גמר האלופות 2013 :: באיירן אלופת אירופה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏10/8/12.

1. eran levy Member

ובעונה שעברה הליגה היתה על חשבון הצ'מפיונס. טוב לראות את דורטמונד מצליחה במשחק מול ריאל מדריד ושומרת על המקום הראשון, אבל דורטמונד זו עדיין לא ריאל מדריד או דומותיה, כך שכל עוד היא שומרת על רמה גבוהה באחד המפעלים אני באופן אישי מרוצה. את הנסיון באירופה צריך לצבור, כך או אחרת.

2. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברכות לדורטמונד על המשחק והניצחון. רוב הזמן הם עמדו יפה מאוד. עם זאת, אני דווקא לא רואה איך החילופים היו נכונים או מוצלחים. אתה צריך לשמור על התוצאה. אתה לא מוציא את השחקנים שמחזיקים את הכדור הכי טוב אצלך ומכניס חלוצים במקומם. קלופ, כמו לאו הוציא שחקנים התקפיים והכניס שחקנים יותר התקפיים.
    אני חושב שהיה צריך להיות גונדוגן ובנדר וקל. ואני רוצה לראות את השלושה האלה על חשבון גרוסקרוייץ במשחק במדריד.

אני לא מבין את הטענה של ליגה על חשבון ליגת האלופות או להיפך. איך זה בדיוק עובד?

נערך לאחרונה ב: ‏25/10/12
  3. eran levy Member

זה סיפור טוב כדי לתרץ יכולת חלשה באחד משני המפעלים.

אין מה לעשות, משחק מול ריאל מדריד מרגש את השחקנים של דורטמונד הרבה יותר מאשר עוד משחק מול שאלקה. שמלצר לא הגשים חלום להבקיע שער ניצחון מול וולפסבורג אלא מול ריאל מדריד. ליגת האלופות מספקת ריגוש מסוג אחר של הליגה, ואם בליגה לא הולך אז יאללה, לפחות נשתדל יותר בגביע.

4. Lars Ricken Member

קראו לזה סיפור טוב,או תירוץ.אבל חוסר העומק בסגל זאת הסיבה לכך שמידי פעם מנצחים במפעל זה ובאחר נכשלים.ברוב העמדות יש תחליף שאינו ראוי (סנטנה,לייטנר,פריסץ') שמה לעשות לא יכול לשמור על הרמה שההרכב הראשון שומר עליו לאורך זמן.וככה יצא שהרכב הטלאים מול שאלקה הפסיד בהתאם.אני מסכים עם נדב לגבי החילופים שהם כאילו נגזרו מיסוד הטמטום.כאשר הנך מוביל על קבוצה כריאל מדריד בדקות המאוחרות של המשחק,איסור חמור חל עליך להכניס שחקנים התקפיים יותר מאלו שעל המגרש.הרי לשמור את התוצאה היא מבוקשתך לא לתת עוד ארבע חתיכות לראיל ברשת.ההצעה שלך לטריו במרכז המגרש במשחק החוץ הוא נכון.אבל קלופ עקשן על המערך שלו ולא מסכים לשנות אותו ראיה לכך שבמשחקי הליגה שלנו יש צורך נואש לחלוץ נוסף ליד לבנדובסקי ששיבר.גם אם המערך כביכול הצליח בשנתיים האחרונות עדיין הנני חושב שבמשחקי הליגה שיבר צריך לעלות בצוותא עם לבנדובסקי כחלוץ לידו.

5. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

סורי. עדיין לא רואה בזה תירוץ ובטח לא הסבר להמצאה הזו של מפעל אחד על חשבון השני.

6. Der Rotbart Member

החילוף המשמעותי היה גונדוגן שהחליף את בנדר וזה לא בטח לא חילוף התקפי; גם פרשיץ? במקום רויס לא עונה להגדרה הזאת. הטענה העיקרית שלי היא שהחילופים, במיוחד השניים האחרונים, היו מאוחרים מדי. אני מסכים איתך נדב, שקלופ מאוד קרוב ללאוו בדרך ניהול המשחק שלו (במובן הבעייתי של העניין), אבל אתמול לטעמי - וזה מה שכתבתי - הוא הראה סימני שפיות.

7. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנדר יותר הגנתי מגונדוגן. בנדר הוא יותר גוסטבו וגונדוגן יותר שוויני (הכוונה באופי התפקיד ולא הרמה).
    גם פרסיץ? יותר חלוץ מרויס ובטח מחזיק כדור פחות טוב ממנו.

8. פול סקולס Member

אני רואה שכמו בפורום האיטלקי, יש כאן כותבים שמעודדים על במה אירופית קבוצות שהם שונאים בכל סוף שבוע.

אפילו שזה הגיוני מבחינת הנקודות שהמדינה צוברת בדירוג של ליגת האלופות, אני לא מבין איך זה קורה.

9. skyday20 Member

אני גם תמיד מעודד את ליברפול, יונייטד, סיטי. צ'לסי וטוטנהאם במשחקים האלה. :aaa12: :aaa12: :aaa12:
    קח לדוגמא את גארי נוויל ששונא את סיטי, הוא באמת מעודד אותם באירופה.

נערך לאחרונה ב: ‏25/10/12
  10. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

חוץ משטוטגרט שסיימה בתיקו 0:0 מול קופנהאגן, שבוע מושלם לנציגות הגרמניות באירופה. האנובר מנצחת בשוודיה 2:1 את הלסינבורג, מנשנגלדבאך מנצחת בבית את מארסיי 0:2 ובאייר לברקוזן מביסה 4:0 את ראפיד וינה. שאפו

11. Der Rotbart Member

בשביל לאהוב קבוצה אחת לא צריך לשנוא אחרת...

12. Der Rotbart Member

נדב, אתה כתבת שקלופ הכניס חלוצים או שהוציא שחקנים התקפיים והכניס יותר התקפיים ושתי הטענות ממש לא מדויקות, ולזה הגבתי. אני מסכים איתך שבמקום לסגור את המשחק בסביבות הדקה ה-70 עם ההוראות הנכונות והחילופים הנכונים הוא חיכה עד הדקה 85, וגם אז דורטמונד שיחקו פתוח מדי.

13. aloneli Member

קלופ עלה עם הרכב הגנתי יותר ממה שהוא שיחק בדרך כלל.גם בנדר וקל ביחד וגם גרוסקויץ' שהוא הקיצוני הכי הגנתי והוא גם יכול לשחק כקשר אמצע.לגבי החילופים אני לא חושב שהם רעים והם הגיעו גם בזמן.גונדוגן הגיע כדי להחזיק יותר בכדור ופרסיץ' שחקן רענן שנכנס בדקות האחרונות.
    קצת היה לא מובן הגול של רונלדו.דורטמונד בדיוק עלתה ליתרון ומה שהיא עושה זה ישר לשלוח את כולם קדימה כי לנסות לכבוש עוד אחד במקום לעשות התקפה מסודרת ולהרגיע את ריאל.

שאלקה נתנה משחק מעולה והפתיעה לטובה.ניצחה בצדק וזה נראה שעלה לה קצת הבטחון בתקופה האחרונה,נקווה שזה יירד כבר במחזור הקרוב.

14. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני יודע בדיוק למה הגבת. ואני חוזר על הטענה שלי. גונדוגאן נכנס במקום בנדר - גונדוגאן יותר התקפי מבנדר או פחות הגנתי, איך שתרצה. זה בדיוק כמו להוציא אצלנו את גוסטבו ולהכניס את שוויני. נכון שניהם מוגדרים כמס' 6 אבל גוסטבו הרבה יותר הגנתי.
    אותו הדבר עם פריסיץ' ושיבר. שניהם חלוצים ונכנסו על חשבון שחקני קישור התקפיים (אפילו אם רוייס נקרא חלוץ). שניהם הרבה פחות טובים להחזיק בכדור מאשר אלו שהם החליפו.
    זה נראה כאילו החילופים היו על הלוח מראש ולא משנה מה יקרה. בדיוק כמו אצל יואכים.

15. aloneli Member

זה נכון בעיקר לגבי שיבר.אבל צריך לזכור שהשחקנים היותר הגנתיים שיכולים לשחק במעמד הזה כבר היו על המגרש.אני לא רואה חילוף הגנתי יותר שהיה אפשר לעשות אולי להכניס את לייטנר במקום גוצה כדי לחזק את האמצע.כל המחליפים ההגנתיים יותר היו במגרש ומה שהשאיר שבמקום שגרוסקויץ' ובנדר יכנסו כמחליפים אז שני שחקנים יותר התקפיים יכנסו.
    אז אולי זה נשמע נכון למי שלא צפה במשחק אבל בתכלס זה לא נכון.חוץ משיבר שזה היה חילוף לא טוב אז שני החילופים האחרים היו טובים והגיעו בזמן הנכון.

נדב,איזה חילוף אתה חושב שהיה צריך לעשות בהנחה שההרכב הראשון הוא אותו הרכב?