גמר ליגת האלופות - ריאל מדריד בפעם השלישית ברציפות אלופת אירופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י alexshw, ‏26/5/18.

1. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה ההבדל בין הטעות של אולריך לבין הטעות של קאריוס?

Captain Canada אוהב/ת את זה.
  2. yonmu Member

אז בגמר זה המזל עם קריוס והמספרת של בייל, בחצי זה היה המזל עם אולרייך, ברבע קייליני ובופון לא היו מתואמים... מה היה בשמינית?
    'מזל' כזה זה בדיוק מה שמפריד שחקן גדול משחקן בינוני. בדיוק כמו שלהיגוואין אין 'מזל' כשבגמר מונדיאל הוא מחמיץ מצבים שבליגה הוא כובש בלי בעיה. יש שחקנים שמחמיצים יותר ויש שחקנים שמחמיצים פחות, יש שוערים שעושים יותר שטויות ויש שוערים שעושים פחות שטויות. יש כאלה שמעמד גדול גורם להם להתעלות ולהעיף טיל לחיבור מהפנדל בדקה 97, ויש כאלה שמעמד גדול גורם להם לשכוח שאסור להם לתפוס כדור שהבלם החזיר להם.
    כל הדברים האלה הם בידיים של השחקנים ולכן זה בדיוק נכלל ב'איכות'. פציעות וטעויות שיפוט זה "פורס מז'ור" אבל כל דבר אחר זה בדיוק מה שמגדיר איכות של שחקן.

3. Scouser Member

אולרייך טיפה היה צריך להפעיל את הראש והוא התבלבל כמו ילד. קאריוס גם את זה לא היה צריך לעשות.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

oranfu אוהב/ת את זה.
  4. Ohad_Glr Member

אוי נו באמת. החוסר אובייקטיביות שלך צועק.
    לך תראה שוב את הטעויות של נאבאס ואולריך ביוטיוב ותחזור.
    הן לגמרי קרובות לגולים של אתמול (של אולריך לגמרי לא פחות חמורה מאלה של אתמול).

5. Ohad_Glr Member

למחוק

6. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע איך אפשר להשוות אולריך לקאריוס. אולרייך היה לא החלטי, לא ידע אם לקחת את הכדור ובסוף לא עשה כלום וקרה מה שקרה. השער הראשון אתמול זה אשכרה לא כדורגל בכלל, זה בלתי נתפס שאתה רואה דבר כזה. אי אפשר להסביר מה קרה שם ומה עבר לקאריוס בראש, זו לא טעות שוער זה משהו שלא היה קורה לאוהד מהיציע שבחיים לא שיחק כדורגל. אני עדיין לא מעכל שזה באמת קרה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  7. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוער שנותן למסירה פשוטה לחלוף על פניו ומשאיר את חלוץ היריבה זה כדורגל? נו באמת. זו טענה אידיוטית לדיון אידיוטי.

8. Scouser Member

זה דיון אדיוטי אבל אתה מפשט את מה שקרה לאולרייך ומזלזל באינטליגנציה שלנו. אולרייך התבלבל ורצה לקחת את הכדור, בשנייה האחרונה נזכר שהוא לא יכול ובגלל זה קרה מה שקרה.

קאריוס זו טעות שאם שוער בשכונה עושה הוא עף מהמגרש.

אבל דיון אדיוטי.

Civil ו-oranfu אוהבים את זה.
  9. סיונרה Member

מצד של אולרייך ספג צמד מבנזמה, קאריוס רק אחד.

10. Raulito Madridista

חזרתי רק הערב מהנופש בפאנג'ויה, ראיתי את המשחק בחדר במלון, נשארנו גם בשבת בלילה. אני הכי שמח שבעולם, נרגש, העלתי איזה 80 פוסטים בפייסבוק של האתר ככה בין ריקוד במסיבת בריכה עם כוסית אחת לבין המסיבת לילה בחוף, הלב עדיין פועם חזק.

אני מקווה בשבילכם שלה זיהמתם את הדיון הזה בכל מיני קקה כמו דיבור אך ורק על טעויות שוער, כאלה שחלילה חושבים שראמוס פצע את סאלאח בכוונה או מזכירים רק את 'התחת' של זידאן. והנה, משפט של ארבלואה: "הצלחה זה עניין של מזל - יגידו אלה שמפסידים. אנחנו המועדון הגדול בהיסטוריה של הספורט"

https://scontent.fsdv1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/33610112_1438613706239639_3857550363238334464_n.Xxx?_nc_cat=0&oh=2272c5f70e6681014eabe445be49ccf4&oe=5B83969A

אני אכתוב איזה פוסט איכותי לסיכום המשחק אבל אני צריך עוד זמן. בינתיים נתחיל ממה שאתם יודעים - המלכים של אירופה. זה המפעל שלנו.שלוש זכיות ברציפות וארבע בחמש שנים. לא היה כדבר הזה. קבוצה היסטורית, קבוצה אל-מותית, למרות חוסר ההצלחה בליגה ולמרות שהכדורגל לא תמיד היה יפה. ריאל מדריד היא ליגת האלופות וליגת האלופות היא ריאל מדריד. הקבוצה הזו של כריסטיאנו וראמוס תיזכר לעד, וזה המון בזכות זידאן. הזוי שדווקא בנזמה ובייל הם הגיבורים. פתאום בייל דופק גול פסיכי ובכלל סיום עונה מטורף - מעולם הוא לא היה בריא לאורך זמן כל-כך ארוך, וכריסטיאנו עשה הכל לא נכון. סלחו לי, אבל לליברפול לא היה סיכוי. ריאל מדריד הקבוצה היחידה שכבר לא מתרגשת מגמר הצ'מפיונס, שיחקנו בהליכה. תודה אלוהים. תודה.

11. Mellow29 Kopite

איזה גבר אתה.

:facepalm:

12. oranfu Member

אולריך יוצא לכדור ותחת לחץ של בנזמה מתבלבל. טעות ענקית אין ספק.

נבאס לא משתלט טוב על כדור כששחקן יריב קופץ עליו.

קאריוס, עם הכדור בידיים שלו, פשוט זורק את הכדור על הרגל של בנזמה. פאקינג זורק עליו את הכדור שהיה בשליטה מלאה שלו!

כן דור, לליברפול לא היה סיכוי. אחרי שפצעתם את סלאח (לא יודע אם לפצוע או לא אבל ראמוס בהחלט התכוון לפגוע בו) והשוער שלנו נתן לכם 2 גולים במתנה בלי שום קשר בכלל למה שקורה על הדשא אז באמת לא היה סיכוי.

אם לא ידברו על הטעויות של קאריוס אז על מה ידברו? מה שהיה במשחק זה הטעויות הענקיות (ברבים), הגול הענק של בייל והפציעה של סלאח.
    נחמד שאתה לא רוצה שידברו על הפציעה או הטעויות.

Civil, יאן קולר ו-muller אוהבים את זה.
  13. Raulito Madridista

נותנים לך - תיקח. אי-אפשר לזכות בצ'מפיונס שלוש פעמים ברציפות בלי מזל, ניצול מצבים וכו' וכו'. ליברפול קבוצה תוססת, מהירה, מרגשת, יש לה שלוש מפלצות מקדימה ובעיקר סאלאח. אבל היא לא מאוזנת. ההגנה בינונית, האמצע לא טוב. התקפה זה לא הכל. ההגנה של ריאל סופגת כל השנה אבל יש לנו שחקני הגנה שהם שחקני על. אנחנו עולים על ליברפול בכל עמדה חוץ מהמצ'אפ עם סאלאח כנראה. יש לנו את הניסיון.
    ליברפול כבר השוותה אחרי הטעות של השוער שליבי-ליבי איתו. המספרת של בייל הייתה פסיכית וזה לא קשור לכלום ובלי קשר הגענו למצבים. השער השני של בייל לא רלוונטי - ליברפול הייתה גמורה.
    לא הייתם טובים במידה ניכרת ולא הגעתם למצבים חוץ מהבעיטה בתחילת המשחק. שיחקנו בהליכה. אני לא חושב שיש לכם תוכנית ב'. פשוט כשליברפול נותנת פס קדימה אז אומרים 'וואו'! וכשהם עוברים את החצי.

לסכם את הזכייה של ריאל מדריד במילה אחת 'מזל'\ 'תחת' ולהגיד שראמוס פצע אותו בכוונה. אז למה הוא לא פוצע את מסי כל קלאסיקו? זה בגלל התדמית של ראמוס. זה מראה רק על קינאה. גם להגיד 'מזל טוב, הם גדולים' - זו לא בושה. וכן אני גבר אחושרמוטה. תפסיקו עם התגובות פייסבוק-וואטספ.

14. Ever Banega Member

לא אוהד של אף קבוצה במפעל, אבל מעריץ של הצ'מפיונס. כואב לי שקבוצה כל כך לא היסטורית זוכה בהישג כל כך היסטורי.

oFiRzZz, Noam77 ו-Alta Tensione אוהבים את זה.
  15. Raulito Madridista

תראה אני חושב שעל איכות הכדורגל אפשר וצריך להתווכח, למה הנעת הכדור מאוד בינונית ורוב הזמן זה מגיע לכך שמביאים כדור למרסלו ומתפללים שמגיע לכריסטיאנו. אפשר לערער על ההרכב הראשון שיש לו חסרונות מאוד בולטיים ולדעתי ורסטיליות ומהירות הם הגדולים ביותר - אבל הסגל שלנו עמוק ועצום. אנחנו יכולים לשחק בכמה שיטות. מעבר לכך, כמובן שזה DNA של מועדון, זו רוח. זידאן מאמן לא פראייר וראמוס וכריסטיאנו עם שניים מהווינרים הגדולים ביותר בתולדות המשחק. אבל ריאל מדריד קבוצה היסטורית. התבלבלת.