גמר ליגת האלופות - ברצלונה משלימה טרבל!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏5/6/15.

1. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

ארסנל של תחילת המילניום. לדעתי לפחות.

אלעד ו-oranfu אוהבים את זה.
  2. oranfu Member

לא אוהב את הסגנון. מיליון מסירות בין צ'אבי לאינייסטה באמצע, שיעמום טוטאלי מבחינתי.
    אהבתי את הכדורגל שלהם הרבה יותר בתקופת רונאלדיניו.
    אהבתי הרבה יותר את הכדורגל של באיירן תחת היינקס, את דורטמונד תחת קלופ, את ארסנל לפרקים וגם את הכדורגל של ליברפול לפני שנה.

גם ריאל תחת מוריניו היו יותר אטרקטיביים בעיניי.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  3. Raulito Madridista

ריאל מדריד 2001-2004. עם בקהאם סתם היינו קבוצה נטולת איזון בצורה קיצונית ומביכה(היו ימים של קישור פיגו-זידאן-בקהאם-גוטי). לפניכן זו הייתה קבוצה עם רוברטו קרלוס שתמיד בילה יותר בחצי של היריבה והיה דומה יותר לקיצוני מאשר למגן, סאלגדו שגם עלה קדימה, היירו והלגרה שהם בכלל קשרים אחוריים באופי ובקיצור מקאללה אחד שעשה את כל עבודת ההגנה. אבל זה ממש לא משנה, לא הבנתי את תכלית הדיון.

מגיע מזל טוב לברצלונה.
    עונה גדולה של יובה בלי קשר, עכשיו היא צריכה לשמור על המשכיות באירופה ולא לעוף בעונה הבאה בשמינית הגמר למשל.
    השער של מוראטה ריגש.

http://estaticos04.marca.com/imagenes/2015/06/06/futbol/champions_league/final-champions/1433621420_extras_noticia_foton_7_1.Xxx

4. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה ריאל מדריד ההיא קשורה בכלל לדיון?

אלעד ו-rivaldo אוהבים את זה.
  5. JohnTerry26 Member

בסדר לא לאהוב את ההחזקה בכדור, אבל איך אפשר להתעלם מהמשחק המושלם שהיה להם מסביב לרחבה? זה לא נראה לי נתון לויכוח שמדובר בשיא השיאים של הטכניקה, הגאונות של שלושה שחקני על, התנועה בלי הכדור, בסופו של דבר זה מה שכל קבוצה שואפת אליו כשהיא משחק ליד הרחבה, כשהיא מתמודדת מול יריב מתגונן, לדעתי.

Don Joan Roman ו-Civil אוהבים את זה.
  6. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

כואב הלב על בופון, אבל אין שום ספק שברצלונה יותר מראויה לתואר הזה.

Don Joan Roman, oranfu ו-rivaldo אוהבים את זה.
  7. zivmay Member

8-3 יותר משקף את מה שקרה במשחק.
    איזה שוער בופון, לא יאמן שהוא בגיל כלכל מתקדם.

8. Civil Anti Madridista

הטובה בעולם, תאהבו או תשנאו.

טרבל!

oFiRzZz ו-rivaldo אוהבים את זה.
  9. alexshw Member

כמו רונלדו השמן, כנראה בופון לא נועד לזכות בצ'מפיונס

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

יובה עמדה בכבוד, עשתה את המקסימום, אבל בארסה הזו היא הכי טובה בעולם כיום, גמר ראוי מאוד ומהנה.

alexshw אוהב/ת את זה.
  11. oranfu Member

אותי הסגנון שיעמם, מה לעשות. לא מעניין אותי לראות את 2 הקשרים שלהם מתמסרים מיליון פעם לפני שנעים עם הכדור קדימה. לא טענתי שלא מרשים, פשוט שלא מהנה בעיניי (לא כמו בונקרים למיניהם אבל ממש לא כמו הקבוצות הכי אטרקטיביות).

12. Raulito Madridista

רונאלדו השמן כן זכה בצ'מפיונס על הנייר כי הוא עבר למילאן בינואר 2007. אבל כמובן שהוא לא היה יכול לשחק. כמובן שהבנתי את כוונת המשורר. רונאלדו למשל זכה גם רק באליפות אחת והקריירה שלו הייתה מאוד מפוספסת בגלל קבלת החלטות עלובה(תאוות הבצע של הסוכנים שלו) ובעיקר מיליון פציעות, אבל זה כבר לדיון אחר.

עוד שחקנים גדולים שלא זכו בצ'מפיונס
    - רוד ואן-ניסטלרוי שהיה מלך השערים של המפעל כמה וכמה פעמים ורשם עונות מפלצתיות.
    - פאביו קנבארו שהגיע מקסימום לשלב רבע הגמר עם יובנטוס בעונת 2005/06
    - בופון כמו שאמרתם, שני הפסדים בגמר.
    - לותר מתאוס עם שני הפסדים בגמר(הוחלף ב-1999 כשבאיירן מובילה)
    - דניס ברגקאמפ הפסיד עם ארסנל בגמר ב-2005/06
    - זלאטן איברהימוביץ חחח
    - הייתי אומר גם טוטי אבל..

- הזכרתי את ריאל מדריד 2002-2004 כדוגמא לקבוצה שלדעתי האישית שיחקה את הכדורגל ההתקפי והיפה באירופה. במידה והשאלה לא צינית..

ברצלונה של רונאלדיניו הייתה בהחלט הרבה יותר 'ישירה' עם חלוץ שפיץ ענק כמו אטו ורונאלדיניו הקוסם. מרכז השדה גם היה פחות דומיננטי עם כל הכבוד לדקו המצוין. צ'אבי את הקפיצה המשמעותית הביא ביורו 2008.

לזה שכתב שתי הודעות מתחתיי: הנרי לא הגיע לבארסה בקיץ שאחרי ההפסד בגמר, זה קרה רק אחר-כך בקיץ 2007. אבל הפואנטה ברורה.

13. JohnTerry26 Member

אף אחד לא חושב שיובה פספסה פה בענק? אני חושב שבסופו של דבר היא יוצאת פה מאוד נאיבית. משער השיוויון היוצרות התהפכו, יובנטוס היתה הקבוצה הטובה והדומיננטית יותר על המגרש, ברצלונה לא נראים כמו ברצלונה, אבל יובנטוס קצת מגזימה עם העליה להתקפה ומשאירה את מסי וסוארז למתפרצת, וחוטפת גול. בחיים זה לא צריך לקרות. אני חושב שיובנטוס פספסה פה הזדמנות גדולה. ברצלונה הקבוצה הטובה באירופה העונה, אבל היום היה אפשר לעקוץ לה את הגביע.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  14. Civil Anti Madridista

ברצלונה הנוכחית דווקא זנחה מעט את הטיקי-טאקה המפורסם שלה לטובת מתפרצות סילוניות ויעילות יותר.
    משחק ההגנה שלה השתפר מאוד, נדיר שאנחנו סופגים במצבים נייחים, מלאכת הכיבוש לא נופלת רק על מסי והערב זו הייתה הוכחה חותכת.
    לעניין החיזוק - בדומה להנרי שהפסיד לברצלונה בגמר של 2006 והצטרף אליה בקיץ, אני מקווה לתסריט זהה עם פוגבה.

15. JohnTerry26 Member

שלא תבין לא נכון, אני גם לא רצתי לצפות בכל משחק של ברצלונה ההיא, אני מבין מאיפה מגיע השעמום. אבל, המשחק ההתקפי שלהם הוא ההגדרה ל'מבריק' בעיני, קשה לא להעריך את זה.