גיא צרפתי.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏9/10/07.

1. JR-Riquelme Member

צרפתי הוא שחקן שצריכים לבנות את כל המשחק עליו (משהו בסגנון הכינוי שלי), לכן הוא לא מתאים לקבוצה גדולה עם שחקנים גדולים,
    כי אז לא יתנו לו את המפתחות להיות המנהיג.
    הוא מתאים לקבוצה קטנה עם שחקנים שהוא צריך להנהיג ולהפעיל.

2. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

כבד ולא יציב, ואת זה אני זוכר מהתקופה שעוד הייתי עוקב באדיקות אחרי כדורגל ישראלי.
    ראיתי את המשחק שלו מול מכבי ת"א ואני חייב לומר, מבחינת טאץ' בכדור היה ונשאר מעולה, אחד השחקנים המדוייקים שגדלו פה ב-15 השנים האחרונות.
    אם קבוצות ישראליות היו משתמשות יותר בסופר סאבים על הספסל, שחקנים שעולים ומשנים משחק, אני חושב שהוא יכל לשמש כזה בקבוצה גדולה. קבוצה כמו מכבי ת"א של העונה הייתה מתברכת בשחקן כזה.

3. Number 8 Member

אחד מהקשרים הטובים בליגה, במיוחד במצב של הליגה שלנו, אבל לא הקשר הכי טוב, כפי שלחמן הצהיר.

4. Love Is Red Member

אני לא יודע למה, אבל גיא צרפתי תמיד הזכיר לי את בן לוז שגם הא כאשר הוא עבר לקבוצה גדולה הוא לא אצליח מי יודע מה אבל כאשר הוא היה בקבוצת אמצע טבלה הוא הצליח ולדעתי גיא צרפתי לא יכול להצליח בקבוצה שרוצה להאבק על האליפות.
    בקשר לשיא שלו, אני חושב שהוא שחקן נהדר והוא כיום נמצא בשיאו ולכן אני חוב שגם מגיע לו להיות מזומן לנבחרת.
    אם קריית שמונה תירד אז אני מציע לו לחזור לנתניה או להגיע לקבוצה כמו כפר סבא (או להפועל באר שבע אם בעזרת השם היא תעלה ליגה) אבל הכי חושב שהוא ישאר בליגת העל כי הוא שחקן טוב מאוד לליגת העל ובמיוחד לקבוצת מרכז טבלה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/10/07
  5. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

בן לוז סבל מהרבה מאוד פציעות. פעם אחר פעם כאשר הוא הגיע לשיא שלו הגיעה פציעה אחרת אשר הרחיקה אותו מהמגרשים לזמן ממושך, מה שכמובן מנע את הפריצה הגדולה שלו. בכל פעם שכבר היה נראה שהוא חוזר לעצמו, הגיעה בעיה אחרת אשר מנעה זאת ממנו.

אם אני זוכר נכון, מהבחינה הזו לצרפתי לא הייתה פציעה אשר פגעה בו בדיוק כאשר היה בשיאו, ולכן הפציעות הן לא בדיוק החלק המרכזי בחוסר ההצלחה/ חוסר מימוש הפוטנציאל הקיים בו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/10/07
  6. beitar4ever Member

נכון מאוד אתה צודק לוז סבל מפציעה שהרסה לו את הטיסה לתהילה שהוא היה במשחק מול חיפה, הוא שיחק בבני יהודה, והוא סיבב את הרגל שלו ונעדר לאחר מכן לחצי שנה, אם לא לוז היה מגיע לקבוצה ענקית .
    לעומת זאת צרפתי כפי שאתה אמרת , הוא לא סבל משום פציעה הוא פשוט אני זוכר מתי הוא נעלם, הוא שיחק עונה ענקית בנתניה, לאחר מכן הפועל ת"א קנו אותו ושמה החלה ירידתו ביכולת, הוא לא שיחק הרבה ואז נעלם במשך כל השנה ההיא , ואז שעבר להפועל ק"ש הם היו קרש הצלה עבורו ,והצילו לו את הקריירה ושמה הוא פרח והיום הוא כוכב שמה, בקיצור הוא לא מימש את כל הפוטנציאל שהיה טמון בו.

7. Becks Member

האם צרפתי מתאים לקבוצה אשר תאבק על האליפות שנה אחר שנה או שמא קריית שמונה מתאימה לו כמו כפפה ליד ?
    צרפתי הוא שחקן מעולה אבל לפי דעתי הוא לא ימצא את עצמו בקבוצה גדולה אשר תאבק על האליפות שנה אחר שנה.

האם כבר איחרנו את הרכבת והוא כבר מעבר לשיא ?
    השיא של צרפתי היה כאשר הוא היה במכבי נתניה.

במידה וקרית שמונה בסיומה של העונה תרד אל הליגה השנייה. האם עליו להשאר בקבוצה ?
    צרפתי לא צריך להישאר בקרית שמונה, הוא שחקן שמתאים לקבוצה קטנה בליגת העל והוא יהיה צריך להצטרף לקבוצה קטנה אחרת.

8. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

גיא צרפתי מתאים לכל קבוצה בליגה, גם לכזו שמתמודדת על האליפות. חכמת המשחק והדיוק מציבים אותו הרבה לפני קשרים אחרים, שכן קיבלו ומקבלים את המפתחות בקבוצות גדולות. אחד השחקנים הישראלים הבודדים בכדורגל הישראלי שיודע להכתיב קצב.

9. alan93 Member

לא מסכים איתך..בקבוצה שהוא הכי טוב והוא צריך לקחת אחריות הוא יהיה טוב..תאר לעצמך הוא במכבי עכשיו..נמני לוקח מנהיגות והוא יהיה סם עוד שחקן שם..בביתר אני לא חושב שהוא היה משתלב כל ךכ טוב כי יש להם כבר ישראליים טובים מאוד...אולי נתניה...

10. Don Joan Roman Member

אם יכניסו חוק שאפשר להנכיס שחקן פעיל שיבעט כדורים חופשיים וייצא הייתי לוקח אותו לבית"ר, כל עוד אין חוק כזה לא הייתי לוקח אותו לבית"ר משום שאין לנו צורך בו, מכבי נתניה יכולה להשתמש בו יופי, גם מכבי ת"א.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/10/07
  11. alan93 Member

חח ניראלי יש בועטי בעיטות חופשיותץ יותר טובים ממנו..עדין אני חושב שבמכבי הוא לא היה משתלב לפחות לא העונה אולי עונה הבאה..למכבי יש קצת הרבה אגו בקישור..שבחון רודי חדד..מי עוד...אולי עונה הבאה שנימני ילך הוא יוכל להשתלב איכשהו אלב איך שהוא ניראה שמכבי ניראית עכשיו הוא בגלל לא ירצה לבוא...

12. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

צרפתי זה שחקן שמוביל קבוצות קטנות.
    הוא לא יכול להוביל קבוצה כמו ביתר אבל הוא יכול קבוצות כמו קריית שמונה.

13. Becks Member

היום כאשר ראיתי את מכבי חיפה ראיתי שבאמת חסר מנהיג ולפי דעתי גיא צרפתי יכול להסתדר שם מצוין ולככב.

14. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

גיא צרפתי כמנהיג במכבי חיפה?
    קודם כל נתחיל בכך שמנהיג זה לא שחקן שלאחר שבוע בקבוצה הופך למנהיג, השחקנים צריכים לבטוח בו, להקשיב לו, זה לא קורה ביום אחד.
    מלבד זאת, בהחלט יכול להיות שהוא מתאים לקבוצת צמרת, אך למכבי חיפה הוא לא מתאים מהסיבה הפשוטה שיש לנו כבר את השחקן שאמור לתת לנו את החלק היותר יצירתי בקישור -רנאטו שמו. צרפתי לא ישחק במקום אחד מהקשרים האחוריים (פאוליניו ובירם) ובטח שלא במקום קטן/ בוקולי או רוסו.

15. iverson13 Member

שני השחקנים היו כבר בקבוצה גדולה(מכבי)ולא הצליחו...אין מה לעשות לא כל אחד מתאים לקבוצה גדולה..בקבוצה גדללה יש הרבה יותר לחץ...בן לוז וגיא צרפתי הם שחקנים טובים אבל לא בשביל קבוצה גדולה...לפני איזה שבועיים היה משחק של מכבי נגד קרית שמונה..והשדר אמר שגיא צרפתי הא כרגעא הקשר הטוב ביותר בישראל... http://www.asoccer.co.il/fmisrael/html/emoticons/bduh.Xxx http://www.asoccer.co.il/fmisrael/html/emoticons/bduh.Xxx ....ויש לי שאלה?מתי בן לוז עזב את מכבי תל אביב?