גמר קופה ליברטאדורס 2016 - אתלטיקו נאסיונל מחזיקת הגביע!!!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏2/2/16.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

היא לא במצב טוב וקשה מאוד לראות אותה עולה, אבל גם לא בלתי אפשרי. צריכים במחזור הבא לנצח את הבוליביאנים בבית ושראסינג תנצח את בוקה ואז יהיה קרב ישיר על הכרטיס השני בבומבונרה.

אבל קאלי פחות מעניינת :) ראסינג ממשיכה להיות ההצגה הכי טובה ביבשת עם חוליית התקפה מצוינת והגנה דלילה מאוד, שילוב שבפעם המי יודע כמה בשבועות האחרונים מוביל לתוצאה גבוהה. וידלה חזר סוף סוף וייתן לסרו רוטציה כשייכנס לעושר אני מקווה. היום הוא עדיין לא שם. ומעל כולם המלך ליצ'ה לופס! :sm_love7:

מקווה שנשארת לגול הרביעי של רוג'ר, גולאסו. הקולומביאני חידד מאוד את המשחק שלו עם הגב לשער, סיבוב גדול על הבלם במהלך מוקדם יותר גם כן, והוא יכול לצמוח ולהיות נשק קטלני ולא רק שחקן היילייטס.

2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לצערי לא נשארתי לסוף המשחק וגם פיספסתי את הגול השני של קאלי, אבל בהחלט נהניתי מהמשחק של ראסינג, בעיקר בחצי הראשון. מאחר ואני לא מעורה כל כך במה שקורה אתכם, לא ידעתי אם לשייך את זה לתצוגה רגילה שלכם (מה שיוצא לי להבין מהפוסטים שלך בדיון הארגנטינאי) לבין חולשה באמת בלתי מוסברת של קאלי. אני מניח שהיה כאן שילוב של השניים. חוליית ההתקפה שלכם באמת נראית מרשימה. לגבי ההגנה, לא ראיתי אותה דלילה מאוד, אבל כשקמתי וראיתי שקאלי האנמיים שמו שניים (וזה עוד בלי בורה ופרסיאדו), אז מי אני שאתווכח איתך. בכל מקרה, מה שחשוב כאן אלו שלוש הנקודות ואתם בעמדה מצויינת לסיים ראשונים.

לגבי קאלי, אני בספק שהם ינצחו את בוליבאר, על הבומבונרה אני בכלל לא מדבר. ברור שאין בלתי אפשרי בכדורגל, אבל אני נותן להם כאן אחוז אחד להעפיל ואני עוד לארג' איתם. ברמת האוהד "הקולומביאני", מאוד מאכזבת אותי הקבוצה שהם חשבו שתוכל להתמודד בשני טורנירים. מצד אחד הקבוצה הזו פוטנציאלית צריכה ויכולה לשחק הרבה יותר טוב. מצד שני, החיזוק והסגל הארוך לא מספיק טובים וכך יוצא שיש עומס גדול מדי על ה-11. בגדול, אני גם מש לא חסיד של המאמן קאסטרו. בכל מקרה, אחלה משחק היה (לפחות מה שהספקתי לראות).

3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הסיכוי שלהם לעלות לא גבוה בגלל שהם תלויים בתוצאה בקלאסיקו הארגנטינאי ואח"כ יצטרכו להביא תוצאה מהבומבונרה, אבל אני חושב שהגזמת לגבי המשחק מול בולביאר. בוליבאר קבוצה בייתית בלי קשר לגובה, אבל בחוץ הניצחון האחרון שלה במסגרת כלשהי היה אי שם ב-2015...

4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ולגבי ההגנה שלנו, ראוי לציין שמלבד שני הגולים היו לקאלי עוד שני מצבי הבקעה (לא משהו מיוחד לספר עליו הביתה אבל כן משהו) וגול שנפסל בהחלטה מפוקפקת של השופט. מצד שני, שני הגולים שלהם היו מצחיקים/מזליקים. הם בהחלט לא מרשימים, אבל נראו הרבה יותר טוב ממה שבולביאר נראו אצלנו.

5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

סאן לורנסו מפסידה לטולוקה מצמד שערים מאוחר של אוריבה ובית 6 יכול להיסגר כבר הערב אם גרמיו תנצח את ליגה דה קיטו באקואדור. גם אם לא, סיכויי העלייה של הארגנטינאים, עם קבוצה מאוד חזקה שנבנתה שם בשנים האחרונות, לא גבוהים בכלל.

בבית 1 טרוחייאנוס משיגה ניצחון ראשון במפעל לעונה מול דה סטרונגסט לשמחתן של סאו פאולו וריבר. השתיים האחרונות ייפגשו ברזיל הלילה לאחד המשחקים המרכזיים של השבוע. ריבר תוכל להבטיח את העלייה עם ניצחון חוץ בברזיל, ולשלוח את הברזילאים למשחק מכריע מול דה סטרונגסט בגבהים של לה פאס שבוע הבא אם החובה לנצח, דבר שבסאו פאולו מאוד ישמחו להימנע ממנו. ניצחון של הברזילאים והם יוכלו להסתפק בתיקו בבוליביה. לא קל, אבל כבר נשמע יותר טוב.

בבית 4 אתלטיקו נסיונאל של עידן שומרת על מאזן מושלם, גם ללא ספיגה, איבארבו עם השער לניצחון 1-0 בפרו מול קריסטל בעוד הורקן ופניארול מסיימות בתיקו שמשאיר את האורוגוואים מחוץ לתחרות. במחזור הבא תוכרע העלייה מהמקום השני בין הורקן (7 נק' מתארחת בקולומביה) לקריסטל (4 נק' מתארחת באורוגוואי).

6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

משחק לא טוב שלנו שהספיק לניצחון. קריסטל נראתה הרבה יותר טוב ממה שנראתה בקולומביה והיתה ראויה ליותר. לחצה אותנו בחלקים נרחבים של המשחק ורק ארמאני מנע ממנה שערים. בצד השני, גם לנו היו כמה הזדמנויות שפוספסו בגלל חוסר ריכוז, אבל העיקר שהשגנו את הניצחון בסופו של דבר. במחזור הבא כאמור ההכרעה על זהות העולה השניה. אני מניח (ומקווה) שננצח בבית את הורקאן, מה שיצריך מקריסטל לנצח בבית את פניארול ולקוות שהפרש השערים, שכרגע עומד על מינוס 5 לחובתה, ישתפר משמעותית ויאפשר לה להעפיל.

7. itay7 Member

אני יותר תולה תקווה שקונמבול ירחיקו את הוראקאן ופניירול בגלל מה שקרה בסוף המשחק ביניהן...

נערך לאחרונה ב: ‏13/4/16
  8. gilad16 Member

[קריסטל תצטרך לנצח את פנייארול בחוץ ולעשות הפרש שערים

9. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

1. צודק. משום מה הייתי בטוח שהם התארחו בסיבוב הראשון
    2. כמו שפניארול נראים, לא משימה קשה.
    3. לא חייבים תבוסה. 1-0 או 2-0 בתוספת הפסד של הוראקאן בקולומביה 3-0 או 4-0 (גם, לא משהו בלתי אפשרי) וקריסטל עולה. הבעיה, שאני לא רואה אותם מנצחים לא בבית ולא בחוץ...

10. Roma מנהלים

היום מתקיים משחק בין נסיונל לרוסאריו במסגרת הליברטדורס והיח על תיקו 1.6 שזה הזוי בנוסף לפחות מ2.5 שערים היחס 1.3. הבנתי שמקרה של תיקו שתי הקבוצות עולות.

יש כאן סיכוי להסכם מראש? מריח מסריח.

11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

גם בלי הסכם מראש, יש סיכוי טוב לתיקו :)

12. Roma מנהלים

ההימור נסגר בכל אתרי ההימורים בעולם כמעט. מעניין אם ייגמר 0-0 או 1-1 אולי באמת היה משהו מסריח.

13. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לא שחברות ההימורים מעניינות אותי, אבל אם הייתי קשור לאחת מהן אז הייתי מוציא משחקים ששתי הקבוצות צריכות תיקו בלי קשר למידע על משהו מסריח או לא. אבל זה לא המקרה פה, נאסיונאל לא צריכה תיקו כי היא עלתה כבר וקשה לי להאמין שמול הקהל הבייתי שלה הם יעשו משחק מהסוג שראינו לפני כמה שנים בספרד כשאף אחת לא עוברת את החצי.

14. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

:rolleyes:

15. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

פעם בכמה זמן גם לך מותר לפגוע. האמת שראיתי את התקציר ונראה כמו משחק מהנה.

המשמעות מבחינתנו אם הבנתי נכון היא שאנחנו יכולים להפסיד בהפרש של שער אחד ועדיין לעלות בבוליביה. מצב טוב, אבל עדיין לא קל וכ"כ מיותרת ההסתבכות הזאת שעלולה לעלות ביוקר.