גמר ליגת האלופות 2016 - בפעם ה-11: ריאל מדריד אלופת אירופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י idans10, ‏28/5/16.

1. oranfu Member

אף פעם לא ראיתי דבר כזה כמו מה שאובלאק עשה אתמול. הוא כאילו ויתר על הפנדלים, 0 מאמץ לעצור. גם אם היו בועטים לו לאמצע הוא לא היה עוצר עם איך שהוא עמד.
    פעם ראשונה שאני רואה ששוער הוא זה שקורס מהלחץ של פנדלים.

alexshw אוהב/ת את זה.
  2. doundoun Member

מה כל כך קל בהגרלות של ריאל העונה ועונות אחרונות? רומא זו הגרלה של דרג שני די חזק ביחס לאחרות, וולפסבורג הראתה שהיא חזקה מאוד ומנצ'סטר סיטי זו הגרלה קשה? מאוד מעניין.
    [/QUOTE]

לא נסחפנו? אני מבטיח לך שריאל קיבלו אורגזמה בכל הגרלה והגרלה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  3. Civil Anti Madridista

http://estaticos.sport.es/resources/Xxx/3/3/sergio-ramos-1464465074233.Xxx
    לא רק בהגרלות, השער של ראמוס אושר למרות נבדל ברור, וגם השער של בייל נגד סיטי בחצי הגמר הובקע עם הרבה מזל באדיבות פרננדו - אבל כמו שאמרת ריאל מדריד לא צריכה להתנצל, היא את שלה עשתה וקטפה עוד גביע לארון שלה.
    מעבר לזה קאסמירו היה מצוין, לא בכל ערב רואים את בייל וכריסטיאנו משחקים כמגנים לכל דבר, פפה בדיחה מהלכת ודנילו לא שייך לענף.
    לא רק בהגרלות, השער של ראמוס אושר למרות נבדל ברור, וגם השער של בייל נגד סיטי בחצי הגמר הובקע עם הרבה מזל באדיבות פרננדו - אבל כמו שאמרת ריאל מדריד לא צריכה להתנצל, היא את שלה עשתה וקטפה עוד גביע.
    מעבר לזה לא בכל ערב רואים את בייל וכריסטיאנו מתופקדים כמגנים לכל דבר, קאסמירו היה מצין, פפה בדיחה מהלכת ודנילו לא שייך לענף.

נערך לאחרונה ב: ‏29/5/16
  4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אין לי ספק בכלל שלמרות חיבתי לריאל והשמחה שלי על הניצחון שלה, הניצחון היה ראוי לאתלטיקו, ומה שסימל לי מכל היה הדמעות של אוהדי אתלטיקו. כשאתה רואה אוהדים מכל הגילאים ומכל המינים בוכים כמו ילדים בגלל ההפסד הזה, אתה מבין כמה רגש יש בקבוצה הזאת וכמה נדיר למצוא את זה ברמות האלה עם כל קבוצות התיירים וההייפ מסביב, ואז אתה גם מבין כמה ניצחון אמיתי וטהור של כדורגל היה קורה אם רונאלדו היה זה שמחמיץ וחואנפראן היה זה שמכניס. אני לא בא להיכנס כאן בריאל או משהו, אלא יותר בא להאדיר את אתלטיקו, אופי המועדון הזה והעובדה שהוא נטע זר בצמרת הכדורגל העולמי.

אני כבר עם הפנים לעונה הבאה, והאמת? רמת העניין יורדת לי מעונה לעונה. קשה לראות את יונייטד ואינטר בליגה האירופאית, קשה לראות את ליברפול, צ'לסי ומילאן מחוץ לאירופה. מתגעגע למשחקים בסאן סירו באמצע השבוע, לאיזה מפגש קלאסי בין יונייטד לריאל בנוקאאוט, לקלאסיקות של פעם. אני מאוד אוהב אנדרדוג, אבל אין מה לעשות, ליגת האלופות תמיד ייצגה קלאס, והיא כאילו מתלכלכת קצת כשהשמות המפוארים מפנים את מקומם לכאלה צנועים הרבה יותר. אני בטוח שיש כאלה שאוהבים את זה, אבל אני לא צבוע. מילאן נגד ליברפול יעניין אותי הרבה יותר מטוטנהאם נגד סביליה.

5. Ever Banega Member

לא בא לי להיכנס לדיונים של ראויה או לא ראויה, מזל בהגרלה או חוסר מזל, פנדלים הכרעה מוצדקת או לא, אבל דבר אחד אני חייב לדעת, היה נבדל או לא? (civil בתמונה שהבאת אי אפשר לראות אם זה באמת רגע המסירה בגלל השעון. חייב עוד תמונה בשביל להשתכנע סופית).

6. Raulito Madridista

- לגבי הגומלין נגד סיטי: לא משחק טוב של ריאל אבל כמאמר הקלישאה - חשוב להעפיל לגמר. היו לנו שניים וחצי מצבים באיתחאד עם התקפה מאוד מוגבלת. ריאל מדריד העפילה לגמר בצדק. בייל כבש בעזרת מזל, זה נכון, וצריך גם מזל בכדורגל. מצד שני הוא נגח לקורה באותו משחק ומודריץ' החמיץ מול השוער. מנצ'סטר סיטי יריבה פאתטית. על הדרך של ריאל מדריד לגמר אין לי יותר מדי מה לומר, והאמת שזה גם לא מעניין אותי.

- אתמול ריאל מדריד הייתה טובה יותר כמעט בכל שלבי המשחק. קרבחאל נפצע ודנילו המפוחד היה ממש קונוס מול קראסקו שעם כל הכבוד ליכולת שלו - נראה כמו לואיס פיגו בימים הגדולים. רגע לפני שער השיוויון - כריסטיאנו ובייל החמיצו מצב כפול בתוך הרחבה והיו עוד הזדמנויות של בנזמה ורונאלדו וגם של קאסמירו בפתיחת המשחק. כריסטיאנו ובייל ממש צלעו על כר הדשא ואתלטיקו מדריד לא ניצלה זאת והיא לא שיחקה מספיק טוב, זידאן ניצח את סימאונה במצ'אפ של המאמנים וריאל מדריד הייתה מוכנה טקטית בצורה יוצאת דופן.

דמעות בכדורגל זה שיא הרגש, תמיד זה עושה לי משהו בלב לראות שחקני כדורגל מיליונרים שלוקחים ללב כמו אוהדים קטנים. "מה שווים החיים בלי רגש" זה משפט ידוע שלי בהרכב קונטוציות. מרסלו ממש ריגש אותי בגמר בדסימה, הרי הוא שכיר חרב ושחקן זר והוא בכה עוד לפני שריקת הסיום. הבכי שלו, כמו זה של די-מאריה נניח - היה הרבה פחות צפוי מפרץ הרגשות של איקר קסיאס. לא יכול לומר שליבי עם אתלטיקו, עם כל הכבוד היא שיחקה מול הקבוצה שלי - אבל כן, היה מרגש מצידם. גם ההתנצלות של חואנפראן. אגב, גם בריאל מדריד היו קצת דמעות:

http://futbol.as.com/futbol/imagenes/2016/05/28/album/1464465360_861685_1464474193_album_grande.Xxx

- לגבי ליגת האלופות בעונה הבאה - מנצ'סטר יונייטד פשוט לא ראויה להיות שם, וגם לא מילאן וכנראה של אינטר. אבל הן יחזרו, גם אם זה יקח עוד קצת זמן. אני מבין את מה שאתה אומר, אבל אני חושב שהייתה עונה גדולה של ליגת האלופות, משחקים נפלאים. שלב הבתים הוא תמיד מנומנם אבל עדיין היו הכרעות של הרגע האחרון כמו בבית המוות, אבל בנוק-אאוט זו הייתה הצגה. בעיקר בזכות המשחקים יובה-באיירן שהזכירו למה כל-כך התאהבנו במפעל הזה, וגם אתלטיקו מדריד וברצלונה היו חלק בהצגה. ליגת האלופות בקו עליה גדול לדעתי כבר כמה שנים.

7. Ever Banega Member

ריאל שיחקו טוב יותר כי היא השיגה שער מוקדם ששינה את המשחק, אבל אם השער לא חוקי זה משנה הכל. כל המשחק היה נראה אחרת. לפני המשחק אמרת שאם ריאל תנצח היא ראויה לזכות, בסה"כ אני מסכים אם זה אבל בתנאי שהשיפוט לא יכריע את המשחק. וכנראה שהשיפוט כן השפיע, זה עוד בלי להיכנס לזה שריאל בסופו של דבר ניצחה בדו קרב פנדלים.
    בקיצור זה כל כך כואב לי כי זה מרגיש לי שזה היה צריך להסתיים אחרת, לא נתפס לי שמשנת 2016 נזכור דווקא את ריאל כאלופת אירופה. אבל אין מה לעשות צריך להתגבר על זה ולקוות שיכניסו כמה שיותר מהר מצלמות לשיפוט, ככה לפחות נהיה שלמים עם ההפסדים ולא נשאל את עצמינו מה היה קורה אם.

8. ManUnd Member

אתה אוהב לבכות ולהתלונן,הא?
    יש אנשים שאף פעם לא מרוצים ויבכו על כל דבר.

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

כל כך קל לקחת תמונה ולעוות את המציאות. ברור זה הדבר האחרון שאפשר להגיד על הנבדל של ראמוס, הייתה שם כל כך הרבה תנועה בתוך הרחבה ואני בספק אם עין אנושית מסוגלת לראות הבדל כל כך קטן בין השחקנים כשהכל כל כך דינמי. בואו נגיד ככה - אם ראמוס היה 5 ס"מ אחורה גם אז סביר מאוד שהכדור היה נכנס.

10. Ever Banega Member

אבל במקרה הזה אני מבין אותו, תחשוב על אוהדים שחיכו 113 שנה לזכייה ובסוף מקבלים שער בנבדל. להתעלם מטעיות שיפוט זה כמו להתעלם ממי היה צריך לנצח לפי החוקים, זה כמו להגיד שהכדורגל עצמו לא מעניין אותנו אלא רק מי וופא הכתירה לאלופה מעניין אותנו. מצד שני טעויות קורות בכל משחק בלי סוף ואם נתחיל לחשב את זה לא נצא מזה בחיים. בקיצור חייב להכניס טכנולוגיה לפחות בנבדל.

11. ManUnd Member

נדרש להכניס אמצעים טכנולוגיים למשחק מזמן.
    הוא לא אוהד אתטליקו(אלא אוהד את בארסה),ולא נשכח שהוא שונא את ריאל.לכן הוא שם את התמונה לא משום סיבה אחרת.

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk

12. Doritoz FCBJ - RMCF

וזה שהיה להם בערך 80 דקות להפוך את התוצאה ואם זה לא מספיק גם הארכה שכמעט כל השחקנים שלנו נופלים מהרגליים ולהם יש 2 חילופים, זה לא מספיק ?

13. Ever Banega Member

נגיד שזה לא הספיק (אף על פי שאתלטיקו היא דווקא זו שכן הבקיעה גול חוקי), זה אומר משהו? זה פאקינג יתרון של גול.

14. Doritoz FCBJ - RMCF

המשחק לא נגמר אחרי יתרון של שער לפי הפעם האחרונה שבדקתי בחוקה.
    אז מה אם זה יתרון, אתלטיקו קבוצה הרבה יותר טובה מאותה קבוצה שהייתה לפני צ'ולו ששער כזה היה שובר אותה לגמרי, ולא רק היא, שער כזה לא צריך לשבור קבוצה, גם אם הוא מטעות שיפוט (ממש קטנה במקרה הזה), גם צ'לסי ב-2012 חזרה בדקות האחרונות אחרי שספגה שער של מולר בדקה 82 וזה עשה קולות של השער היחיד במשחק.
    גם אנחנו ב-2014, גם ליברפול ב-2005 עם פיגור של 3 שערים, גם בארסה ב-2006...והכי הכי, יונייטד ב-99 !!!
    די נו, יש זמן לשחק, היחידים שבכו על השער הזה זה האוהדים שלא רוצים לראות את ריאל מניפה גביע, אני אפילו חושב שיש הרבה אוהדי אתלטיקו שממש לא יחסו חשיבות לטעות שיפוט הזאת.
    הם קיבלו פנדל 40 שניות מתחילת המחצית השניה ולא ניצלו את זה, הם היו עדיפים כמעט ברוב שלבי המשחק החל מתחילת המחצית השניה ולא ניצלו את זה, תבואו בטענות אליהם, אני בתור אוהד ריאל רק יכול להגיד תודה על ההקרבה והלחימה והקור רוח בפנדלים שהביאו לנו את הגביע הזה.

נערך לאחרונה ב: ‏29/5/16
    ManUnd אוהב/ת את זה.
  15. Civil Anti Madridista

מצד אחד אתה מבקש שלא יכניסו לך מילים לפה, ובאותה נשימה עושה את זה באופן סיסטמתי בלי למצמץ אפילו.
    צירפתי את תמונת הנבדל כי אני שונא את ריאל מדריד? מי אתה בכלל תגיד לי? תקרא את רצף ההודעות לפני שאתה פולט על אוטומט.
    לא בוכה ולא מתלונן, סיכמתי את העונה הזו במשפט ופרטתי בדוגמאות - המזל שיחק לידיים של ריאל מדריד כל העונה וזה חלק מהמשחק.

נערך לאחרונה ב: ‏30/5/16