גלבוע/גליל זכתה בליגה הבלקנית 2013

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Ricky van Wolfswinkel, ‏25/5/12.

1. Ricky van Wolfswinkel Member

זה אמור להיות זה כמו ליגת האלופות של הכדורסל.
    אני לא מבין, אם מלאגה לא טובה אז זו בעיה שלהם, בדיוק כמו שליברפול לא טובה.

אפשר לעשות דירוג ליגות כשספרד תשלח ארבע נציגות, טורקיה שלוש וכו', אני בטוח שיבואו יותר צופים למשחקים של ולנסיה אם הם ידעו שהם יוכלו להיות ביורוליג שלא דרך אליפות, מקום שני או זכייה ביורוקאפ (שזה גם דיל מפגר).

2. LIVERPOOL87 Member

אבל זה לא שהיורוליג חוסם קבוצות לגמרי מהשתתפות, ולנסיה כמו שציינת קיבלה 3 אופציות מכובדות מאוד לשנה הבאה. אם היא חושבת שהיא קבוצת יורוליג היא צריכה לקחת את יורוקאפ.
    לכל קבוצה גם לבני השרון נותנים אופציה להגיע ליורוליג, אכן מחמירים עם הקבוצות החדשות או חסרות הניסיון. זה לא שונה בהרבה מהצ'מפיונס ליג שמעמיד את קריית שמונה במסלול חסר סיכוי כאשר אם זאת הייתה מכבי חיפה המסלול שלה לצ'מפיונס היה קל בהרבה.
    מותר ליו"ר הענף באירופה לעגל קצת פינות כדי להחזיק אותו בחיים.
    פלאטיני לדוגמא,עם כל הפטריוטיות שלי והשמחה שלי שהפועל תל אביב ומכבי חיפה שיחקו במפעל, צריך להגיד את האמת הוא פשוט גמר את שלב הבתים.
    אז אפועל הצליחה לא רע השנה, אבל זה מקרה חד פעמי.
    שלב הבתים בכמה שנים האחרונות פשוט לא מעניין אף אחד וזה רק בגלל הרפורמה שלו.

3. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

ממש כמו הבית הפאתטי שהיה השנה לבארסה ומילאן עם הפלזן ויקטוריה האלו ועוד קבוצה ששכחתי את שמה...ממש מתח עד לרגע האחרון היה שם. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

4. Ricky van Wolfswinkel Member

אני האחרון שאתמוך בפלאטיני אבל לא מדובר על זה, אצל אופ''א יש דירוג ליגות, ידוע לכולם שספרד, אנגליה וגרמניה שולחות 4 נציגות, רוסיה, צרפת ואיטליה 3 וכו'.
    בפיב''א יש סיכוי תאורטי שספרד תשלח 6 נציגות.

חוץ מזה שולנסיה הגיעה לחצי גמר בליגה הטובה בעולם זה ממש לא איזה מסלול מוקדמות לקבוצות קטנות ונראה לי לא תקין שהם בחוץ ומלאגה שסיימו במקום תשיעי בפנים.

אם בני השרון היו טובים וזוכים באליפות היה מגיע להם להיות ביורוליג בדיוק כמו מכבי, אני לא מבין מה לא תקין בזה?

5. LIVERPOOL87 Member

מלאגה מכניסה הרבה יותר כסף מולנסיה בהסכמי חסות, מביאה יותר קהל והשיגה הרבה יותר מולנסיה ביורוליג בשנים האחרונות, בקיצור תנאי הכרחי לרייטינג של מפעל היורוליג.
    ג'ורדי רוצה להחזיק אצלו מספר קבוצות שמסוגלות להביא את מה שמלאגה מביאה.
    את היורוליג לא מעניין שבני השרון זכו במפעל כשניצחו במשחק אחד קבוצה ש-40 שנה מחזיקה עם כמה קבוצות נוספות שהתחלפו בזמן הזה, את היורוליג בחיים.
    בני השרון תיקח אליפות במרמה? אין בעיה מגיע לה יורוליג, אבל שתוכיח במשחקי מבחן שהיא ראויה לזה. זה בדיוק כמו קריית שמונה שמקבלת מסלול סופר קשה לעומת מכבי חיפה והפועל תל אביב שהוכיחו שהן קבוצות אירופאיות מן השורה.

6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

http://www.eurobasket.com/Russia/basketbal...p?NewsID=275108

טוב, אז מסתבר שלוקומוטיב קובאן ואנחנו נאבקים על השירותים של הפורוורד הקרואטי מרקו באניץ', שסיים חוזה בבילבאו והעמיד ממוצעים יפים של 13.3 נק' ו-4 ריב' ביורוליג וכן 11.4 נק' ו-4.3 ריב' בליגה הספרדית. בן 28, 205 ס"מ, האמת שלא ראיתי אותו כ"כ משחק אבל עושה רושם של שחקן מצויין.

7. Ricky van Wolfswinkel Member

אני לא רואה את הנסיון שהיה לק.ק זאגרב שהכניסו אותם אוטמטית, גם פה יש בעיה?

8. LIVERPOOL87 Member

לא מדובר בקריטריון אחד אלא כמכלול של כמה.
    אני לא הנהלת היורוליג ככה שאני לא יודע למה הבחירה בה ולא בציבונה שלקחה אליפות,
    אתה צריך לבדוק את זה ואז לזרוק באוויר.
    יכול להיות שציבונה לא מסוגלת להעמיד תקציב ראוי? אין ספונסרים? אין הסכמי חסות מול הטלוויזיה? לא מגייסת קהל למשחקים שלה?

לא יודע.. תבדוק את כל הקריטריונים להשתתפות ביורוליג ואם ציבונה עומדת בכולם אז אתה צודק במה שאתה אומר

9. Ricky van Wolfswinkel Member

לא, הם פשוט זכו באליפות קרואטיה ומשם הגיעו ליורוליג.

10. LIVERPOOL87 Member

מי שזכתה היא צבונה זאגרב, הכניסו את צדוויטה ליורוליג.

11. Ricky van Wolfswinkel Member

דיברתי על העונה שעברה.

12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

ריצ'י הנדריקס חתם במילאנו

ברכות לריצ'י, אני בטוח שעכשיו הוא שוחה במיליונים כמו שלנגפורד צייץ. אני באמת לא ציני, אני פשוט לא מבין למה לרדת ברמה גם בשביל כסף אבל לריצ'י הפתרונים. לטעמי הוא קצת יצא פה כפויי טובה כלפיי בלאט שנלחם להשאיר אותו השנה והוא גם תרם לנו רבות בחצי הראשון, אבל כאילו עשה דווקא מחודש פברואר-מרץ כשהתברר שהמו"מ תקוע ולכן לי אישית לפחות נותר טעם מאוד חמוץ ממנו. מעניין לראות איך הוא יתפתח במילאנו, קבוצה שאין לה רבע מהלחץ שיש במכבי וגם כנראה תפרד מוקדם יחסית מהיורוליג, או שהוא ימשיך כמו קודמיו שעזבו את מכבי תמורת יותר כסף ונעלמו בשקט.

13. Ricky van Wolfswinkel Member

נערך לאחרונה ב: ‏19/6/12
  14. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

הנה ריקי, אתה ואני כן יכולים להסכים על משהו... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx האמת שיש לי הרגשה כזו גם כן, הוא שחקן טוב, היה השחקן הטוב שלנו בחלקים גדולים בפתיחת העונה, אבל הוא לא כ"כ יציב ובוודאי לא שווה מעל מיליון דולר לעונה לעניות דעתי. לצורך העניין הייתי מעדיף את מאצ'באן עליו למרות שהם קצת שונים, כי הנדריקס מגן טוב יותר ופיסי יותר, בעוד שהתרומה ההתקפית של מילאן גדולה יותר. למה וויתרו על מילאן אני באמת לא יודע, אבל להנדריקס השידרוג שמכבי הציעו לא הספיק וזו זכותו, אבל ברמה הוא ירד כאן ובגדול.

15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אטורה מסינה חוזר לצסק"א, זה כבר סגור. מי שעוד יסגור ב-99% יהיה הרכז של בילבאו, ארון ג'קסון שהיה מועמד גם למכבי. אני לא יודע עדיין מה קורה עם קירילנקו וקרסטיץ', אבל שוב יש לנו פייבוריטית ברורה לזכייה.... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx