גלבוע/גליל זכתה בליגה הבלקנית 2013

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Ricky van Wolfswinkel, ‏25/5/12.

1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

תוצאה מדהימה, אבל אני אתן את ה"קרדיט" לתחילת העונה ולעובדה שבארסה כנראה עדיין לא ממש מתואמת, למרות שמול ויאדוליד בבית אין תירוצים והבלאוגרנה היו חייבים לנצח. בכל מקרה אין לי ספק שבעוד חודש הם כבר ייראו אחרת. אגב, כנראה שגם מאוד אוהבים שם את העבודה של המאמן פאסקאל, שחתם על הארכת חוזה עד לסוף עונת 2014-15.

2. yakov_y YNWA

עצוב שמורן רוט לא קיבל אתמול דקה אחת וזה עוד כשארבעה שחקנים משמעותיים לא שיחקו אתמול (סמית, אליהו ותומאס שחקני חמישיה ולנדסברג), אין לו שום סיכוי להצליח בתור רכז שלישי, שישחררו אותו עכשיו ולא ייהרסו לו ת'קריירה, הם לא צריכים אותו וסתם מחזיקים אותו.

אתמול במחזור הראשון באיטליה הקבוצה של אדריאן בנקס וברייאנט דאנסטון ניצחה 118-110, בנקס קלע 27 נק', דאנסטון קלע 22 ו-13 ריב'.
    תמיד טענתי שהאמריקאים שמגיעים לליגה שלנו ברמה גבוהה מאוד ובזכותם יש לנו ליגה מציונות.

נערך לאחרונה ב: ‏1/10/12
  3. Ricky van Wolfswinkel Member

ליגה מצויינת? בגלל זה קבוצה אחת זוכה ב-50 אליפויות?

4. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

וכשהיו רק שני זרים בלבד, האליפויות התחלקו בין שאר הליגה?

5. shlomydavid מנהלים

6. Ricky van Wolfswinkel Member

לא, אבל זה בטח לא עושה את הליגה במצבה הנוכחי ליגה מצויינת.

7. yakov_y YNWA

עוד אחד בשבילך, אוסברי קלע 19 נק' והוביל את הקלעים של קחסאול הספרדתית.

8. Muurad Member

נערך לאחרונה ב: ‏3/10/12
  9. Ricky van Wolfswinkel Member

ניקולה מירוטיץ' קלע 26 נקודות ב-86% מה-2(6/7), 100% מה-3 (4/4) ולזה הוא הוסיף 10 ריבאונדים, כל זה הספיק לו בשביל 46 נקודות מדד. אני חושב שעברו הרבה שנים מאז שחקן בקבוצה גדולה בספרד גמר משחק עם מדד כל כך גבוה.
    אני רק לא מבין למה הוא העריך את החוזה שלו בריאל. הוא צריך לצאת כבר לשיקאגו.

10. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

תודה אור. מהתקצירים וההיילייטס שלו, אפשר לראות שזה מן הנדריקס משודרג. קצת קשה עדיין להתרשם מהמספרים שלו כי עם כל הכבוד הליגה הקוראנית וליגת הפיתוח זה עדיין לא מדד ליורוליג, למרות שגם בליגת הקיץ היו לו מספרים יפים. אני מאמין שהוא כן יהיה הערך המוסף שלנו מתחת לסלים, סוף סוף מישהו בסגנון של באטיסט שמצד אחד מאוד אתלטי, חוסם וריבאונדר מצויין ומצד שני גם שחקן חזק פיסית עם יכולת סיום טובה בצבע שייתן לנו את הנקודות. אבל שוב, עד שלא נראה אותו בכמה משחקים, שיתאקלם עם הקבוצה, לא נוכל ממש לחוות דעה עליו. על פניו עושה רושם של גניבה עבור מכבי, רק חבל ששוב מחתימים מישהו מבטיח לשנה אחת ולא יותר, לפחות עם אופציה. אגב, למישהו יש הערכה לגבי התענוג ששילמו עליו? אני חושב באיזור ה-700-800K, אבל לא סגור.

11. samoel Member

450K כמדומני.
    האמת אני לא מתרשם מכל הדיבורים. הוא כן מלהיב אותי ונראה שהוא חתיכת שחקן. אבל אותו דבר היה עם שאייר והסוף ידוע. לא נראה לי שהנפילה תהיה כמו עם שאייר אבל אין לדעת כמה טוב הוא יהיה ומוקדם לקבוע - עונה ראשונה באירופה וכו'.

בעניינים אחרים - אני חייב לציין שראיתי את המחצית השניה נגד גאלא - ושני דברים בלטו. שון ג'יימס תופס מקום טוב ברוטציה של בלאט בנתיים(מדאיג אותי מסיבות שאני מקשה לראות את מכבי משאירים אותו בגלל עלויות מס). ומשחק הקבוצתי היחיד שראיתי היה היקמן-שארמדיני, מעט מדי, רע מדי. מדלי נראה לא קשור לכלום והוא אמור להיות הסטאר. תחילת עונה - אבל המצב מדאיג, טוב גם סמית' בחוץ. סיינה בחמישי עוד שבועיים, אני לא יודע מה המצב שלהם המזל שזה בנוקיהו.

12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לגבי מלקולם, בגלל זה אמרתי שעדיין אי אפשר לחוות עליו דעה אבל אני גם לא חושב שאפשר להשוות אותו לשאייר. לי דווקא יש הרגשה טובה לגביו, הלוואי ואני צודק. לגבי מדלי, אני מאוד מסכים ולמרות שצריך גם לו לתת זמן, כתבתי בדיון של גביע ווינר שהקליעה שלו זה יום כן, יום לא ויום למה לא. ממש לא אחד שמחליף את בלו. היקמן גם לא נראה קשור לכלום בינתיים ובכל מקרה נראה לי שיוגב יהיה רכז ראשון כשהיקמן/לוגאן ישחקו קלעים (כרגע לוגאן בכושר הרבה יותר טוב). לגבי סיינה, לא שהם מעניינים אותי, אבל גם הם עברו מהפכה רצינית ולא לטובה, ככה שאין יותר מדי ממה לחשוש מאף אחת בבית הזה.

13. LIVERPOOL87 Member

צריך לזכור שהקבוצה עברה שינוי גדול מאוד עם הגעת אוחיון, היקמן במשך כל תקופת מחנה האימונים תופקד כרכז ורק בשבוע האחרון הוסט לעמדתו המקורית, צריך לתת לו עוד זמן עד שבאמת נדע לגביו.
    שרמדיני דווקא נראה טוב לפי דעתי, המקום שלו בהרכב עם הגעת אוחיון התחזק מאוד, נראה המון פיקנרול בין שניהם ולדעתי הם יהיו מצמדי הגבוה-נמוך מהטובים באירופה. בקשר למדלי אני דווקא מאוד אופטימי בגלל האסרטיביות והנוכחות שהוא מפגין, פחדתי לקבל שחקן פסיבי, שמח מאוד שהוא מראה ההפך, בסך הכל יש לו אחוזי קליעה מרשימים בספרד ואין שום סיבה שהוא לא יתאפס על עצמו.
    גם סמית וקית היו נוראיים כשהגיעו ובסוף השנה הם היו מהטובים באירופה.

סה"כ יש עוד מה לשפר במיוחד בקליעה, אבל אם נזכור שסמית ותומאס שהם שחקני הגנה טובים מאוד עדיין לא משחקים יש לי הרגשה טובה מאוד שנראה קבוצה שיותר מזכירה את זאת שלפני שנתיים מאשר את זאת של אשתקד, וזאת מחמאה גדולה מאוד אם זה נכון.

נערך לאחרונה ב: ‏4/10/12
  14. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

15. shlomydavid מנהלים