גמר ליגת האלופות 2012: צ'לסי אלופת אירופה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏17/5/12.

1. xavi6 Member

בקיצור התוצאה תמיד משקפת את המשחק, חוץ מהמשחקים של ברסה-שם ברצלונה מנצחת רק בגלל השיפוט ולמעשה לעולם לא מתעלה על היריבה. רשמנו.

נערך לאחרונה ב: ‏21/5/12
  2. Civil Anti Madridista

אמרתי את זה? לא, נכון? אז אל תכניס לי מילים לפה. אמרתי את דעתי בלבד

לא מסכים, באיירן הייתה הרבה יותר קרובה לנצח והיא איבדה את זה מאותם הסיבות שבארסה הודחה
    שוב, צ'לסי לא הייתה קיימת התקפית. היא ניצחה אך ורק בזכות ההסתגרות שלה בהגנה

ואין לי בעיה עם הדרך. אבל עובדה שהיא זוכה לביקורת גדולה מאוד. אבל זה לא משנה כלום, היא אלופת אירופה וכולם יכולים לקפוץ

צ'לסי-בארסה 2009? נו באמת.

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז ככה - חזרתי מגמר האלופות השני שלי - היה מדהים, כצפוי, אין ספק שהבחירה בגמר הצ'מפיונס על פני היורו שתקוע אי שם במדינות פארטיה, טוב אוקראינה, פולין מתקדמת יחסית, היה משתלם.

צ'לסי אומנם גנבה את הגביע - התקפה אחת, גול אחד, ויום גדול של צ'ך, לואיז וקיהייל + ווינריות של דרוגבה. אינטר ב-2010, החזיקה פחות בכדור במדריד, אבל הגיעה ל-5 מצבים יותר מצ'לסי, והמשחק שוחק 90 דקות. אבל בואו נגיד את האמת - בכל סגנון משחק אחר, צ'לסי היתה אוכלת 4:0 בקל. זו היתה הדרך היחידה של צ'לסי להתמודד עם באיירן והיא הצליחה, אומנם עם לא מעט מזל לכבוש מההזדמנות היחידה, להינצל מהחמצות גדולות של גומז, ופנדל שהוחמץ, אבל לזכותה יאמר שהיא הגנה טוב מאוד בהגנה, ההימור על ברטראנד השתלם, ודרוגבה כמו דרוגבה, איזה שחקן מדהים. בסופו של דבר משחק ההגנה של צ'לסי, דווקא בלי 4 שחקנים חשובים, היה זה שהשאיר אותם במשחק, מה שאני לא בטוח שהיה קורה אם היתה מגיעה עם הרכב מלא, אז מבחינה הגנתית, אין ספק שהגיע לה, אבל בתאכלס אין כזה דבר מגיע בכדורגל, יש מי שמנצח, וצ'לסי עמדה בלחץ והתוכנית שלה הצליחה, כל הכבוד לצ'לסי אלופת אירופה 2012.

קראתי פה שאנשים לא אהבו את הסגנון משחק של צ'לסי, אני לא רואה שום דבר פסול בסגנון משחק של צ'לסי: א. חיסורים. ב. משחק בית של באיירן ג. המטרה מקדשת את האמצעים. במשחק פתוח לצ'לסי אין מה למכור מול באיירן, לא היום, לא אתמול וגם לא מחר מה שנקרא. הדרך היחידה של צ'לסי היתה להיות צמודה ולגרור את המשחק כמה שיותר קדימה כי ככל שהוא התקדם, הלחץ על באיירן, והפנדלים? שיא הלחץ של באיירן, וצ'לסי דווקא היתה רגועה, למרות הפנדל העלוב של מאטה. יודעים מה? הסגנון של צ'לסי לא באמת משנה - אם החלק ההתקפי של באיירן היה מגיע למשחק ברמת ריכוז כיאה לגמר ליגת האלופות, המשחק גמור במחצית. מה לעשות שגומז שמכיר כל בלטה במגרש נראה כאילו זה המשחק הראשון שלו אחרי שנה בחוץ? מה לעשות שרובן, כמו רובן, לוזר גדול? ריברי נפצע בהארכה, היינקס משחק אותה א-לה אוטמאר היצפלד בגמר 99 ומתבנקר ישר אחרי גול מסיבה לא ברורה?

באיירן מינכן פשוט קבוצה של לוזרים, אין פשוט דרך אחרת לתאר את זה. המשחק בבית שלהם, רוב גדול באיצטדיון, משחק בשליטה מוחלטת שלהם, 100-0 באחוזים בערך, פנדל, להוביל בפנדלים כשאתה בועט לשער שלך, מה עוד אפשר לבקש? פשוט עונה מסוייטת עם כישלון גדול של הבווארים ושאף אחד לא יגיד לכם אחרת, ליגה, גביע, אלופות - מפח נפש אחד גדול.

בגזרת הקהל - הקהל של באיירן מדהים, באמת שנותן עוד סיבה לאהוב אותם פרט לכדורגל שובה העין, הקהל של צ'לסי, פאתט, כיאה לכל קהל אנגלי שהוא לא ליברפול, פה ושם צועק, אלמלא התרוממות מוזרה כלשהי פתאום בדקה 65, לא הייתי יודע שהם שם בכלל.
    גם בגזרת הכרטיס יצא לי טוב, כרטיס ב-370 יורו, נמכר ב-2100 לאנגלי ונקנה בחזרה ב-450 חצי שעה לפני המשחק - מי אמר שליגת האלופות זה רק הוצאות? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

אליאנץ ארינה - מדהים, אומנם תקוע מחוץ לעיר אבל מדהים. נתראה בשנה הבאה בוומבלי 2013, כי פעם שלישית זה גלידה.

נערך לאחרונה ב: ‏22/5/12
  4. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

אתה רוצה להגיד לי שעד כחצי שעה לפני המשחק לא היה לך כרטיס? (אחרי שמכרת אותו בהתחלה...) http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

5. xavi6 Member

עומר, אני לא מבין מה הופתעת, ידוע שהקהל של האנגלים זה רק רעש וצלצולים. בקאמפ נואו הם חטפו מכות מלפני המשחק (חה חה, היה משעשע) כי הם התגרו באוהדים שזרקו עליהם בירות כמו מטורפים, ועוד השוטרים הרביצו לקהל של צ'לסי, מאז לא שמעו אותם. הקטע המשעשע שגם אחרי הניצחון הם יצאו בשקט בלי לדבר יותר מידי, הם ידעו שהקטלונים יפרקו להם את הראש. לא רק זה, גם בגמרים-לא שמעתי את הקהל של מנצ'סטר לעולם כשהם שיחקו נגד ברסה. לא היה לי ספק שגם בגמר הזה ישמעו יותר את הקהל של ביירן, רק חבל שזה לא עזר לקבוצה שלהם.

היה לך חתיכת מזל עם הכרטיסים, מכרת לאידיוט וקנית בשכל כשהספסר היה לחוץ מהתחת להיפטר מהכרטיס.

נערך לאחרונה ב: ‏22/5/12
  6. golding מנהלים

אני הייתי במשחק חוץ של צ'לסי בקאמפ נואו, והדבר האחרון שעשינו זה לצאת בשקט. שרנו ללא הפסקה וזה נמשך גם ברכבת התחתית עד הרמבלה.

לא יודע מאיפה אתה שולף את השטויות האלה.

7. golding מנהלים

ודרך אגב, הקהל של ברצלונה לא עשה רעש בכלל במהלך המשחק הזה, מלבד השיר פתיחה והשערים שהובקעו.

הקהל חוץ של צ'לסי דווקא די רועש, ברור שביחס למספר האוהדים של היריבה קשה יותר לשמוע אותם. הקהל בית שלנו, לעומת זאת, זה סיפור אחר לגמרי (די מביך למען האמת).

8. xavi6 Member

לא שמענו אותכם, יצאתם כמו דגים. אתה גם חטפת איזה בקבוק בירה לראש או מקל מהשוטרים? הפעם היחידה ששמענו אותכם היה בגול של טורס. וגם זה נעלם כמה שניות אחרי, הקהל קונצרטים שלנו עבד שעות נוספות אחרי הפנדל של מסי ובסיום http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

9. golding מנהלים

די מצחיק שאתה חושב שככה זה היה, אבל מילא.