גמר גביע המלך:: ברצלונה משלימה דאבל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏22/5/16.

1. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

תמונות נהדרות מצד שתי הקבוצות בסיום.

2. AS R Member

חבל שסביליה לא הצליחה לנצל את השליטה במחצית השנייה כדי לכבוש.
    באנגה ככל הנראה עובר לאינטר ולסביליה יהיה לא פשוט בלעדיו.
    משחק גדול של אינייסטה, על מסי אין לי עוד כוח לכתוב.
    סרחיו ריקו בטופ3 של השוערים בספרד לדעתי, למרות הגיל הצעיר שלו והגובה שלו הוא ממעט לטעות ומציל את סביליה לא פעם. היום היו לו לפחות 3 עצירות נהדרות. אנדרייטד.
    קריצ'וביאק בעוד משחק די חלש בעונה לא טובה שלו. בעונה שעברה הוא היה מעולה וכבר התחילו שמועות על מעבר לארסנל, העונה הזאת הוא נראה די רע, עושה הרבה טעויות ואחראי ישיר לשערים שהקבוצה סופגת ועושה.
    8 שחקנים של סביליה קיבלו כרטיס צהוב היום (וזה מבלי לכלול את באנגה שקיבל אדום ישיר). זה בטח קובע שיא כלשהו.

אלעד אוהב/ת את זה.
  3. golding מנהלים

חייב לומר שהרמה הייתה הרבה יותר נמוכה ממה שאני רגיל לראות במשחק בין קבוצות ספרדיות טובות. עם זאת, ברצלונה עם 10 שחקנים מהדקה ה-35 בערך, אז כל הכבוד לה על החוסן שהפגינה. זה לא היה קל, בטח כשתוך כדי היו צריכים להתמודד עם האגריסיביות הקשוחה של שחקני סביליה.

לא ממש שמתי לב לריקו עד עכשיו, הוא היה נפלא אתמול אז אני אשים עליו עין בעונה הבאה. פלוס, אני מאוד מחזק את עמי, ההחלטה להוציא את ויטולו הייתה הזויה, הוא שחקן שיכול ליצור מהלך משום דבר במשחקים כאלה.

4. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב, בוא נוציא לרגע את הנפילה של כל ברצלונה מול אתלטיקו מדריד, אני מתקשה לזכור משחק לא טוב של אינייסטה במאני טיים. בדר״כ פליימייקרים מהסוג הזה כן נוטים להיעלם, לפחות רוב הזמן - אבל הוא תמיד שם - בשביל ברצלונה. בכלל, צריך להעריך לא רק את הכישרון של שחקני ברצלונה - אלא גם את החוסן הנפשי וכמובן הרעב הבלתי נגמר לעוד ועוד תארים. זה בלתי נתפס עבור שחקנים שלקחו הכול מהכול.

ומסי זה מסי. מה כבר אפשר להגיד שלא נאמר. אולי רק מחוייבות מדהימה שהוא הראה אתמול, מעבר לשני הבישולים.

Civil אוהב/ת את זה.
  5. golding מנהלים

מסכים, גם שנה שעברה, בעיקר מינואר והלאה, הוא היה מושלם. מה שמצחיק באמת, זה שהכושר המטורף שלו מגיע אחרי עונה או שתיים בהן הוא לא היה "טוב" (הכל יחסי כמובן). תמיד מייחסים לו את הסטטיסטיקה הדלה והמספרים הנמוכים, אבל כמו שאתה אומר - החוסן הנפשי והערך המוסף שהוא מביא איתו הם שניים לשום דבר. פשוט שחקן על.

6. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

ירידות לפסיים אישיים לא בבית ספרינו.
    אם לא יהיה כאן דיון ראוי אז הוא פשוט לא יהיה.