גמר גביע הליגה הגרמני 2006/7

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏4/8/06.

1. נעם Member

פרינגס חזר מסיבה אחת...
    הוא גדל בברמן וזו קבוצת נעוריו ולמרות שלא נראה לי שהוא רוצה בזמן הקרוב לסיים שם את הקריירה הוא כנראה רוצה להפוך לסמל!

2. נעם Member

מה אתה בסדר????
    ביירן היו על הפנים!!
    שליטה חסר תועלת במרכז המגרש ללא תיחכום או סיכון אמיתי ...
    בפוקס נגמר רק 2 כאשר האנט האידיוט החטיא 2 גולים כמעט בטוחים!!!
    ורדר אוליי נשענים על מתפרצות אבל כל מהלך זה תאווה לעיניים...
    ודייגו באמת ענק וכך גם קלוזה שהביא בישול נהדר.

אהה ועלי קרימי.... משחק מאוד מאוד חלש של האירני שלמרות כמה ניצוצות איבד המוווןן כדורים

3. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

מה שסלימציץ' עשה מאובמויילה באגף שמאל, קצת מעליב ת'הגנה של ברמן. השליטה הייתה אבסלוטית, לא הייתה רגל מסיימת. הכושר שבאיירן הציגו היום מאוד יוצא דופן לתחילת עונה. אחוז ניצול המצבים היה ממש רע, ולאומת זאת אחוז ניצול המצבים של ברמן היה בערך 2 מתוך 4 שזה יוצא מגדר הרגיל. אני מאוד מרוצה ממה שראיתי. במשחק מול שאלקה ראיתי באיירן בחופשת הקיץ, ועכשיו ראיתי באיירן גדולה על ברמן למרות ההפסד. לא קורה הרבה שאני מרוצה לאחר הפסד, אבל הפעם זה קרה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

4. bayer04 Member

והנה קיבלנו היום עוד הוכחה מדוע ורדר ברמן היא יריבה ראויה למאבק על האליפות עם באיירן. כרגע רואים בגרמניה רק 2 קבוצות חזקות במיוחד ואלה הן השתיים שנאבקו על גביע הליגה היום. ורדר ברמן פשוט קבוצה מצוינת, ההתקפה שלה דורסנית שפשוט אי אפשר לתאר, מהירות, אגרסיביות, חוד קטלני- זה שם המשחק של הקבוצה הנהדרת הזו, ואני מאחל לה המון בהצלחה. שתוציא את באיירן עם הזנב מקופל בין הרגליים העונה, והיא מסוגלת. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

5. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

אתה התבלבלת לכל אורך הדרך. שני השערים באשמתו הישירה והבלעדית של החור הברזילאי שגם עונה לשם לוסיו. בשער הראשון קלוסה עבר את לוסיו כאילו הוא לא היה שם ואז סניול החליק ולוסיו שוב לא הספיק להגיע לסגור והכדור עבר לו בין הרגליים לקלסניץ. ובשער השני לוסיו עשה פאול מטופש וגם יצא לבעיטת העונשין בצורה מטופשת והפריע לאוליבר קאן. שוב כרגיל, כשיש בעיטה מרחוק עדיף שלוסיו לא יהיה על המגרש. בכלל, לוסיו הוכיח שהוא לא השתפר בקיץ (באופן לא מפתיע) והמשיך בחורים ובדהרות סוס עיוור שלו.

6. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם לגבי ואן בוייטן לא הייתי רץ להכתיר אותו לרכש העונה. מי שעקב אחר ההודעות שלי לגביו במשך השנים הדעה שלי לדגביו היא שהוא שחקן ראש ברמה הכי גבוהה שניתן למצוא היום גם בחלק ההגנתי וגם בחלק ההתקפי. הוא מנהיג ובעל השפעה, אבל בכל הקשור למשחק הקרקע בהגנה הוא לא יותר טוב מלוסיו שזה אומר בינוני פלוס.

7. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

הציונים לשחקנים לפי עיתון הבילד הגרמני. הכי טוב זה 1 והכי רע זה 6, הנה:

http://www.bild.t-online.de/BTO/sport/aktuell/2006/08/06/ligapokal-finale-aktuell/noten-gross.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏6/8/06
  8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

Sela also tut mir leid, du bist entweder blind oder du laesst deine Liebe sprechen....

Bayern war eindeutig schlecht sogar sehr schlecht- Lucio war katastrophal. Karimi hat eine Gute aktion gemacht sonst schwach.

Brizzo war in Ordnung.

Bremen hat teilweise dominiert und sauber gespielt.

Der Kaiser ....gehe schalfen

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/8/06
  9. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

בסדר, גם לי מותר להיות קצר עיוור מידי פעם כשאהובי עובר שחקן מתי שרק בא לו... נכון זה לא אומר שבאיירן היו טובים. הדומננטיות (מצפרצות בלבד) בשלב כזה של העונה לא מסמן דברים טובים לברמן. לא מגיעים לשלב הזה של העונה בשיא הכושר, זה מראה על החוסר ניסיון של המאמן שלהם בזירה האירופית. את השיא המאמן הוא היחידי שצריך לכוון לשלבים יותר מתקדמים של העונה. באיירן מעולם לא התחילו חזק, וגם לא יתחילו חזק, זו טעות הטעויות.

אירן לנצח! :aaa025:

10. נעם Member

איכס!
    יש הבדל בין להעריץ את עלי קרימי (שתזכור שרוב פעולותיו המדהימות הן בליגה האירנית) לבין להאהוד את נבחרת אירן?!?!?!
    מדינה שקיום היא יריבה אוליי מספר אחת של ישראל
    (ואומר את זה שרוף של גרמניה)

11. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

הוא לא האירני הראשון בבאיירן, וגם לא האחרון מהמעצמה במפרץ הפרסי. אין שום פסול בלאהוד את אירן, שהפכו רק לאחרונה לאוייבים של ישראל (לא שזה משנה לי, זה רק כדורגל). אל תתרגרש.

12. -MaDriDista- Member

למה קלסניץ' לא קיבל 1 הוא שיחק טוב.
    תאמת הופתעתי שמוחמד זידאן לא שיחק הוא שחק ברמה גבוה עוד תשמעו עליו!!...
    ברמן דרסו את באיירן כמו בעונה שעברה... השנה ברמן תנצח את באיירן גם באליאנס ארנה!