גלבוע/גליל זכתה בליגה הבלקנית 2013

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Ricky van Wolfswinkel, ‏25/5/12.

1. LIVERPOOL87 Member

ריקי תפרוש לאן בי איי תעשה טובה, אירופה זאת לא אמריקה בה לברון אחד מנצח את העולם.
    קודם כל מכבי הגיעה לגמר בברצלונה, מיותר להזכיר שברצלונה לא הייתה שם.
    דבר שני מכבי הפסידה לברצלונה כקבוצה, אל תשווה את סופו והנדריקס למגדלים של ברצלונה.
    ואל תשווה את הספסל שהיה למכבי מול ברצלונה, השלישיה האחורית הפותחת של מכבי הייתה הטובה באירופה.
    לא מסכים? לא מעניין אף אחד.

2. Ricky van Wolfswinkel Member

בוא רק לא נשכח שהם עפו בסדרה מול הקבוצה שהעלימה אתכם בגמר?
    כן, רק ברצלונה זו קבוצה של אינדיבידואלים.
    רוביו ונבארו גם פתחו והם יותר טובים.

אבל בתכלס, למה אני בכלל תורח להתווכח עם מישהו שחושב שדייויד בלו הוא שחקן רב גוני.

3. LIVERPOOL87 Member

אני כבר התייאשתי, שמישהו אחר יטפל בו אחרי שהוא חזר מהגן ובא להציק

4. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

דלג שי, באמת לא שווה את זה.

מעניין אותי עכשיו לדעת מה יקרה עם אובראדוביץ'. הוא היה קרוב לאפס ועכשיו הצדדים התרחקו. מסינה כבר סגור בצסק"א ופאסקאל לטעמי ימשיך בבארסה אחרי הזכיה באליפות.

5. Leoforos Member

וויוקאס סנטר נפלא, קצת רך אבל עם סייז ומשחק עם גב לסל בין הטובים באירופה,פשוט ארסנל אדיר של תנועות. אחרי באטיסט הוא הסנטר הכי טוב של פאו. הרבה הרבה יותר טוב ממאריץ'.

מקווה שיישאר

6. Ricky van Wolfswinkel Member

השחקנים שנשארו אחרי הסינון הסופי של הבינלואמיים לקראת הדראפט הם פורנייה, אלדמיר, פראנץ', סטורנסקי, פפאניקולאו, אומיץ', רדוסביץ', ווצ'יקובסקי ושנגליה.

7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

האם יוגב אוחיון סיכם בלוקומוטיב קובאן?

אני עדיין מתקשה לקבל ולהאמין שמישהו יכול לפעול בצורה כ"כ מטומטמת מול אחת הקבוצות הגדולות של אירופה, אבל אם זה נכון אז אין ספק שיוגב הוא אחד האידיוטים הגדולים שראיתי. אם הסכומים נכונים לפי הפירסום, הרי שהרוסים נפלו כאן בפח כי אף שחקן ישראלי היום לא שווה 850K דולר, אבל הגרוע מכל זה שלשחקן חוזה במכבי ללא סעיף יציאה, מה שאומר שהולכים לתבוע לו את התחת. חבל. אולי ההתנהלות של מכבי היתה שגויה והיו צריכים להוסיף לו עוד כמה גרושים (יוגב לא שווה חצי מיליון דולר אחרי עונה אחת), אבל יוגב פה שרף את עצמו לגמרי ומספיק שנתיים לא טובות במדינה זרה וקבוצה בינונית, וכשירצה לחזור אוהדי מגדל ליקבלו אותו בזקועות פתוחות בחזרה לחוזה של 100K דולר לעונה.

נערך לאחרונה ב: ‏22/6/12
  8. Ricky van Wolfswinkel Member

לוקה בנצ'י, העוזר של פיאנג'יאני בסיינה, ירש את התקפיד של קודמו.

צסק''א שחררה את סמי מחיה.

9. Ricky van Wolfswinkel Member

http://www.nba.com/pacers/news/evan-fournier
    אינדיאנה עשו דף על פורנייה באתר הרשמי שלהם.

אני חושב שסימן שהוא יהיה שם.
    בשבילי זה ממש מגניב, הבינלאומי האהוב עליי מאז גאלינרי משחק בקבוצה שאני הכי אוהב.

10. LIVERPOOL87 Member

קובאן תמשוך בחזרה את ההצעה על אוחיון כנראה, לטענתם הם רומו על ידי הסוכן של אוחיון שלא סיפר להם על כך שאין סעיף שחרור ממכבי השנה.
    הולך להיות שמח הקיץ עם אוחיון, שחקנים לא מבינים שסוכנים מנסים לעשות עליהם קופה ולא באמת אכפת מהקריירה שלהם, ושחקנים תמימים כמו אוחיון קונים את זה בלי לשאול שאלות.
    מקווה מאוד שהבנאדם יתאפס על עצמו, יעיף לעזאזל את הסוכן האפס שלו, יתנצל וישחק בעונה הבאה במכבי.
    שיבוא וידרוש כמה כסף שהוא רוצה עוד שנה, זה לגיטימי ביותר, אבל שיכבד את החוזה הנוכחי.

אולי משהו טוב ייצא מזה בכל מקרה, למרות שהרגשה שלי גם אם קובאן מושכת את ההצעה, ההנהלה הצעירה מעיפה את אוחיון מפה.

11. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

שי, בכל החלטה של ההנהלה אני אגבה אותה. אפשר לבוא בטענות אולי על ההתעקשות שלהם, אולי היו צריכים לתת לו עוד כמה דולרים, אבל מה שאוחיון עשה וזה לא מעניין אותי אם הסוכן הונה אותו או לא (אוחיון בן 25, לא בן 12), הוא עשה מעשה שלא ייעשה ואני מאוד מקווה לא לראות אותו בקבוצה. הוא עוד התבטא גם נגד ההתנהלות של מכבי והיה בטוח שהולך להרוויח שכר הולם ברוסיה. אין לי בעיה גם שיקבל 1.5 מיליון, לא על חשבוננו. הרי גם ככה רוב האוהדיחם לא יכולים להסתכל עליו עכשיו אחרי התרגיל המסריח ועוד יותר אחרי שעכשיו הוא יבקש לחזור על 4. אני מניח שמכבי כן ימצאו דרך לגשר על הנושא, אבל אני מאוד מקווה שיעיפו אותו לקיבינימט. לא רוצה שחקנים שלא רוצים לשחק עבור אחד המועדונים המפוארים באירופה. עם כמה שאני לא סובל את יותם, לפחות הוא בא להנהלה בבקשה להתיר את חוזהו ושילם את הפיצוי כמו בנאדם ולא כמו גנב באישון לילה.

נערך לאחרונה ב: ‏24/6/12
  12. LIVERPOOL87 Member

השוואה למקרה של יותם היא די בעייתית, מכבי די סבלה ממנו וכשהגיעה ההצעה לא הייתה לה סיבה להערים קשיים, בכל זאת הדעה הייתה שהוא לא מסוגל לתרום למכבי כשחקן מרכזי.
    אצל יוגב המקרה קצת שונה, בטוח שהוא והסוכן שלו אמרו למכבי בשלבים הראשונים שהוא רוצה חוזה משודרג או שהוא הולך לקבוצה אחרת. מכבי לא בדיוק רוצה להפטר ממנו בשלב כזה, רכז כל כך טוב בחוזה צנוע כל כך, ובנוסף הוחתם שחקן כמו היקמן על סמך זה שיוגב משחק לצידו.

זה נכון שהוא בן 25, אבל עדיין אין לו ניסיון ברמה הזאת, הוא היה שחקן של מגדל עד לפני שנה. פתאום באה הצעה פי 4 ממה שמכבי נותנת לו, סוכן מוכשר וחלקלק כמו שלו יידע לשכנע אותו לעזוב את מכבי. בעיה נוספת היא שחלק גדול מהמשא ומתן לא נעשה על ידי מזרחי אלא על ידי הדור השני, ואני בספק אם הם יודעים איך לדבר עם שחקנים כמו ששמעון יודע, לי נראה שהבן של פדרמן הוא סתם איש עסקים שיהרוס אותנו.

תשמע אין פשוט אפשרות אחרת, הוא חייב להישאר כאן, המצב לא טוב בכלל. אין רכזים טובים בשוק, אם הוא עוזב אתה תקבל פה את רוט\מקל וזאת הופכת להיות קבוצת יורוקאפ.
    היקמן, שרמנדיני, רוט, לנגפורד לא רוצה לחתום פה, מאריץ' לא רוצה להיות פה, לאן הגענו?

13. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

שמע, אני רחוק מלהיות מרוצה מאיך שהפדרמנים מתנהלים אבל אנחנו צריכים להשלים עם זה שהם אלו שכנראה ינהלו אותנו גם אחרי שמעון (רק המחשבה על כך מעוררת בי בחילה). בגלל זה אני אומר, אני מניח שיגיעו איתו לעמק השווה כי גם הם כנראה מודעים לבעיה שיש לנו, אבל את דעתי אני הבעתי בכך שגם על חשבון יוגב אני לא אבכה אם הוא יילך. לשחק במכבי זו זכות ולא חובה ואתה יודע מה? הוא עדיין בר החלפה עם כל הצער שבדבר. על שחקנים כמו הנדריקס, מאריץ' ולנגפורד אני לא ארחיב את הדיבור, מהשניים האחרונים אני לא מצפה לכלום והאמת הם גם לא יחסרו לי, לא מדובר בשחקני עילית מהשורה הראשונה, הנדריקס סתם איכזב אותי אחרי שבלאט נשכב על הגדר בשבילו, אבל אני גם יכול להבין אותו ואת הסכומים שהוא קיבל למרות שהוא לא שווה אותם. שמע שי, אין לנו הרבה אופציות בתקציב שאנחנו מציבים לעצמנו, אבל אי אפשר להוריד את המכנסיים לכל שחקן. אני חושב שנוכל לבנות דווקא אחלה קבוצה ולהשאר בתקציב שפוי ואפשר לשפוך את הכסף על איזה רכש-שניים בקליבר רציני (אם היה אפשר להביא את מקאלב או ג'קסון זה היה טוב). בוא נחכה לראות איך מתגבש הסגל כדי להיות יותר חכמים.

14. Ricky van Wolfswinkel Member

אני רק מחכה ליום שבו תבינו שמרמים אתכם ואתם כבר יותר משבע שנים לא באמת קבוצה חזקה ואז תתחילו למחות נגד זה.

בינתיים קאחה לאבורל עושה חיזוק נורא מעניין קשה היא מביאה את פביאן קאוסאה משולה ואת טיבוס פאייס שבאמברג. מה שאומר שבעונה הקרובה, מילקו בייליצה יהיה בעיקר פאוור פרוורד ואחד מהשחקנים הבאים: ריבאס, אולסון והווארטל יעזוב.

בטורקיה בינתיים יש רכבת מאמנים כאשר המאמן של בשיקטאש עובר לגלאטסריי והמאמן המתפטר של גלאטסריי עובר לאפס אנדולו.

פיאג'יאני מחתים את האמריקאי הראשון שלו בפנר: דייויד הוקינס מבשיקטאש.

15. LIVERPOOL87 Member

כן שלוש פעמים סגנית אלופת אירופה זאת קבוצה לא חזקה בכלל.
    מה שתגיד.. ריאל מדריד היא קבוצה חזקה זה בטוח!