גמר קופה ליברטאדורס 2016 - אתלטיקו נאסיונל מחזיקת הגביע!!!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏2/2/16.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

למיטב ידיעתי הנהלים לא שונו וחוק שערי החוץ לא תקף בגמר

idans10 אוהב/ת את זה.
  2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

גול נהדר של בריו מוריד אותנו להפסקה ביתרון. האקואדוריאנים שלטו טיפה בחצי השעה הראשונה, אבל הגול קצת הוציא להם את הרוח מהמפרשים ואנחנו היינו הדומיננטים ברבע השעה האחרונה. צריך להמשיך ולשחק בזהירות, זה נראה טוב.

3. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

בסופו של דבר האקואדוריאנים משווים בדקה ה-83 מעירבוביה ברחבה. חבל, אבל בסה"כ תוצאה צודקת וטובה לנו, לקראת הגומלין בקולומביה בשבוע הבא. אני מקווה ומאמין שנדע לגמור את זה מול 45 אלף קולומביאנים.

נערך לאחרונה ב: ‏21/7/16
  4. alexshw Member

זה רציני שלאקוודורים היה משחק ליגה באותו יום שלא דחו?
    על מה ההתאחדות שם חושבת?

5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

הזוי. כאחד שהיה ביבשת לא מפתיעה אותי האטימות אבל איפה הקבוצה שתעמוד על הרגליים האחוריות ולא תיתן לזה לקרות.
    אלה שיותר עוקבים בטח יכולים לספר אם כל הסיפור עבר בשקט ואם היה דין שונה לאינדפנדיינטה מאשר לגדולות של אקוואדור במידה והיו בסיטואציה דומה. (אגב מה עם המאמן? עמד על הקווים בשני המשחקים?).

עד עכשיו כל משחקי ההכרעה של אתלטיקו נאסיונל בנוקאאוט היו בבית ובכל משחק היה עניין, דרמה(פה ושם גם טעויות שיפוט לטובתם ויצא לי גם לגלות המון שחקנים מצוינים. הולכת להיות אווירה מחשמלת במדג'ין, חבל לי שאני אפספס את כל הטירוף אחרי שראיתי מקרוב את המשחקים נגד הוראקן ורוסאריו אבל יש סיבה מצוינת לעבוד לילה בשבוע הבא :sm_5bouncy:

6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

משחקים במקביל זה לא דבר נדיר בדרום אמריקה. ויותר מזה, אפילו שני משחקים של אותה קבוצה במקביל. אין כאן עניין של אטימות, כבר דיברנו על זה בעבר. ככה הם רגילים, זה לא שמפלים בין קבוצה מאקואדור לקבוצה מארגנטינה. בלי קשר, אם כבר זו ההתאחדות של אקואדור שהיתה אמורה לדחות / להקדים. אבל מאחר וגם ככה הקבוצה הראשונה לא שיחקה והמאמן לא היה על הקווים, אני פחות רואה מה הבעיה. אולי בגלל שהתרגלתי כי זה גם קרה כמה פעמים לנאסיונל.

לגבי המשחק, אני קניתי תיקו לפניו, ומרות האכזבה מכך שקיבלנו גול בדקה ה-83, אני עדיין מרוצה. אנחנו קבוצה יותר טובה וצריכים לגמור את הסיפור בבית. אני פשוט לא רואה שום דרך אחרת שאנחנו לא לוקחים את הגביע הזה, כאשר אנחנו מול 50 א' איש וצריכים ניצחון מינימלי. זה ממש לא הולך להיות קל, כי דל ואייה תבוא להתגונן ולעקוץ במתפרצות, בדיוק כמו שעשתה בבומבונרה. אני מקווה שנלחץ אותם מהתחלה ונשים את הגול מהמהיר שיצריך אותם להגיב ולפתוח את המשחק. מן הסתם גם נשחק הרבה יותר התקפי מאשר הלילה. אלכס מחייה יחזור לקישור האחורי, אבל סבאסטיאן פרס יחמיץ את ההתמודדות עקב צהוב שקיבל הלילה.

7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

יומיים לפני המשחק החשוב ביותר שלנו ב-21 השנים האחרונות והאוהדים בטירוף באימון.

8. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xla1/v/t1.0-9/13707771_1381306305219560_5705743634391556595_n.Xxx?oh=55e5bc5a8516168d39585f484589482a&oe=58364C0B&__gda__=1479670469_01c9639357d1376f66989a2337bd1cf3

הגיע היום! אני כבר כמה ימים עם פרפרים בבטן, רק מחכה לשריקת הפתיחה. הלילה ב-3:45 ייצא לדרך במדיין המשחק השני והקובע בין אתלטיקו נאסיונל לאינדפנדיינטה דל ואייה בגמר הקופה ליברטאדורס 2016 כאשר התוצאה עומדת על 1-1 מהמפגש הראשון. תזכורת: במקרה שלתיקו, כל תיקו, המשחק ייכנס להארכה ואח"כ לפנדלים. אנחנו נקווה לגמור את זה ב-90 דקות.

אין ספק שהפייבוריטית הגדולה היא נאסיונל, מצב שהייתי מעדיף להמנע ממנו, אבל אין מה לעשות. מצד שני, דל ואייה מתחילת הטורניר לא היתה פייבוריטית בשום משחק שלה ותראו לאן היא הגיעה, כולל הישרדות במגרש קשים כמו המונומנטל והבומבונרה. אנחנו האחרונים לזלזל בהם.
    האקואדוריאנים ספגו מכה כשיחסרו את הכוכב הגדול, החלוץ חוסה אנגולו, עקב פציעה, ובכל מקרה יתבססו על המתפרצות הקטלניות שלהם שהדיחו את בוקה בחצי הגמר.

נאסיונל מצידה תחסר את הקשר סבאסטיאן פרס, אבל "תשב" על השער של דל ואייה מהתחלה במטרה לכבוש שער מהיר שייתן לה יתרון וייאלץ אץ האקואדוריאנים לפתוח את המשחק ולנסות ולהתקיף. ארגנטינאים או ברזילאים אין לנו כאן, אבל צפוי משחק מרתק בציפיה לזכייה קולומביאנית של נאסיונל לראשונה אחרי 27 שנים.

ההרכב הצפוי שלנו: ארמאני; בוקאנגרה, דאבינסון, הנריקס, דיאס; מחייה, גרה; בריו, מקנלי, מארלוס; בורחה

Die Werkself ו-Nigel de Jong אוהבים את זה.
  9. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

http://cde.laprensa.e3.pe/ima/0/0/1/4/2/142253.Xxx

זה ביי פאר, הרגע הספורטיבי הכי משמח ומרגש בחיי הלא קצרים. וואו. אין מילים. מה שיפה בגביע הזה, שהוא הגיע לנו. הוא הגיע לקבוצה שהיתה הכי טובה לאורך כל הטורניר ושגם זכתה בו. הוא הגיע לקבוצה שסיימה כאלופה עם הכי הרבה נקודות שצברה במפעל לאורך כל ההיסטוריה (33) לפני בוקה (32). הוא הגיע לפרנקו ארמאני שהוכיח שהוא ככל הנראה בין חמשת השוערים הטובים ביבשת, אם לא הטוב שבהם; זה הגיע למארלוס מורנו, הילד הנהדר, שעד לפני שנה אפילו לא היה בסגל הבוגרת וכבר נמכר למנצ'סטר סיטי; זה הגיע לאורלנדו בריו המלך, שהיה מהשחקנים הבולטים שלנו בטורניר, שנותן את כל כולו כל משחק ולא משנה מי היריבה וכמובן אחראי על הרגע הכי מרגש, השער בדקה ה-90 מול רוסאריו שאיפשר לנו להמשיך ולחלום. זה מגיע לחוליית הקישור הנהדרת שלנו - פרס, מחייה, מאק וגרה, שהופך לונסואלי הראשון שזוכה בתואר אי פעם; זה מגיע לשחקני ההגנה, שאולי הם לא הכי מבריקים, אבל עדיין נתנו לחימה ללא פשרות וסיימו כקבוצה שספגה הכי מעט נראה לי אי פעם בטורניר. זה מגיע לקפטן הנריקס, שאכל ממני ומרוב האוהדים הרבה חרא לאורך השנים שלו ובסוף מסיים כקולומביאני היחיד שאי פעם זכה בתואר עם שתי קבוצות שונות; זה מגיע לבורחה האדיר, שאילולא ההפסקה לזכות הקופה אמריקה סנטנאריו, הוא לא היה איתנו ולא בטוח שהיינו חוגגים. זה בעיקר מגיע לצוות המאמנים, ריינאלדו רואדה הענק ועוזרו, ברנארדו רדין, שגרמו לנו להיות רגועים אחרי העזיבה של אוסוריו ועשו את זה בגדול; זה מגיע לנשיא הכי טוב, חואן קרלוס דה לה קואסטה, שמאז שהוא בתפקיד, נאסיונל הפכה להיות השליטה הבלעדית בקולומביה ועכשיו גם לקבוצה הכי טובה בדרום אמריקה. אבל זה בעיקר מגיע לקהל המדהים שיש לקבוצה הזו, שחיכה 27 שנים עד להנפה הנוספת והכל כך מרגשת. אתלטיקו נאסיונל דה מדיין - אלופת דרום אמריקה 2016.

נערך לאחרונה ב: ‏28/7/16
  10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

עונה הבאה צפויים שינויים בגביע, שייערך לאורך השנה הקלנדרית מפברואר עד נובמבר, מה שאומר חפיפה עם הסודאמריקנה ושינויים מבניים שישפיעו גם על השני (מודחות מהליברטאדורס צפויות לחבור למפעל). כרגיל, אני מתנגד לכל שינוי :) אבל כשיהיה רשמי וברור נדע יותר