גמר קופה ליברטאדורס 2016 - אתלטיקו נאסיונל מחזיקת הגביע!!!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏2/2/16.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הפגרות האלו עוזרות כעיקרון לברזילאים, שממשיכים לשחק בזמן שהשאר בפגרה, אבל כאמור על המגרש זה לא נראה ככה. הופעה בינונית מאוד של סאו פאולו ובגומלין הם עוד יהיו בלי מייקון (שהורחק שלא בצדק לדעתי)

gilad16 אוהב/ת את זה.
  2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני לא זוכר עם זה היה אדום ישיר או לא. אם היה לו צהוב, אז כמובן שמגיעה הרחקה. זה היה אקט של צהוב בוודאות. אם השופט הוציא לו אדום ישיר, אז גם אני חושב שזה מוגזם.

3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אדום ישיר, לא היה לו צהוב.

4. nanana Member

אין ספק שהאדום מאוד עזר לקולומביאנים וכנארה גם בתוצאה של 0-0 הם היו עוברים בבית, וגם אם לא היה אדום מוצדק אתה לא מצפה משחקן מנוסה כמו מייקון לעשות שטות כזאת במשחק שבדיוק בשביל זה שילמו עליו סכום אסטרונומי במונחים של הכדורגל הדרום אמריקאי.

זה תירוצים, אבל החסרון של גאנסו הורגש. כל פעם שהיה צריך שמישהוא יתן את הפס החכם לקאלרי לא היה מי שיעשה את זה...

idans10 אוהב/ת את זה.
  5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

בחצי השני דווקא די ברור מי הקבוצה שחוזרת מפגרה ומי זו שמגיעה בכושר משחק. בוקה נראית רע מאוד, לא מאורגנת, לא מחוברת ופשוט לא בכושר. הסיבה העיקרית שהמפגש הזה עדיין בחיים מבחינתה הוא פשוט פערי הרמות מבחינה אינדיבידואלית שנוטים בבירור לטובתה. אינדפנדיינטה לא מרשימה למרות שהיא הקבוצה הטובה יותר במגרש, ולמרות שבטח יחגגו את הניצחון הקרב ובא (אני כותב דקות ספורות לסיכום), התוצאה הזו משאירה את בוקה פייבוריטית לעלות לגמר אחרי הגומלין בארגנטינה.

השער הראשון שספגה בוקה פשוט מביך מבחינת ההגנה ולא רק בגלל הטעות בהרחקת הכדור. לא ברור איך ברוס שלוטו לא הגיב כל כך הרבה זמן לחיסרון המספרי שההגנה שלו נחשפה אליו פעם אחר פעם באגפים, גם השחקנים על כר הדשא לא נקיים מאשמה בעניין כמובן.

6. cazzo Il Capocuoco

אפשר להשוות את אינדפנדיינטה הנוכחית לסינדרלה שהייתה אז ב-2002 בליברטדורס? אני מתכוון לסאו קאיטאנו שלא הצליחה להמשיך בצמרת הברזילאית - הרי אינדפנדיינטה הזאת היא לא מבין מועדוני הפאר של אקוואדור אם אני מבין נכון.

7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

היא בהחלט לא מקבוצות הפאר, אבל עושים שם עבודה טובה בשנים האחרונות שכוללת גם את מחלקת הנוער כך נאמר לי. מאז עונת השיא ב-2013 היא חברה של קבע במפעלים היבשתיים.

לגבי השוואות עם סאו קאיטאנו, יש הבדלים לפה ולשם אבל קודם שיגיעו לגמר :)

8. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

עד שנפתח נושא: הלילה נערכה הגרלת השלב הראשון בקופה סודאמריקנה שייפתח עוד מעט.

האיזור הדרומי
    https://pbs.twimg.com/media/CnNIS-EWgAAJ6ys.Xxx

האיזור הצפוני
    https://pbs.twimg.com/media/CnNKo3UWEAAuVRo.Xxx

9. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13707713_520979114755052_8350059358047109907_n.Xxx?oh=fd405b4a10d1d3400dd4f13d3f8973dd&oe=57F90013

yonatan אוהב/ת את זה.
  10. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אושר עילאי!!!

באמת, כבר הרבה זמן לא הייתי כל כך שמח מבחינה ספורטיבית, אנחנו משחזרים הישג שלאחרונה עשינו כשהייתי בן 15, קרי לפני 21 שנים. זו בסה"כ הפעם השלישית בהיסטוריה שלנו שאנחנו מעפילים לגמר הליברטאדורס, אבל בניגוד לפעמים הקודמות, כאן אנחנו פשוט הטובים ביותר במפעל ונראה שאין צודק מזה.
    אני אפילו לא יכול לתאר את דקות החרדה שעברו עליי כשקאלרי הבקיע מאוד מוקדם (יש סיבה שמאוד חששתי מסאו פאולו למרות היתרון) אבל למזלנו בורחה הגיב מהר ובעצם הוציא את כל האוויר מהמפרשים של הברזילאים. אח"כ הברזילאים גם קופחו בדקה האחרונה של המחצית עם פנדל שלדעתי הגיע להם, אבל בסופו של דבר הם יכולים לבוא בטענות רק לעצמם. היינו הטובים יותר בסיכום שני המשחקים, ניצחנו אותם פעמיים בתוצאה כוללת 1-4 (ויכול היה להגמר הרבה יותר גרוע עבור הברזילאים) וזה פשוט מדהים מה שינוי אחד של שחקן יכול לעשות לנו. נראינו טוב גם עם איבארבו בחוד, אבל התפוקה שלו היתה גול בפנדל מתוך 10 משחקים. בורחה רק החליף אותו וכבר הוא עם 4 שערים מ-4 משחקים (ו26 מ-26 לאורך כל שנת 2016 עד כה).

ההעדפה שלי בגמר היא דווקא בוקה. הגמר בכל מקרה יהיה קשה, אבל מול בוקה אני בטוח שתהיה דריכות שיא של השחקנים כשיגיעו לבומבונרה. אוי ואבוי אם לרגע נרפה, זה יעלה לנו ביוקר. אנחנו נסיים את הגמר בבית שזה מעולה, אבל בחוץ כבר נסבול מחיסרון מאוד משמעותי של אלכס מחייה.

אני כבר לא יכול לחכות לשבוע הבא....

Die Werkself אוהב/ת את זה.
  11. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מדהים מה שקורה בבומבונרה. בוקה עוד מחקה את היתרון של דל ואייה מהמשחק הראשון אחרי שלוש דקות רק שההמשך היה של האורחים שכבשו שלושה שערים ונמצאים בדרך לגמר.

12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

ניצחון היסטורי של אינדפנדיינטה דל ואייה בבומבונרה. הולך להיות לנו סופר קשה מולם עד לזכייה הנכספת...

13. cazzo Il Capocuoco

נעשה השוואות כבר עכשיו עם סאו קאיטאנו? כי אני מעדיף להיות בעד עידן ולא בעד קבוצה עם סמל שמחקה את היריבה השנואה עליי...

14. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אם זה יביא לאקואדוריאנים מזל רע, תעשה את ההשוואות מתי שבא לך. אני כרגע מת מפחד כי אנחנו פייבוריטים... <_<

15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

@Franco תזכיר לי: הגמר בלי שערי חוץ, נכון?