גרנדה מילאן מפרקת את יונייטד בדרך לאתונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏30/4/07.

1. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

איך הכותרת? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אני יכול רק להצטרף לקומפלימנטים האדירים למילאן, פשוט קבוצה מהקלאסה שכמעט אי אפשר למצא היום.
    הבעיה שלה רק שבגמר היא משחקת נגד קבוצה שגדולה על הגדולות.
    אבל היום נהנתי פשוט ממילאן, ברכות ליניב ליואב http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

3. Riki Member

אתה אוביקטיבי שזה מפחיד... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

גם אתה רוזנר. אחרי הבית ספר שמילאן עשתה היום ליונייטד, כמה אתה חושב היא תתן לליברפול בראש ? ככה בקטנה מין נקמה ...

נערך לאחרונה ב: ‏3/5/07
  4. tiktin Member

מילאן נתנה תצוגת כדורגל מדהימה. הליגה האיטלקית מספקת לנו השנה את כל הריגושים האפשריים- משחק טרגי שנכנס לדפי ההסטוריה, קבוצה שמנצחת 18 משחקים רצופים וקבוצה שנוסעת לגמר ליגת האלופות ולפי היכולת של היום גם תיקח אותו. סידוף אנרג'יזר שחבל על הזמן וקקה פשוט אין מילים. הייתי מעדיף להלל ולשבח את אינטר אבל במקרה הזה מגיע למילאן
    בקשר למנצ'סטר- כל קבוצה שמפרקת קבוצה בשלב הנוקאוט לא לוקחת ליגת האלופות, ככה זה ואין לי מושג למה. הכתובת היתה על הקיר. עדין כל הכבוד ליוניטד שמשחקת ב3 מפעלים במקביל וכולם בשלבי הכרעה. אחד היא הפסידה, 2 אחרים היא תיקח

5. -=Messi=- Member

איזה קבוצה מילאן...איזה שמחת חיים. פשוט כיף לראות אותה אני תמיד טענתי שהיא מציגה את הכדורגל היפה ביותר בעולם אחרי ברצלונה. חבל שרונאלדו לא משחק בליגת האלופות. אני חושב שמילאן הייתה דורסת את כל מה שבא אם הוא היה משחק אבל זה כמו שאוהדי מניו יגידו מה היה קורה אם פרדיננד היה משחק ואני מסכים איתם.
    כמו שאמרתי בהתחלה, בלי פרדיננד קשה לי לראות את מנצ'סטר חוטפת פחות מ2 גדולים. וידיץ' היה במשחק נורא ואיום והוא עדיין לא כזה טוב לכסות את ההגנה כמו פרדיננד ובראון כמו תמיד בלם בינוני מינוס

6. W.Rooney Member

שאפו למילאן על משחק גדול, גאטוסו וקאקה היו מדהימים. משחק רע מאוד שלנו, שוב, כל הכבוד, מקווה שהגביע יילך לאיטליה.

7. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

3 גמרים,חצי גמר ורבע גמר,זה ההישגים של מילאן ב5 השנים האחרונות.מדהים,פשוט מדהים.
    מילאן נתנה היום משחק פשוט גדול,רק לקוות שגם ב23 מילאן תשחק ככה.רק צריך להגיד שכל אלה שאמרו שעם וידיץ' זה לא היה קורה,אז הינה סיידורף וקאקא זרקו את וידיץ' שלכם בדיוק כמו שזרקו את בראון והיינצה.הפציעות הם לא תירוץ.גראנדה מילאן.וזהו.

8. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

בתחלופה הבלתי אפשרית הזאת של קבוצות בגמר, לא ייאמן ולא אנושי שקבוצה אחת מצליחה, למרות פרשיות ולמרות כישלונות בליגה, להגיע פעם אחר פעם למעמד הזה. בגלל ששיטת הגביע הזאת לא בדיוק מראה כי הקבוצה האיכותית ביותר היא זו שתיקח, בגלל התחלופה הזאת, בגלל הכל- ומילאן עדיין שם.

מפחיד.

9. Efm Member

מפחיד. משחק גדול של מילאן. משחק גרוע מאוד של סקולס אבל מה הוא יכול לעשות מול גאטוסו ואמברוסיני במאבק על השליטה במגרש?
    גם רונאלדו כמובן היה חלש אבל זה טבעי בהתחשב בעובדה שהוא זכה ליחס מיוחד מהרוצח.

סיידורף מסרב להישחק, איזה יופי! ושמישהו יסביר לי למה פלטצ'ר עלה עם המדים של היונייטד.

10. ACBenb Member

אי אפשר להביע שמחה, התלהבות וגאווה במילים. אני פשוט יגיד שמילאן נתנה משחק ענק היום, הטוב ביותר העונה ללא ספק. מול יריבה איכותית כמו מנצ'סטר, למרות שלפי המשחק מנצ'סטר לא הגיעו.
    מנצ'סטר נתנה משחק גדול שבוע שעבר, ורקורד החוץ שלה איום, גם מבחינת הכדורגל. הקהל עשה את שלו, רונאלדו לא הצליח לתעתע בגאטוסו ואודו וממש נעלם. עכשיו מי יקום ויגיד שמילאן לא עברה מכשולים גדולים בצ'מפיונס!
    ונותר לי להגיד רק דבר אחד...
    נקמה! נקמה! נקמה!!!!!! נקמה!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ליברפול קבוצה מצויינת, אבל זה משחק אחד ולא מפגשי גומלין עם ביתיות. אין לנו סן סירו אבל גם לליברפול אין אנפילד. זה הולך להיות טוב, שתי הקהלים מבין הטובים אם לא הכי טובים של היבשת. איטלקית, אנגלית, אפילו יוונית, זה מה שנשמע ב23 למאי. וזובי על המגן בהסטוריה! זובי!

11. XabiAlonso Member

תצוגת כדורגל פשוט מושלמת של מילאן.
    ניטרלה לחלוטין של יונייטד וחיסלה את רונאלדו ורוני. פשוט אף בעיטה של יונייטד למסגרת. (אולי אחת בקושי...).
    תענוג היה לראות את גאטוסו שחיסל את התקפת יונייטד פעם אחר פעם ולא הפסיק לחלץ כדורים, וכמובן את סיידורף הנפלא (ממש כמו יין שמשתבח עם השנים) וקאקה המאסטרו.
    סוף סוף יונייטד השחצנית עפה! תענוג!
    ועכשיו לשחזור הגמר של 2005 ונקווה שיהיה שחזור גם של התוצאה.
    YNWA :aaa021:

12. pralia28 Member

מדהים ששתי קבוצות כה אפורות עושות שני גמרים ב-3 שנים ושיקום מישהו שאינו אוהד ליירופול (בהנחה שאין כאן אוהדי מילאן) שיגיד שהוא רצה את הגמר המשעמם הזה...

13. צ'וצ'ו קמביאסו Member

איזה אוהד יובה אתה ממש אוהד יובה אמיתי.

ממש אתה יודע מה זה לא מעניין אף אחד האחווה האיטלקית הזאת, כולם יודעים שעם אינטר כן הלוזרים החביבים שלנו היו שם אף אחד לא היה מעודד אותנו, ואתה מעודד לי את מילאן, אתה תותח ממש, כאילו שאוהדי מילאן היו מעודדים את יובה עם יובה היתה באתונה.

14. Gooner Member

הוא מעודד קבוצה איטלקית שמייצגת את איטליה בגאווה..ואתה מדבר על אינטר..בעע.

15. Andrea21 Member

אפורות?סליחה אתה ראית היום תמשחק?

מילאן ה"אפורה" באה למפגש הגומלין עם יונייטד ה"ססגונית והמשובחת" ופשוט עשתה לה בצפר של כדורגל,אין דרך אחרת לתאר מה שהיה היום.

מדהים איך כל הליצנים פה מורידים מערכה של מילאן פעם אחר פעם.

לעניינינו,מילאן נתנה היום תצוגת כדורגל מדהימה,פשוט התענגתי לראות את הקבוצה שלי.
    יסלחו לי כל אוהדי היונייטד,אבל ניראיתם היום כמו כלום,סיכון ממשי אחד של השער לא היה(טוב נו,אולי אחד)
    מי זה רונאלדו בכלל ליד קאקא מי?יש לו עוד מה ללמוד מהגדול מכולם כרגע בכדורגל העולמי.
    גיגס הפתיע אותי בחולשה שלו,במשחק לפני שנתיים הוא היה יותר מסוכן.
    רוני עוד ניסה לעשות משהו,אבל בלי הצטרפות מהאחרים ועוד ששומר עליך גדול בלמי תבל(לדעתי)נסטה זה קשה מאוד.

משחק מושלם.
    Grande Milan.