גמר גביע המלך 2012

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏14/10/11.

1. Zizou10 Member

1+ כמו שכתבתי בהודעה שלי נצחון מינימלי, דחוק.

תוסיף לזה את אלביול http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx שפותח ואכן המצב לא נראה מזהיר בכלל.

2. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://estaticos03.marca.com/imagenes/2012/01/03/futbol/equipos/real_madrid/1325612584_extras_mosaico_noticia_1_1.Xxx

"ואן גול" חוזר הביתה. רוד ואן ניסטלרוי מחשיב את הערב הזה לאחד הערבים הכי גדולים ומרגשים בקריירה שלו. ההולנדי חוזר לסנטיאגו ברנבאו, שהיה הבית שלו לפני ארבע שנים והשאיר שם זיכרון מוצלח מאוד מצידו ומצד אוהדי ריאל מדריד. ואן גול ילבש שוב את החולצה של מלאגה, שנה אחרי שרעיון שכזה, לשחק בברנבאו מול ריאל עם חולצה של מלאגה, היה נראה לו כרעין מגוחך ולא אידאלי עקב כך שבינואר הקודם השחקן רצה לחזור לריאל מדריד, אך העסקה לא ישאה לפועל. אמנם לחלוץ יש רק שני שערים העונה בליגה, אבל מחיאות הכפיים שהשחקן יקבל צפויים לתת לו ביטחון ולהוציא מהשחקן את הטוב ביותר. רוד דרך בפעם האחרונה בברנבאו לפני משחקה של ריאל מדריד בליגה, בתאריך ה-24 בינואר 2010, מול אותה מלאגה, וקיבל מחיאות כפיים ותמיכה אדירה מהקהל, שלא שכח מה הוא עשה בעונת 2006/07, עונת האליפות של ריאל מדריד עם קאפלו. באותו רגע שרוד עמד על המקדש הפעם האחרונה, מאמן ריאל היה מנואל פלגריני, אותו מאמן שמאמן כיום את מלאגה. ההולנדי היה אז בפעם האחרונה בברנבאו, לפני שעזב להמבורג, קבוצה שתתאים לחלוץ ולכושרו באותה תקופה, והוא ידע שאם הוא רוצה להיכנס לסגל הולנד במונדיאל 2010, הוא חייב לקבל דקות בקבוצה שבסטנדרטים שלו. זו הייתה החלטה קלה שלקח החלוץ, שהתחיל להתאבל על כך שהוא עוזב את ריאל, ולאחר אותו משחק מול מלאגה רוד עלה על המגרש מול אצטדיון ריק יחסית, אך החלוץ קיבל מחיאות כפיים סוערות וקריאות של אוהדים ביציע הדרומי שצעקו את שמו. "האהבה שקיבלתי מהאוהדים בברנבאו היא מדהימה", אמר רוד כשדיבר על המועדון.

ואן ניסטלרוי השאיר סימן גדול בריאל מדריד, לאחר 67 שערים שהבקיע עבור המועדון. אך יחד עם זאת, ההולנדי ספג הרבה פציעות במדי ריאל מדריד שדרדרו את מצבו של השחקן, ובשלב מסוים הוא לא היה יכול לעלות בהרכב של ריאל מדריד באף משחק, מכיוון שמאז הוא אף פעם לא היה כשיר במאת האחוזים, ובכל זאת, השחקן השאיר ממוצע שערים מאוד מרשים שיישאר תמיד בהיסטוריה של הקבוצה. ממוצע שערים של 0.7 שערים למשחק, כשהשער האחרון שלו היה בניצחון בברנבאו 0-5 על חרז, כשרוד עוד הספיק להיפצע מהבעיטה שהביאה לגול האחרון של ההולנדי, בתאריך ה-20 בספטמבר 2009. הלילה רוד יחזור שנית לסנטיאגו ברנבאו, עם הרבה מוראל ושמחה ענקית כשהוא חוזר הביתה. ההולנדי היה צריך לחזור ולהיות מס' 9 האמיתי של ריאל מדריד בינואר האחרון לאחר שהיגוואין נפצע, אך המבורג הייתה מאוד עקשנית ולא הסכימה למכור אותו, עקב מחסור בחלוצים שהיה לקבוצה הגרמנית, לפחות לטענתה. היו זעקות רבות מצד האוהדים לחזרתו של החלוץ באותה תקופה, לאחר שהאוהדים צעקו את שמו של השחקן במהלך המשחק של ריאל מדריד מול מאיורקה בעונה שעברה, ורורד אמר בעצמו שאם הואצריך לעזוב, אז זה יהיה רק לברנבאו, ולפי דיווחים מהתקשורת בהולנד, החלוץ הזיל דמעה כששמע את שמו נקרא ע"י האוהדים בברנבאו. "תודה על הכל", אמר ואן ניסטלרוי לאוהדי ריאל מדריד לאחר שיצאה הודעה רשמית עלהשאלתו של אדביור, והוא אף התקשר לפלורנטינו פרס ולחוסה אנחל סאנצ'ז, אחד מהאנשים שעובדים בריאל מדריד והודה להם על המאמץ שהם עשו בכדי לקנות אותו:"ההתעניינות בי מצד ריאל מדריד הוסיפה לי עוד שנתיים או שלוש שנים של כדורגל ( :aaa8:)", כך אמר החלוץ.

הערב הוא ילבש שוב את חולצתה של מלאגה, ואמנם הוא קצת עצוב עקב איך שהסקורר הענקי התחיל את עונתו (רק 2 שערים עד עכשיו כאמור), אבל הוא שמח שיש לו הזדמנות להמשיך ולשחק כמה שיותר ככדורגלן. פלגריני יפתח היום עד ואן ניסטלרוי בחוד של מלאגה, והמאמן הצ'יליאני יודע כמה חשוב המשחק הזה עבור רוד, לאחר שהשאיר אותו "עם דבש על השפתיים" לאחר שנתן לו לשחק במשחק הקודם רק דקה אחת. למזלו של השחקן, הוא יכל להיפגע מאוד קשה עם הוא לא היה מקבל היום אף דקה, כפי שקיבל במשחק הקודם של מלאגה ול ריאל מדריד במסגרת הלה ליגה. הערב, כמו תמיד, הוא ייתן את הנשמה שלו עבור קבוצתו, למרות שאם הוא יכבוש שער, רוד לא יחגוג ויתנצל בפני אוהדי ריאל מדריד. אך לפני הכל, מעניין לראות איך הוא ישחק היום עם מלאגה, כשהקבוצה שנגדו היא אולי הקבוצה שההולנדי הכי אוהב, הקבוצה של החיים שלו.

כמה כיף לי לראות שוב את רוד בברנבאו, אין ספק שמדובר פה במדרידיסטה האמיתי, כמעט הזלתי בעצמי דמעה כששמעתי על איך שהוא הגיב לקריאות של האוהדים לגבי רכישה של החלוץ בינואר הקודם..

3. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

חצי שעה מדהימה ומפתיעה בברנבאו, 2:0 למלאגה, לא יאמן

4. skyday20 Member

הוא לא יותר שד אדום אמיתי, מאשר מדרידיסטה.?
    שם זו הייתה התקופה המשמעותית בקריירה שלו.
    http://therepublikofmancunia.com/wp-content/uploads/2009/12/ruudkiss.Xxx

5. riquelme1 Member

מחצית מפתיע מאוד בברנבאו, התחלתי לראות מהדקה ה-10 ומאלגה עומדת מצויין במגרש, ריאל נראת כמו אחת שעוד לא חזרה מהפגרה.

אני מקווה שיחזיקו מעמד.

6. riquelme1 Member

שתי השחקנים הכי דבילים במאלגה מחזירים את ריאל, נאצ'ו מונריאל נותן לקדירה לעבור אותו כאילו הוא אוויר, וסרחיו סאנצ'ס שמבשל להיגוואין.

7. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

רוח החואניטו מכה שנית, ועוד יום אחרי תאריך יום ההולדת שלו אם אני לא טועה..

פלאשבקים מעונת 2006/07, נקווה שהעונה הזו גם תיכמר כמו שההיא נגמרה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/1/12
  8. Zizou10 Member

נצחון עם המון מזל לריאל היום, יכולת לא הייתה הרבה. חבל מאד שמוריניו השתמש בכל החילופים שלו ישר במחצית, רונאלדו נראה איום ונורא, אוזיל משתפר קצת, וקאקא צריך לראות יותר דשא.
    מוריניו חייב להתבגר אגב. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏4/1/12
  9. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית שניה נהדרת של ריאל..פשוט שחטו את מלאגה והתוצאה די משקרת

מלאגה יוצאת איכשהו בנס ומפסידה "רק" 3:2 מה שמשאיר לה סיכוי לגומלין אולי להפתיע

עוד משהו מדהים איך בשנים האחרונות הברנבאו הפך להיות "הר געש" בניגוד לאולם הקונצרטים שנקרא הקמפ נוא, ובלי בלבולי שכל על מה שלאפורטה עשה כי במסטאיה לא נאסרת הכניסה של האולטראס של ברצלונה ובכל זאת המדרידיסטים עשו להם ביצפר

נערך לאחרונה ב: ‏4/1/12
  10. Raulito Madridista

http://estaticos01.marca.com/imagenes/2012/01/04/futbol/equipos/real_madrid/1325631262_extras_portada_2.Xxx

חלקי חילוף. במחצית השנייה מוריניו טיפל בכל הליקויים ועם האנרגיות של חדיירה(גול של נחישות), אוזיל(מחייך לשם שינוי והיה לו חלק במהפך) ובנזמה(יופי של סיומת וברגע חשוב) - רמונטדה הייתה רק עניין של זמן וקצת עזרה מהגנת מאלגה שנתנה פייט גדול להגנה העלובה שלנו - בטח לא הזיקה. שחקנים כמו קאקא וקאייחון ביזבזו צ'אנס גדול. קאייחון היה הססן וקאקא כבד ומזה חששתי אחרי פציעה ארוכה שלו. רק אתמול הייתה רשומה כתבה נפלאה ב'וואלה ספורט' על חואניטו הנפלא והנה ריאל משתמשת שוב ברוח שלו.

הציטוט של מוריניו זו אומנות. "אמרתי לשחקנים בהפסקה שאם הייתי יכול - הייתי מחליף את כל ה-11". אמת. הגומלין רחוק מלהיות סגור, כנראה שאי-אפשר לסמוך על ההגנה שלנו. יש הבדל בין לקבל שני גולים בפיחואן בגארבץ' טיים מזלזול ובין מה שקרה אתמול שזה כישלון מוחלט במצבים הנייחים. ותנו לי להיות לרגע זה שמחזיר את כולם לקרקע - ברבע גמר ליגת האלופות אנחנו עלולים לשלם על הדברים האלה.

אהה והרבה יותר מרגש משער הניצחון - הברנבאו נפרד מרוד ואן-ניסטלרוי שהוחלף בדקה ה-60. לא שוכחים את האיש למשימות מיוחדות ב-2007. במשחק הזה הוא עוד הראה קצת יותר כדורגל. העונה במאלגה לא הולך לו. אבל אף-אחד לא יהמר נגד 'ואן גול'.

11. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברצלונה מביסה את אוססונה 4:0 ומבטיחה לעצמה מקום ברבע גמר.

כל כך מקווה שמלאגה בגומלין תנצח את ריאל, אי אפשר לסבול עוד קלאסיקו..חלס יצא מכל החורים המפגש החופר והדוחה הזה, אני כל כך מקווה שלא נצטרך לסבול את העונש הזה עוד פעמיים העונה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

12. Zizou10 Member

אני מקווה שאתה צוחק, קלאסיקו תמיד בא בטוב ואת זה אני אומר בתור אוהד ריאל. זה פשוט עוד ניסוי כלים טוב להמשך העונה בליגה למפגש בקאמפ נואו אי שם באפריל, ומי יודע אולי אפילו בליגת האלופות.

13. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני בכלל לא צוחק, אני לא יכול יותר לסבול את הקלאסיקו, את מה שקורה בארץ שכאילו זה היום היחיד שיש בו כדורגל.. את כל החפירות, החסרי מושג שמשחקים אותה "אוהדים" כל הגועל נפש מסביב... קלאסיקו זה יפה שזה פעם ב.. שזה אירוע משמעותי, בשנתיים האחרונות זה יותר מדי ונמאס לי מזה

14. Zizou10 Member

ברור שזה לא היום היחידי שיש בו כדורגל, נהפוך הוא יותר ריבים מכדורגל.

בכל מקרה נחזור לדיון, היום משחק סופר מסקרן ב23:00 ולנסיה תארח את סביליה במאסטייה, כמה חבל שמשחק משודר בערוצים של צ'רלטון, מאד רציתי לראות את המשחק- בכל מקרה אני זה סוג של קרב שיכול להמשך ביניהם גם בהמשך הליגה, למרות שכרגע סביליה רחוקה מולנסיה 9 נקודות, אין לי ספק שהיא גם תאבק על מקום רביעי ומי יודע אולי שלישי.

15. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

ולנסיה מנצחת 1:0 לא ראיתי את המשחק ככה שלא יודע מה בדיוק הלך שם ואיך נראו הקבוצות.. הכל פתוח לקראת הגומלין