גמר ליגת האלופות - ריאל מדריד בפעם השלישית ברציפות אלופת אירופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י alexshw, ‏26/5/18.

1. avicii Member

מצד אחד,ריאל מדריד זו קבוצת הצ'מפיונס הכי גדולה בהסטוריה,עם קור רוח מטורף,סגל מדהים ואופי אדיר שגם אם התוצאה היא 4-0 ליריבה בדקה ה80 אני עדיין אהמר שהם ינצחו.
    מצד שני,אני מבין את אלה שאומרים שיש להם תחת ומזל שלא נראה כמוהו כי 3 שערים מתוך השערים שהם כבשו בגומלין חצי הגמר ובגמר באו מטעויות פשוט הזויות של שוערי היריבות.
    אז אני אישית,קצת מתקשה להבין את הקבוצה הזו שמצד אחד היא קבוצה באמת הסטורית אבל מצד שני היא לא הקבוצה שנראתה הכי טוב כשהיא זוכה 3 פעמים רצופות בצ'מפיונס ובטח לא הקבוצה הכי טובה העונה.

אבל,כנראה שזו ריאל מדריד.קיצוניות מוחלטת.לסיים מקום שלישי בליגה בפער אסטרונומי מהמקום הראשון ולהיות מודחים בגביע מול העולה החדשה ומצד שני להיות בפער הקבוצה הכי טובה בליגת האלופות.אין אמצע

Civil אוהב/ת את זה.
  2. סיונרה Member

@avicii זה לא כזה מסובך, יש ריצת 100 מטר ויש ריצת 10,000 מכשולים. ריאל של העונה היא ספרינטרית.

3. Ohad_Glr Member

@Walkon

בתגובה האחרונה שלי כתבתי שקאריוס נתן את המשחק לריאל מדריד במתנה. אין לי בעיה להודות גם בזה שריאל נהנתה מהמון מזל (במשחק הזה וגם במשחקים אחרים, כמו הטעות של שוער באיירן למשל). זה עדיין לא משנה את שאר הדברים שכתבתי.

@Civil

אין ספק שמה שעשה את ההבדל אתמול הוא בראש ובראשונה קאריוס. כתבתי גם שהוא נתן לריאל את המשחק במתנה. התסריט של אתמול בהחלט היה משהו יוצא דופן (ריאל נהנתה ממזל, אין ספק).
    יחד עם זאת, אני חושב שאתה נתפס לטעויות שלו במקום להסתכל על התמונה הגדולה. ברגע שסאלח נפצע היה לי ברור שהמשחק הזה גמור. בהינתן הפציעה שלו אין לי גם ספק שריאל הייתה מנצחת גם בלי הטעויות של קאריוס.

המשחק אתמול ניתן לריאל על מגש של כסף, זה ברור. אפשר לסכם בזה את הדיון ואפשר להסתכל גם קצת מעבר ולדון על השאר.

ואני אגיד את זה שוב כי משום מה אתם מחליטים שאני לא מוכן להודות בזה- קאריוס נתן לריאל את המשחק במתנה.

4. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז מה הפואנטה בעצם אם אתה מודה בזה? שיש פערי איכות בסגלים? יש מישהו שחולק על כך?

גם לי די אבדה האמונה שננצח ברגע שסלאח יצא, אבל היו דברים הרבה יותר מוזרים בכדורגל מנצחון של ליברפול אתמול גם במצב הזה. קאריוס וגול היסטורי של בייל חיסלו את הסיכוי הזה, לא פערי האיכות.

Civil ו-oranfu אוהבים את זה.
  5. Ohad_Glr Member

הפואנטה המקורית שלי הייתה שבלי סלאח זה לא כוחות ושככל הנראה גם בלי הטעויות של קאריוס ריאל הייתה מניפה את הגביע (בהנחה שסאלח פצוע), לכן הפציעה שלו בעצם די גמרה את המשחק עבור ליברפול. יחד עם זאת- אי אפשר להתעלם מהטעויות האלה של קאריוס וזה ברור. ברור גם שבכדורגל הכול יכול לקרות וכו' (אולי ליברפול הייתה מצליחה להתאושש).
    אחר כך הדיון המשיך לכל מיני מקומות שכבר קצת נאבדתי בהם.

6. oranfu Member

נו והפציעה של סלאח זה לא מזל? זה היה מתוכנן אני מבין...

קאריוס שוער חלש. אבל 2 גולים כמו שהוא קיבל אתמול (במיוחד הראשון) זה משהו שלא יאומן שרואים ברמות האלה. זה היסטורי לא פחות מהגול של בייל.

7. DRORIKO Member

יצא לי לראות גולים כאלה באלופות, ואפילו גרועים מזה.

8. Ohad_Glr Member

אצטט שוב את מה שכתבתי:

9. oranfu Member

בבתים המוקדמים אולי.

כמו הגול השלישי אפשר לראות איכשהו (כמו של הילד הזה של בנפיקה) אבל הגול הראשון? לא. אין אף אחד פה בפורום אפילו שהיה מקבל את הגול הזה, זה בכלל לא קשור לכדורגל.

אז לקבל 2 כאלה במשחק אחד ועוד בגמר? זה בלתי נתפס.

Civil אוהב/ת את זה.
  10. DRORIKO Member

אני לא יודע אם זה משחק אופייני של קריוס, כמו שאמרתי לא כזה עוקב אחריו, אבל תסכים איתי שיכולה להיות אופציה שהוא פשט קרס תחת המעמד של גמר ליגת אלופות. בכל זאת אנחנו מדברים על שוער צעיר שעד השנה היה רואה את ליגת האלופות בטלוויזיה. אז יכול להיות שהקריסה המנטלית גרמה לו להיות יותר גרוע אפילו מהרגיל.

11. Civil Anti Madridista

"איכות אחי איכות", הגישה השחצנית הזאת כאילו מראש אין לליברפול בשביל מה לעלות לשחק בכלל.

דיון מביך וכ"כ מנותק מהמציאות. אכלתי מהם את השיט הזה בפורום הספרדי יותר מדי וזה לגמרי הספיק לי.

12. oranfu Member

הוא חלש מאוד. אבל הגול הראשון זה אפילו לא גול של כדורגל.
    את הגול השלישי כבר ראינו ממנו קטעים כאלה. זה עדיין לא אומר שזה משהו שרואים ברמות האלה.

הוא בן 25, חלאס עם הצעיר. אני יכול לקבל את ה"צעיר" אם זה ארנולד או רוברטסון (וגם אז, אני יכול לטעון שאם הם קורסים מנטאלית במעמדים האלה אז מקומם לא בליברפול) שהם באמת צעירים ולחלוטין לא מנוסים, לא אצל קאריוס.

13. alexshw Member

אין דבר כזה מראש אין סיכוי, אבל לא סתם ציינתי אחרי חצאי הגמר שהסיכויים פה 90-10 לטובת ריאל.
    קבוצה שהכי יודעת מה זה לקחת תארים ובנויה לכך מול קבוצה שהכי לא יודעת ולא בנויה לכך.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  14. Ohad_Glr Member

מביך? מנותק מהמציאות?
    ראיתי כבר כמה אנשים מסכימים איתי כאן שהם לא אוהדי ריאל/ליברפול/ברסה (אובייקטיבים).
    אני יכול גם לתת לך לינקים לטורים של עיתונאים מהארץ ומהעולם שמדברים בין היתר על פערי האיכות האלה. אורי קופר למשל.

כתבתי אלף פעם שריאל מדריד נהנתה ממזל לאורך העונה כולה, כתבתי שהיא קיבלה את המשחק במתנה. באמת שאני לא מבין מה אתה רוצה.

לגבי טעויות של שוערים- אולריך מול ריאל מדריד, קיילור נאבאס מול יובנטוס (והזכירו פה כבר גם את איקר קסיאס לפני כמה גמרים). אלה טעויות לא פחות גדולות משל קאריוס, במעמד גדול גם כן.
    מסכים ששתי טעויות כאלה באותו משחק זה כבר צירוף מקרים שיקרה אחד למיליון.

נערך לאחרונה ב: ‏27/5/18
  15. oranfu Member

הטעויות האלה בכלל לא קרובות לגול הראשון אתמול ותכלס גם לא לשלישי.