גמר ליגת האלופות 2013 :: באיירן אלופת אירופה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י HapoelFan, ‏24/5/13.

1. Mellow29 Kopite

לא אמרתי שזה לא לגיטימי או לא חוקי, רק שזה מאוד מסריח. אני מבין שלהסביר את זה לאוהד באיירן זה אפקטיבי בערך כמו להסביר אוהד מכבי ת"א (כדורסל) למה זה לא בסדר שמנהל של קבוצה אחת נפגש עם הכוכב של הקבוצה היריבה ערב משחק חשוב בינהן, אני רק מקווה שאנשים מסביב עדיין מבינים עד כמה רע זה נראה.

2. BvB Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

3. aloneli Member

אין קשר למי אני אוהד,אני אוהד בארץ את הפועל פ"ת שכל שחקן שנותן פס עוזב את הקבוצה.שוב אני לא רואה פה שום דבר מסריח.לא מבחינת המעבר וגם לא מבחינת התזמון.זה המדיניות של באיירן,לעשות את ההחתמות הגדולות עוד לפני סיום העונה.
    פפ כבר חתם לפני כמה חודשים אז אין סיבה לחכות לקיץ ששם יכנסו סיטי,צ'לסי ועוד שגם ככה מגיעות אחרי עונה לא מי יודע מה מבחינתם וירצו להוציא קצת כסף.רוצים את גצה?גצה רוצה לבוא?אז יאללה לעבודה.

חוץ מזה המעבר כבר נקבע לפני המשחק מול מאלגה ככה שזה לא נעשה בכוונה לפני הגמר וזה פשוט יצא ככה.דורטמונד נדפקה מכך בדיעבד אבל זה לא אמור לעניין את באיירן שרצתה שחקן והלכה להחתים אותו.

4. Landon Donovan Member

לגבי "המדיניות של באיירן", משהו שצריך לציין - אותה דורטמונד שכביכול נפגעת מהסיפור סגרה עם מרקו רויס מגלאדבך בינואר של השנה שעברה, חצי שנה לפני שהוא עבר אליה, בסגנון מאוד דומה ופומבי לחלוטין. רוצים לנחש מול מי היה משחק האליפות של דורטמונד?
    לתמוך בדורטמונד בגלל שאתה לא מחבב את המדיניות של באיירן כאשר דורטמונד נוקטת באותה מדיניות בדיוק, זה, איך נאמר, קצת תמוה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/5/13
  5. OriRR Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

הבעיה היחידה שאולי יכולה להיות מכל הסיפור הזה היא שזה יצא לעיתונות וגם זה בספק גדול.
    באיירן עשתה מהלך חכם ונקי. דורטמונד יכולה לבוא בטענות רק לעצמה או למריו גצה שהסכים להצעה של באיירן.

נערך לאחרונה ב: ‏24/5/13
  6. Mellow29 Kopite

ההבדל הוא מן הסתם שדורטמונד היא עוד דג בשרשרת המזון, בדיוק כמו שמשנגלדבאך והמבורג ושאלקה לוקחות שחקנים מקבוצות נחותות יותר, ואילו באיירן היא הדג הכי גדול. זו הסיבה שיותר קל לסמפט את דורטמונד ולהגעל מהמדיניות הדורסנית של באיירן.

aloneli, אני לא מצפה שבאיירן תחכה לקיץ אבל מה שאתה אומר זה סתם מגוחך/תמים. איזו תחרות יכולה להיות מצד צ'לסי וסיטי כשמדובר בשחקן גרמני ובאיירן מינכן? באיירן הרי לא ניהלה שום מו"מ, היא הפעילה סעיף שחרור שיכלה להפעיל גם יום אחרי הגמר (בהנחה ומה שOriRR כתב נכון), אין לה שום סכנה שדורטמונד תעלה את המחיר בגלל הביקוש או משהו כזה כי יש סעיף שחרור חתום. היה פה tapping up ולא בין שתי קבוצות לא קשורות אלה בין שתי יריבות שעוד יש להן על מה להלחם העונה, בעייני זה פשט מאוד מסריח. ההכנות הקדושות של באיירן לא היו נפגעות במיל אם היא הייתה מחכה חודש ומחתימה מחרתיים את גצה.

אני לא אכתוב עוד בנושא כי זה באמת לא העניין, יש גמר ליגת אלופות ולא צריך לסטות מהנושא בשביל עניינים כאלה.

נערך לאחרונה ב: ‏24/5/13
  7. Landon Donovan Member

אתה בעצם בא פה בטענות לכריש על כך שהוא טורף את הפיראנה האכזרית לא פחות. אני לא יכול לקבל טיעון כזה - הוא נובע מלוגיקה פגומה וגם מדיף ריח של צביעות. דורטמונד לא מסכנה ואם נדבר קצת על קארמה היא לחלוטין קיבלה את מה שמגיע לה.

8. OriRR Member

Mellow29 - לא בטוח אם 30.5 או 30.4 אבל בטוח לפני שידעו שבאיירן ודורטמונד ייפגשו בגמר.
    אגב, מי ישדר את המשחק?

9. dudi Member

#נעשה ונצליח!

10. alexshw Member

ערוץ 2 וספורט 5 HD

אני מוצא הרבה דימיון בין קלופ להיצפלד
    היצפלד הגיע לדורטמונד בגיל 42 מגרסהופרס - קלופ בגיל 41 ממיינץ
    היצפלד לקח 2 אליפויות רצופות ועונה אחר כך את ליגת האלופות - קלופ לקח גם כן 2 אליפויות רצופות בשתי העונות הקודמות.
    היצפלד לקח אליפות ראשונה בעונה הרביעית במועדון - קלופ בשלישית.

בדרך כלל יש לי העדפה ברורה בגמר, הפעם אני מתלבט: מצד אחד יש את דורטמונד, האנדרדוג הטיפוסי שמשחקת את הכדורגל שלה ללא פחד מול כל יריבה. קבוצה עם שחקני בית ורכש זול וחכם.
    מצד שני יש את באיירן שנשדדה בעונה שעברה ובכלל הפסידה בכל כך הרבה גמרים של ליגת האלופות.

נערך לאחרונה ב: ‏25/5/13
  11. aloneli Member

אין שום מידיניות דורסנית.באיירן המועדון הגדול ביותר בגרמניה ואם רוצים שם שחקן מקבוצה קטנה יותר אז אני לא רואה סיבה למה לא.אין צורך גם להגיש התנצלות על כך בדיוק כמו שיונייטד לא צריכה להגיש התנצלות לארסנל על ואן פרסי.

זה מוזר להיות בעד דורטמונד בגלל המידניות הדורסנית של באיירן כביכול.אפשר לחשוב שדורטמונד לא קנתה את הומלס מבאיירן,שיבר משטוטגארט,גונדוגן מנירנברג,רוייס מגלדבאך ורק עכשיו היא מחתימה את דה ברוינה וסוקרטיס מברמן.
    אבל מה יגידו שרק באיירן מפרקת את הליגה,דורטמונד רק עושה לקבוצות האלו טובה שהיא לוקחת להם את הכוכבים.אפשר לחשוב שאם לדורטמונד לא היה עוד כסף בכיס היא לא הייתה מחתימה בקצב של באיירן.

מבחינת התזמון אולי אין סכנה שהמחיר ישתנה אבל באיירן לא רצתה לאפשר מצב שגצה בכל זאת יחתום על חוזה חדש(כי דברים משתנים) או שקבוצה אחרת פתאום תשלם לו את סעיף השחרור ותפרגן לו באחלה משכורת.זה לא באמת שרק באיירן עברה לו בראש.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כמו הרוב הנייטרלי... גם לי אין צד ברור.

לבאיירן מינכן פשוט מגיע, לא משנה איך יסתיים המשחק היום היא הקבוצה הטובה באירופה, היא כבר כמה שנים שומרת על אני מאמין מאוד מאוד ברור, הלוזריות תוקפת אותה לא מעט בשנים האחרונות, ולא מגיע לה לסיים במפח נפש גם היום, מגיע לשחקנים האלה להניף את הגביע הזה.

מצד שני... איזה אוהד נייטרלי לא רוצה לראות הפתעה של האנדרדוג..?

צפוי להיות משחק מרתק, בין 2 קבוצות נפלאות, שהגיעו למעמד בצדק רב, אני מקווה שמבחינת איכות כדורגל לא נתאכזב.

13. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

אם מסתכלים על מספרים נטו אז כן, מוצאים דמיון, אבל לקלופ אין את האיכותיות הטקטיות שהיו להיצפלד. הוא בנה יותר קבוצת התקפה מצויינת ולמעט העונה לא הלך לו קטקטית במשחקים קשים באירופה ועשה טעויות מאוד חובבניות ונאיביות. גם העונה זה עדיין לא בדיוק הגיע לרמה הדרושה והספיק בגלל שאצל היריבות המצב לא היה טוב יותר.

מי הם שחקני הבית של דורטמונד? הם קנו 95% מהסגל שלהם מקבוצות בליגה. אם כבר באיירן מביאה סגל וגרעין מכריע של ההרכב שלה מהילדים דרך הנוער ועד הגמר היום.

14. OriRR Member

התכוונתי מי ישדר ויפרשן..

15. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

בטח כמו תמיד, ארבל ואוחנה.

להעביר למיוט כדי להמנע ממידע שגוי וצורב לאוזן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏25/5/13