משחק ההכנה הראשון של גרמניה לקראת המונדיאל, והרי הבשורה: מנואל נוייר שלא שיחק מאז ספטמבר - אמור לפתוח בהרכב. למעלה נמצא ההרכב המלא.

מצד אחד נוייר זה נוייר ויש עוד זמן לקבל החלטות, ומצד שני הבחור היה פצוע כמעט תשעה חודשים כשמנגד טר-שטגן רשם עונת שיא בברצלונה ולפחות בחצי הראשון של העונה היה המצטיין יחד עם מסי. מה דעתכם?
    פרשנות נוספת שלי לגבי ההרכב - מולר יהיה בפנים מן הסתם, זה לאו דווקא ההרכב החזק ביותר, וזה הגיוני. גם טוני קרוס יקבל עוד קצת מנוחה מן הסתם, הוא עדיין בהאנג-אובר מהזכייה בצ'מפיונס.

5. טל. Member

יואכים לאב חייב לשנות קונספציה. חייב לשנות פאזה.
    זה לא עניין של כדורגל נטו. זה עניין פילוסופי. זה עניין של החיים. לכל קונספציה יש תאריך תפוגה... היצמדות אליה - זה מה שירים אותך. הצמדות אליה זה גם מה שבסוף יפיל אותך.
    יואכים חייב להחליף דיסקט... גם ברמה הפרסונלית (כל מיני באנקרים שחקנים של הרכב ראשון שהוא מביא מהבית בלי כל קשר ליכולת שלהם) וגם ברמת המערך. הוא חייב לשנות מערך. אין לו שחקנים למערך שהוא רוצה\שהוא אוהב.
    העומק בסגל הגרמני זה אחיזת עיניים... עומק בסגל יש לו בעיקר בעמדות שהוא לא צריך.

אני סומך עליו שהוא יתעשט ויזהה את זה. אני כבר מזמן כתבתי פה... אני לא אוהב את המאמן הזה אבל אני סומך עליו. אני מאמין שהוא יקלוט שדרוש שינויי מחשבתי עמוק. שינויים קוסמטיים או שינויים פרטניים באיוש עמדה ספציפית כזו או אחרת - לא יספיק.

אם לא יקלוט - הגג יפול לו על הראש.

6. VAR Member

מה גורם לך להאמין שיוגי ישנה פאזה? האיש מאמן את הנבחרת כבר 12 שנה ולא זז אפילו מילימטר מהאני מאמין שלו במשך כל הזמן הזה. בהצלחות ובכישלונות. אותם שחקנים משחקים כל הזמן, בלי שום קשר לכושר שאיתו הם מגיעים לטורניר, לפציעות שסבלו מהן ואפילו ליכולת שלהם במדי הנבחרת. תהיה בטוח שאם קלוזה לא היה פורש, הוא היה החלוץ הראשון של הנבחרת גם בטורניר הזה.

7. טל. Member

אני סומך עליו, מה אני אגיד לך.
    עניין של תחושה.

רוצה להגיד עליי: "אשרי המאמין"? -לא מאשים אותך.

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

רק לי מעיק שהקטור הוא אחד הבאנקרים הבטוחים בהרכב?
    אף פעם הוא לא היה עילוי ומאז לאם לא היה מגן ברמה גבוהה, אבל דחילק, אפילו מחליף ברמה אין לו (פלטנארדט עוד אחד שאין לי מושג מה עושה בקאדר).
    המשחק אתמול לא אמת מידה לכלום ושום דבר, אבל הדבר המצחיק שהיחידי שאפשר לציין לטובה זה השוער שלא שיחק מאז 2017.

9. VAR Member

לא רק לך, אבל כמו בעניין הקיצוני הימני - מה האלטרנטיבות?

10. Lebron Member

למה פיליפ מקס, שסיים עם 12 בישולי ליגה בעונה החולפת, לא קיבל לכל הפחות זימון לסגל המורחב או למשחקי הידידות במרץ כדי להוכיח את עצמו? האם ניתן להגיד בביטחון שהוא ראוי פחות מהקטור ופלטנהארדט?

11. VAR Member

לא מכיר. בכל אופן הוא היה יכול לסיים גם עם 100 בישולים מבלי שיוגי היה מסתכל עליו.

12. יאן קולר Member

https://scontent.fsdv3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/34601695_1445035732269155_2215061269025652736_n.Xxx?_nc_cat=0&oh=611eb245c5313520f3ef14ef7cf90ccc&oe=5B7C8B0F

13. Lebron Member

סאנה, שחקן ההתקפה הגרמני הטוב ביותר בחוץ. הזיה.

VAR, muller ו-יאן קולר אוהבים את זה.
  14. יאן קולר Member

בכללי אני חושב שעל הנייר יש מצב שזאת הנבחרת הגרמנית הכי חלשה מאז 2002. נראה איך זה ייראה בפועל.

15. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

יותר ממחצית מהכוכבים של 2014 עדיין בנבחרת אבל כולם כולל כולם נחלשו (אולי למעט קרוס) והשאר פשוט לא טובים באותה מידה (והיחיד שכן היה טוב, סאנה, לא הוזמן). בקיצור אין סיכוי אמיתי לחזור לגמר השנה, לא נראה ריאלי.