דאדו פרשו חתם בגלזגו ריינג'רס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏9/5/04.

1. נדב Member

אני חושב שפרשו קצת התבזבז בקריירה שלו והיה יכול להצליח יותר ממה שהוא הצליח.

אני חושב שמאמני אירופה לא ראו בו כשחקן יציב מספיק שאפשר לבנות מסביבו קבוצה (לדעתי הם טעו).

משהו לא ממש קשור,

אני משחק עם פורטו בסיאם החדש ועכשיו (לא בדיוק עכשיו) החתמתי את פרשו ממונאקו והוא משחק פשוט נפלא!. במשחק האחרון הוא כבש שלושער!.

2. שגיא Guest

איזה התבזבז? אתה בכלל ידעת מי זה לפני הרביעיה מול דפורטיבו?
    השחקן הזה לא עשה כלום בקריירה שמצדיק להלל אותו כלכך ולשבח אותו, זה שהוא פתאום נכנס לתודעה עם הבלחה עונתית אחת (שגם היא לא עונתית בעצם) וכבש כמה שערים, לא נותן לו את המקום בהיכל השחקנם הגדולים באמת. אני מסכים עם הרוב שאמר כאן שפרשו לא מתאים לליגות הגדולות, על יציבות הוא לא שמר, וגם במונאקו הוא לא שחקן הרכב בטוח כמדומני. ליגה סקוטית כנראה הולמת אותו.

3. c_web Member

לדעתי זה מהלך נכון של פרשו.
    אני בטוח שרובכם פה , לפני ליגת האלופות לא ידעתם מזה ומי זה בכלל דאדו פרשו , עד אותה רביעיה ב 8-3.
    ריינג'רס קבוצה חזקה בסקוטלנד , פרשו שחקן מתאים לקבוצה שכזו , הוא יכול להוסיף לקבוצה הזו המון לעונה הבאה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

4. ויסנטה123 Member

למה בומסונג עבר לריינגרס ???

5. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני משער שהוא כמונו..בטוח שבמילאן,רומא וכו הוא ישחק מתישהו והוא רוצה להתפתח בקבוצה ששם הוא ישחק קצת יותר דקות[די מזכיר את פרשו] + הוא בטח גם מקבל כמה גרושים...

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

עזבו אתכם טוב לא טוב יכל למצוא קבוצה טובה יותר או לא...

הכל זה כסף.... כסף כסף כסף זאת הסיבה היחידה למעבר הזה. 2 מיליון דולר ב-3 שנים זה מה שהוא ירוויח. זהו. לא צריך להגיד יותר מזה.