גמר האלופות 2013 :: באיירן אלופת אירופה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏10/8/12.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לא ראיתי אתמול את המשחקים, אבל על הנייר תוצאות טובות לשתי הקבוצות.
    סטיבנס מראה את הצד הטקטי הגאוני שלו ואילו קלופ זורק את הכל למעלה.
    מצד אחד סטיבנס במיוחד במשחקי חוץ מתנהג נכון, מצד שני קלופ במשחק ביתי מול הקבוצה שאתה חייב לנצח חייב לזרוק הכל למעלה, ככה שאפשר להבין את המערך שלו.
    לדברי נדב עם זאת אי אפשר לבוא לקלופ בטענות ששני הבלמים הסולידים שלו מגיעים עם רגליים רועדות למעמד. מבחינה טקטית אני מאמין שזה היה המערך הנכון, צריך רק להזהר מהמתפרצות במשחקים כאלו.
    בכל אופן שלוש נקודות חשובות. עוד שלוש בהולנד 4 נקודות בבית נגד הגדולות ואולי תיקו בחוץ ואפשר לחלום על הבלתי יאמן.
    שאלקה עם ניצחון חשוב שמעמיד אותה במצב מצויין לקראת המשך הדרך.
    השבוע נפתח מצויין, היום באיירן, בחמישי לברקוזן, שטוטגארט והנובר ואפשר לסכם שבוע טוב מאד.

2. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן, אין שום קשר בין היכולת של הבלמים אתמול לבין קלופ. המערך שלו היה התקפי מידי ואיפשר יותר מידי מתפרצות ויותר מידי מרחב ליריב. בלי שום קשר יותר מידי כדורים עקפו את הבלמים בקלות רבה.
    דווקא במשחקי הבית אסור בשום אופן לזרוק את הכלים למעלה. תאר לך שדורטמונד היו מנצחים 3:2. זה רע מאוד. חובה לשחק זהיר ולהימנע מספיגה והגול/ים בהתקפה כבר יבוא/ו.

ואני ממש לא מצליח להבין למה "הבלתי יאומן". אם דורטמונד לא יעלו זה כישלון.

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כי מה לעשות שהסגלים של ריאל ומנצ'סטר סיסי על הנייר חזקים יותר

4. aloneli Member

3 הגרמניות הבכירות מנצחות בצדק במשחקים שלהן ושלושתן מחמיצות פנדל.

5. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאוד מקומם ומרגיז לשמוע שמישהו "גרמני" אומר שאלופת גרמניה לא אמורה לעלות מאיזשהו בית כלשהו.

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מה לעשות נדב שהן יכולות להשקיע סכומים מסויימים שדורטמונד לא יכולה...
    האימרה שלי מבוססת על היכולת התקציבית והעובדה שהן יכולות למשוך בעיקבות זה שחקנים שהבונדסליגה (פרט לבאיירן) יכולה רק לחלום עליהם

7. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין שום קשר לכסף. לסיטי היה את אותו הכסף בשנה שעברה והיא לא עברה את שלב הבתים (מבית עם סגנית אלופת גרמניה).
    אם קלופ כזה גדול והשחקנים כאלה גדולים וזו הקבוצה הטובה בגרמניה היא חייבת גם בעינייה וגם בעיניי האוהדים הגרמנים לראות את עצמה מועמדת לעליה מהבית ושכל דבר אחר יהיה כישלון. עצוב לדעת שלא בעינייה ולא בעיניי האוהדים זה ככה.

8. בונקר מפואר Member

מול ריאל בברנבאו אני לא חושב שזה ריאלי לצפות מדורטמונד לניצחון. אבל בבית, אני מאמין שהם יכולים לעשות את זה (בתנאי שהם ישחקו יותר זהיר, ולא בדרך ה"קלופית").
    נגד הסיטי הכל אפשרי, דורטמונד לא נופלים מהם בהרבה.

9. Der Rotbart Member

אני עדיין לא מאמין שדורטמונד לא ניצחה את המשחק הזה; הם עוד יכולים לשלם על זה ביוקר; לא כל יום סיטי משחקים כל כך גרוע (לא שאני מחזיק מהם יותר מדי).

10. נעם Member

איזה לוזריות, איכשהו הרגשתי שהם יחטפו. מה לבנדובסקי חשב לעצמו מה?!?!?

11. dudi Member

סגרנו את day 2 של הגרמניות באלופות על הפנים, בדיוק כמו שהתחיל יש לציין מאידך שדורטמונד הוציאה נקודה יקרה שלטעמי תתרום לה בהמשך ולא להיפך.

12. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אכן טעם גדול של החמצה מצד דורטמונד. עם זאת צריך לזכור שהסיטי הגיעו לפחות ל - 4 הזדמניות גדולות משל עצמם ויום נהדר של ווידנפלר וקצת החמצות מטופשות של דויד סילבה (בעיקר) נתנו סיכוי לדורטמונד. מנגד כמובן שגם דורטמונד יכלו לתת בקלות עוד 3 או 4 שערים.
    מה שמביא אותי לנקודה. אסור להסתנוור ממה שהיה שם אתמול. בליגת האלופות אתה לא יכול לתת ליריב להגיע ל - 4 מצבים של שער בטוח וגם לא יכול להרשות לעצמך לפספס 4 מצבים שכאלה. זה לא עובד. כולנו יודעים מה היה קורה אם הסיטי היו מבקיעים ראשונים.
    כנקודת אור אפשר לציין את זה שבמחצית השניה דורטמונד שיחקה הרבה יותר טוב מאשר בראשונה וההגנה (המשחק ההגנתי של כל הקבוצה) היה הרבה יותר טוב ומאורגן ולא איפשר ממש מצבים כמעט.
    נקודת שלילה נוספת. חילופים מטופשים של קלופ. כרגיל. במשחק כזה, אתה לא מוציא שחקן הגנתי ומנהל המשחק (שבנוסף גם נותן משחק נהדר) (גונדוגן) ומכניס חלוץ/קיצוני (גרוסקרוייץ). חוזר על עצמו פעם אחרי פעם החילופים הלא קשורים לליגת האלופות/ליגה אירופית של קלופ.

13. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמנם באיחור מה, אבל מה שמגיע מגיע.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx לסלומקה והבחורים שמדקה 10 שיחקו בשחקן פחות ובפיגור 1:0 (הרחקה מגוחכת אגב) ונגד קבוצה מליגה ספרדית (לא איזה משהו מצחיק) וידעו לחזור מהפיגור ולנצח ובצדק. וכל זה גם על מגרש נוראי (ספוג כולו מים).

14. Der Rotbart Member

ברכות לאוהדי דורטמונד שקצת נעלמו להם לאחרונה. לקח לקלופ קצת זמן, אבל בסוף הוא הבין חילופים מבית מדרשו של מי הוא צריך לעשות אם הוא רוצה להצליח באירופה.

וברכות גם לאוהדי שאלקה, כמובן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

15. Lars Ricken Member

אנחנו פה, לא הלכנו.משחק מצויין שלנו,חבל שזה בא על חשבון הליגה.דבר שמדגיש מאוד כמו אנו זקוקים לסגל עמוק יותר בשביל לעמוד בקצב של שתי מפעלים ומעלה.מקווה שינקטו פעולות בינואר.