גמר קופה ליברטאדורס 2016 - אתלטיקו נאסיונל מחזיקת הגביע!!!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏2/2/16.

1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

:huh: השמין קצת, אלכס. חבל שהחנרל לא הגיע(?).

לפי הדקות הראשונות, אתם מנסים קצת יותר מהירוקים אבל אני נדהם מהאיצטדיון הריק שנראה כרגע כמו משחק אימון. אפילו הקהל שלהם לא מאמין בהם.

בעוד אני כותב, ורואה מעלה את קאלי ליתרון.....

2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

@Franco הייתי בטוח שלאור ההצלחה שלו מרטינס ימשיך לקבל קרדיט. סיבה שבגינה הוא לא פותח?

3. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

בקאלי מצאו זמן להתפוצץ, אבל גם ההגנה של האקדמיה די אשמה בשני הגולים. יותר מדי חופשיות ברחבה של האורחים.

4. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מחצית רעה מאוד של ראסינג. שתי הצלות גדולות של סאחה מונעות מקאלי לשפר יחס שערים כבר בחצי הראשון.

5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

איך לעזאזל סאמבואסה החטיא את זה?! ההגנה של ראסינג שערורייה.

עריכה: או, זו ההגנה של קאלי שאני מכיר :) ראסינג מצמקת מטעות איומה של הירוקים בהגנה.

נערך לאחרונה ב: ‏18/3/16
  6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

קבוצה של דפקטים. איך ממצב של אפשרות לשפר יחס שערים מכל המצבים שהיו להם ומיתרון של 2-0, הם מאבדים אותו ויכולים עוד להפסיד?! איזו מנטליות לוזרית. לקאלי יש אחלה סגל על הנייר, אבל פקוסו איבד את זה וצריך להיות מפוטר לאור התוצאות והיכולת.

7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

נגמר 2-2. בסה"כ נהניתי מהכדורגל, אבל ההופעות של קאלי עד עכשיו בליברטאדורס הן לא פחות מביזיון והיום הם נפרדו באופן סופי מהטורניר ובצדק. קבוצה שלא מצליחה לנצח בבית גם כשהיא שולטת (למרות ששיחקה מול שתיקבוצות גדלות), לא מגיע לה לעלות ואני בכלל לא מדבר על ההתפרקות בבוליביה. אחרי הגול המצמק של ראסינג, קאלי פשוט הפסיקה לשחק וגם לא היתה רחוקה מלהפסיד. הקבוצה פשוט לא הורכבה נכון לקראת שני טורנירים ומפקוסו כנראה היה צריך להפרד אחרי הכישלון בטורניר האחרון.

ראסינג לא שיחקה טוב היום ועדיין הצליחה להוציא נקודה יקרה במגרש חוץ, הרבה תודות לסאחה הנהדר, איש המשחק. אני מניח שהיכולת הרגילה של הקבוצה טובה יותר ממה שראינו כאן, אבל לפחות היום היתה להם הגנה שערורייתית שבנס לא עלתה לקבוצה לא רק בהפסד, אלא בהפסד גבוה. מול קבוצות חזקות יותר הם ככל הנראה היו משלמים ביוקר.

זה הופך להיות בית של 3 קבוצות כשכל אחת יכולה עוד להעפיל ומכל מקום.

8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אמרתי לך שאין פה פייבוריטית.

אכן משחק לא טוב שלנו במשך 55-60 דקות עם שתי הצלות חשובות של סאחה, וגם טעות שלו בגול הראשון בוא לא נשכח, אבל 20-25 דקות במחצית השנייה בהן לא רק חזרנו להשוות את התוצאה אלא היינו יכולים די בקלות לגמור את הסיפור. ההגנה פגיעה יותר בשל הפציעה של לולו ואולי גם בגלל שאתמול סאבה נתן צ'אנס לדה פול באגף שהוא אולי כישרון גדול אבל מבחינה הגנתית לא עובד כמו אקונייה. אקונייה עצמו אגב, היה מצוין ובלתי עציר מהרגע שנכנס.

חבל על האדום הלא קשור של סרו, שהשופט הוסיף שם חטא על פשע ונתן גם עבירה שלמיטב הכרתי עם החוקה הוא לא מכיר אותה, כי הוא אחד השחקנים החשובים במערך בשל הרכות היחסית של הקבוצה העונה. אבל התוצאה טובה מאוד, משחק המפתח שלנו יהיה קאלי בבית, שם אני מאמין הסיפור יהיה שונה.

הוא לא מצליח יותר מהחלוצים האחרים שבסגל ושיחק כחלק מרוטציות וגם בגלל פציעות. היכולת שלו נתנה לו את החולצה של החלוץ הרביעי במאבק מול נונייס האורוגוואי (שנפצע) אבל בשביל לעקוף את בוו (שחזר הלילה מפציעה), ליצ'ה ומיליטו הוא יצטרך להיות יותר טוב ממה שהיה עד עכשיו או שהם ירדו ברמה.

idans10 אוהב/ת את זה.
  9. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

היו גם שתי החטאות מזעזעות מול שער חשוף של סאמבואסה מקאלי וגם אחת שלכם (לא שמתי לב מי בעט שם ממטר מעל המשקוף). היה גם אדום מוצדק לג'ון לוסאנו לקראת הסיום על פאול שהגיע אחרי השריקה ונבע יותר מתיסכול.

10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

סרו בעט, גם לא חסרו בסיום מצבים של 2V2 שהחברה שלנו היו צריכים לסיים, בוו בזבז שני מצבים, ויסמארה היה כבד מדי מכדי לסיים את המשחק בתוספת הזמן ועוד התקפות שהיו חייבות להסתיים באחד על אחד מול השוער או לפחות איום על השער. אם אתה רוצה רשימת טעויות שיפוט לא חסרות כאלו מהמשחק, שהמהותית שבהן היא אישור הגול הראשון של קאלי שהתחיל בנגיעת יד שהייתה ברורה אפילו בשידור המפוקסל. יכול להיות שזה רק היה יום חלש, אבל השופט הפרואני לא היה מספיק בעניינים אתמול.

11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מכה כואבת לריבר שמאבדת את פונסיו עד סוף שלב הבתים. הקשר הארגנטינאי המנוסה ספג הרחקה משלושה משחקים בעקבות האדום בבוליביה וישוב רק בשלב הבא אם וכאשר. להזכירכם, המצב בבית A מעניין ומפתיע. הבוליביאנים במקום הראשון עם 7, ריבר שנייה עם 5 ושלישית סאו פאולו החזקה עם 2 (אחריה הנציגה מונסואלה עם 1). לריבר נותר משחק חוץ בברזיל בעוד את שתי האחרות היא תארח בבית. ניצחון במשחקי הבית יסגור להם את הסיפור בלי קשר לתוצאה בברזיל וריבר יכולה לעשות זאת גם בלי פונסיו, אבל מעידה אחת בבית והסיפור יסתבך...

12. itay7 Member

אלוהים יודע איך המשחק הזה נגמר ב-4-2 להוראקאן למרות שליטה של קריסטל. טוב האמת שאני גם יודע, הגנה מזעזעת של קריסטל, איבודי כדור נוראיים בחלק האחורי ואפס שמירה (בגול הרביעי מירז'ס נכנס כמחליף ופשוט לא הציבו לו אף שומר וישר הוא הבקיע!). כמות בלתי נתפסת של החמצות (וגם הצלות של דיאס) במשחק חוץ בארגנטינה, שככל הנראה גומר את הסיפור מבחינת קריסטל.

13. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ה' יודע איך הורקן מנצחת כל כך הרבה העונה בכל המסגרות :)

סאו פאולו מסבכת את ריבר עם 6-0 על טרוחייאנוס, רביעייה לקאלרי המצוין.

14. benos Member

לפי התוצאה שמסתמנת ריבר תצטרך לדפוק וואחד מעידה כדי לא להעפיל.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

0-3 ראסינג אחרי 37 דקות.

@Franco תשמע, אני רואה את קאלי כמעט על בסיס שבועי ואפילו אותי הם הצליחו להפתיע ברמת החולשה שלהם. ההגנה לא קיימת! פשוט לא קיימת. זה עוד לפני שהם בכלל מנסים לתקוף. לא ברור לי מי שם בהנהלה חשב שהקבוצה הזו מסוגלת להתמודד בליברטאדורס ובליגה יחד (לליגה לבד הם לא מספיקים). קאלי מודחת בצדק מהמפעל.