גלעד שליט

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י G.B7, ‏24/8/09.

1. Engel Del Madrid Member

ההודעה הזו באמת היתה לא במקום ואני מתנצל .
    זה באמת לא משקף את הלך הרוח שלי ..
    XABI , תגידו לי .. על סיפוריהם של איזה גיבורים אתם גדלתם ? מי ? נילס הולגרסון והכושי עם העגבנייה מ"כוח ווידאו" ? לעזאזל, יש לך במדינה אנשים שעשו דברים שאתה לא חולם עליהם ואתה גם לא תחלום . יש אנשים שמסתובבים בקרבנו שעשו הרבה , אבל הרבה יותר מאשר DOOM . אז מספיק לזלזל במדינה ובכוח האדיר הזה שיש לה . לאורך ההיסטוריה של המדינה הקטנה הזו שזורים עשרות סיפורי גבורה וחילוץ שעל רובם אנו כלל לא יודעים ..

2. Ryan Giggs11 Member

אבל זה לא אומר שכל מבצע שיעשה יהפוך לסיפור גבורה הירואי, רוב הסיכויים הרי שזה יסתיים בטרגדיה שבה גם שליט עלול להיהרג וגופתו תישאר בשבי וגם חיליים נוספים עלולים להיפגע.
    המצב הרבה יותר מסובך מסתם פעולה צבאית, מי באמת יכול להגיד שצהל יודע בדיוק היכן הוא נמצא?

נערך לאחרונה ב: ‏5/10/09
  3. Engel Del Madrid Member

אבל לא עדיף לקחת את הסיכון ? לנסות לחלץ אותו בדרך שהיא מכבדת עם שחי על ברכי לוחמה כבר 3,000 שנה ? זה כל כך תבוסתני לשלוח עשרות רוצחים של מאות יהודים בעבור יהודי אחד . מילא , מילא האנשים הללו היו הולכים לעסוק בתרגום ספרי ג'יי אר. טולקין , אבל לא , לצערנו הם הולכים חזרה לעסוק בטרור . איזו עוד מדינה הייתה עושה דברים כאלו ? די לצדקנות .

4. דנידין Member

לא, לא עדיף לקחת את הסיכון. שם למעלה לא יושבים טמבלים. אם תמצא טמבלים, סביר להניח שכאן.

5. Lisa Member

לדעתי, זו היתה טעות לפרסם את הקלטת הזאת..

6. דנידין Member

למה? כאן בפורום מנמקים ידידי. צא לדרך, המפתחות בפניםhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

דני,יכול להיות שאני טועה,אבל ליסה לא אמור להיות ידידתי? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

בקשר לסיכון,אני גם לא חושב שצריך לקחת את הסיכון,המטרה שלנו במבצע כזה תהיה להחזיר את גלעד שליט לארץ,אז אם יהרגו אותו ויהרגו עוד חיילים,זה מן הסתם לא רק יאבד את המטרה אלא גם הרבה יותר.

אנחנו,לא כמו החמא"ס כן אכפת לנו מהחיים של האנשים שלנו,חיילים או לא חיילים כולם בני אדם.

8. Engel Del Madrid Member

שוב , גם אתם רואים שאין לכם תשובה מספקת באשר לשיחרור הרוצחים האלו , שיחזרו לפעולות טרור רצחניות .

9. דנידין Member

הדעות חלוקות אם החלפת שבויים זה טוב או לא, על סף הדיון הנורמלי, אבל מכאן ועד לכתיבת תסריט לסרט אקשן של סטיבן סיגל יש הבדל גדול. עניין המבצע או הפעולה הוא לא על הפרק בכלל, צא מהסרט.

10. Engel Del Madrid Member

הרבה שכל אין שם , אה ? אם יתיר כבודו , איפה לעזאזל ראית שכתבתי שצריך להציל את גלעד שליט בסגנון סטיבן סיגל ?

11. דנידין Member

דיברת על מבצע חילוץ ולכן הדבר הטבעי הוא לקשר את הפנטזיות שלך לסרטים שראית http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

12. Engel Del Madrid Member

איפה ראית שדיברתי על מבצע חילוץ ? פירשתי את דבריי בצורה הכי לא נכונה שאפשר - את גלעד שליט צריך להחזיר בדרך שהיא לא תבוסתנית , קרי - פעולה צבאית . לאו דוקא של חילוץ גלעד עצמו , אלא מתן אולטימטום צבאי זמני עד לחזרתו , באם לא יחזור , התגובה תהא קשה . צריך להחדיר להם למוח - שעל כל גלעד שליט יהיו מאות מתים בצד השני .

13. wolf89 Member

אני לא מבין מה הפחד הגדול להחזיר רוצחים? נעזוב את העובדה שהם רצחו ישראלים, ומגיע להם להירקב בכלא, אבל הפחד שיסתובבו עכשיו בגדה או בעזה עוד 450 מחבלים מפחידה את כולכם?
    רק בעזה יש 1.5 איש, מתוכם יש הרבה הרבה הרבה יותר מ-450 מחבלים פוטנציאליים.
    מה, שיש להם עכשיו לגיטימציה שהם ישתחררו מהכלא הישראלי, אז הם יבצעו פיגועים? לא בסיס מספיק מוצק לטעמי. סמיר קונטאר שיושב לו עכשיו אי שם מעורר בלילה אצלכם סיוטים שהוא יבוא ויהרוג אותכם? פחח.. אני הרבה יותר מפחד מכל הצעירים הקיצוניים שיושבים שם, ורוצים את הכבוד שברצח ישראלים, לא את אלו שכבר שבעו נחת מהכלא הישראלי המפנק.

14. דנידין Member

שום פעולה צבאית, צא מהסרט. למציאות שפילברג.

15. George Best Member

על מה אתה מדבר בכלל?
    יש ברשימה הזו עשרות מחבלים שהיו מתכנני פיגועים, כאלה שהרכיבו פצצות, ארגנו את המחבלים וציידו אותם בתעודות מזויפות, סידרו את החבאת המטענים בתוך תחומי הקו הירוק...אשכרה תהליך אחד שלם.
    זה לא אנשים שפשוט ירו במישהו וזהו, מדובר פה על משהו מורכב ביותר.
    יושבים שם מוחות וכאלה שלא פעם נאמר עליהם שהמעצר שלהם היווה מכה אנושה לארגוני הטרור אליהם היו שייכים.

פעולה צבאית?
    כן, בטח, רק זה חסר לנו.
    כאילו שליט מוחזק בגן משחקים ושומרים עליו 2 מחבלים עם רוגטקה.
    מישהו פה ראה יותר מדי מת לחיות.

נערך לאחרונה ב: ‏5/10/09