גמר ליגת האלופות - ברצלונה משלימה טרבל!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏5/6/15.

1. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה אנשים מדברים על בופון כאילו הוא פורש? יש לו עוד כמה שנים לתת והוא בעצמו אמר שהוא ישחק עוד 3 עונות ברמות הגבוהות. יובנטוס לא הגיעה לגמר בפוקס וכבר עכשיו היא בערך הקבוצה ה-4/5 בטיבה ביבשת יחד עם אתלטיקו ואולי צ'לסי ופריז. היא חד-משמעית בעמדת נחיתות מול 3 הגדולות, אבל לא הזוי בעיניי לראות את יובנטוס שוב פעם מגיעה לגמר מתישהו בשלוש העונות הקרובות. אם הייתי צריך להמר, תהיה לו עוד הזדמנות.

2. Civil Anti Madridista

מסי לא היה בשיאו אתמול, ובדיוק בשביל משחקים מהסוג הזה הביאו לו את סוארס וניימאר.

3. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לו עוד כמה שנים טובות לתת ואני לא פוסל את האפשרות שיובנטוס יהיו אפילו קבוצה טובה יותר בעתיד ויגיעו שוב אל הגמר. אני חושב שהעונה הם עשו קפיצת דרך משמעותית תחת אלגרי, ויהיה מעניין לראות איזו קבוצה תיבנה בקיץ הזה.

אני גם לא חושב שיש זלזול ביובה, הבעיה הגדולה היא שבאמת קשה להגיע לגמר במפעל הזה.

4. DRORIKO Member

הגדולה של מסי זה שגם במשחקים שהוא לא בשיאו מספיק שהוא נותן מבצע אישי גדול וזה מביא לשער

oFiRzZz ו-rivaldo אוהבים את זה.
  5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסי באמת היה חלש, אבל העובדות הן כאלה: השער הראשון והשני של ברצלונה התחילו קודם כל ממנו.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  6. DRORIKO Member

זה בדיוק מה שאני אומר

7. JR-Riquelme Member

לרוב גם שמסי חלש ביחס לעצמו הוא עדיין הכי טוב על המגרש. ואתמול ככה היה.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  8. wings Member

דיברו הרבה על הגול הראשון של ברסה. תחילת המשחק, יובה היו קצת בהלם, מבצע יפה של הקטלונים. את הגול השני יובה יכלו למנוע עם קצת יותר רצון. כשמסי קיבל את הכדור היו מאחוריו שני שחקנים של יובה די קרובים אליו. אף אחד מהם לא ניסה ממש לרדוף אחריו. נתנו לו לרוץ חופשי קצת יותר מדי ושכבר יצא אליו שחקן הגנה אולי היה שווה לעשות עבירה ולקבל צהוב (אבל זה כמובן בדיעבד).

9. South Boy Member

הלוואי והייתי יודע, אני משער שהקונפטי מלכלך את הדשא ומזיק לו ולכן ויתרו על זה, חבל זה נראה ממש רע.