גור שלף תקף אוהד

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י rivaldo, ‏2/1/03.

1. Tomzo Member

לדעתי הגיע לאוהד ההוא
    יש דברים שפשוט לא עושים
    נכון שמקללים את כולם אבל עדיין יש קוים אדומים
    ולקלל אבא מת של משהו זה בהחלט אחד מהם
    כמו למשל שאני לא ייקרא לשחקןמאמן או משהו בסגנון אני לא ייקרא לכזה בן אדם נאצי כי זה גם מגעיל

2. ג'רי בית הלוי Member

אוי באמת פרדס..
    אתה סתם אומר את זה בגל שאתה חבר שלו..
    אם נגיד חס וחלילה אבא שלך היה מת, והיו מקללים אותו, אני בן זונה אם אתה לא היית עושה את אותו דבר.
    ודייר, הוא לא אמר שום דבר בסדר גמור. הוא אולי לא אמר לו "אבא שלך בן זונה", אבל הוא בהחלט אמר דברים פוגעים בקשר לאבא שלו, ושום דבר לא יכול להצדיק את זה.

3. TsIgAlKo Member

חחחחחחחחחחחח חבר טוב שלך ואתה לא יודע איך קוראים לו????? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

אני חושב כמו מלדיני בקשר לזה. אף פעם לא ראיתי סלים טועמה מרביץ לאוהד מכבי בגלל הקללות, אף פעם לא ראיתי את אבי נימני מרביץ לאוהד הפועל וכולם מתעלמים מזה....
    אני לא באמת חושב שהכוונה זה לקלל את אבא. בגלל היריבות בין הפועל למכבי הוא סתם רצה להציק לגור שלף וזה קורה תמיד בכל משחק כמעט אבל השחקנים מתעלמים.
    וזה זיון שכל להגיד שהקללות האלה יותר גרועות ממכות. כשאוהד מהיציע מקלל את אבא של שחקן(והוא לא באמת מתכוון לזה זה רק בגלל שהוא אוהד הפועל מניאק ששונא את מכבי) ואין שום קשר ביניהם הוא יכול להיות קצת יותר בוגר ולא להגיב.
    אבל כשהוא בא ודופק לך אגרוף באף זה יכול לעשות נזק לכל החיים. האף איבר מאוד רגיש....

4. Rossoneri Member

ניצן - יש בזה נכון ולא נכון! אם מישהו היה מקלל את אבא שלי (כשהוא לא היה בחיים(חס וחלילה טפו טפו טפו) אז הייתי מפוצץ לו את הצורה, אבל אם הייתי קפטן מכבי ת"א הייתי צריך לשמור על קור רוח, ובכלל לשמש דוגמא לשאר הספורטאים בארץ. אני יכול כבר להגיד לך שאם באמצע משחק שלי בכדוריד מישהו היה צועק משהו לא הייתי רץ אליו באמצע המשחק ומפוצץ אותו.. אבל הייתי מתחשבן אחרי המשחק :wink:

ציגאלקו - הוא לא חבר טוב שלי, הוא חבר מאוד טוב של חבר שלי.. אז יוצא לנו לדבר מדי פעם בחומוס אשכרה וזה.. מבין? ואיך שכולם קוראים לו זה ליפקין, אז ככה גם אני.

5. RE-QL Member

עזבו
    סתם מישהו שהוא רואה ברחוב הוא חבר טוב מאוד שלו!

6. Julian Joachim Member

פרדס אמר שזה חבר של חבר טוב שלו...
    לא חבר שלו.

בכל מקרה, אני חושב שצריך להשעות אותו מכדורסל פעיל למשך שנה, גם הנבחרת וגם הקבוצה, ואני יודע שזה מה שהיה קורה במדינה עם מערכת ספורט תקינה, אבל לא בארצו של דון שמעון וחבר מרעיו.

בושה שקפטן נבחרת הכדורסל של ישראל מרים יד על מישהו בזמן האימון/משחק, הוא צריך לשמש דוגמא, ומעבר לכך שהאוהד צריך לתבוע אותו, צריך להשעות אותו לתקופה ארוכה, שילמד שיש דברים שלא עושים.

אני מוכן להתערב אתכם שאם מאיר טפירו היה מרביץ לאוהד הוא לא היה משחק יותר כדורסל אי פעם...

7. Kgt1 Member

אני מניח שאתה מתכוון פולדש שאם טפירו היה מרים יד על אוהד מכבי אז זה לא היה קורה... אבל כולנו יודעים שזה לא ייקרה. אוהדי מכבי הם בני אדם ויהודים, ואוהדי הפועל הם... טוב ניתן לשירים לדבר בשם עצמם.

8. ג'רי בית הלוי Member

יש הבדל, כמו שגבי אומר.
    מאיר טפירו בחיים לא יעשה את זה, וגם לא כל שחקן אחר של הפועל ת"א/ירושלים, מכיוון שאוהדים של מכבי הם לא חולי נפש. אנחנו יודעים לקלל, אבל יש גבול, שאנחנו לעולם, אבל לעולם לא נעבור אותו. בחיים לא נקלל אדם מת, במיוחד שהוא אבא של שחקן.
    ואגב, אתם גם יודעים שאוהדי הפועל ה"תמימים", קיללו את אביו המנוח של ארז כץ?
    מה הייתם אומרים אם ארז כץ היה מרביץ לאוהד של הפועל?
    גם אז היה צריך להשעות אותו לשנה מכל פעילות?

ואני גם באמת לא מבין את כל הקטע הזה של "הכאת קטין", כי ה"קטין" הזה הוא לא איזה ילד בן 11, הוא כבר בן 17, ואם הוא מסוגל לעשות את מה שהוא עושה(בלי קשר למה שקרה ביום רביעי), א שגם ידע לקחת אחריות על המעשים שלו, ולא להתחבא מאחורי המילה "קטין".

9. Julian Joachim Member

צודק, אוהדי מכבי לא היו עושים את זה.
    הם גם לא ממש מעודדים, אז בוא לא נקרא להם אוהדים.

ניקח את המצב ההיפותטי שהבאת.
    ארז כץ ירביץ לאוהד הפועל, אני בטוח שכולם יחטפו עליו קריזה בהנהלה וייתנו לו קנסות מכאן ועד הודעה חדשה, ולא רק זה, אלא שדון שמעון מהר מאוד ינצל את המריבה בין שתי היריבות המסורתיות שלו בכדי לגרום להשעיתו (או אתם יודעים מה, סיום הקריירה) של ארז כץ.

זה בדיוק מה שיקרה.

10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

שחקן אן.בי.איי על דבר דומה מאוד קיבל 10 משחקים בחוץ או 10 חודשים(לא זוכר אמרו בחדשות הספורט משהו אתמול עם 10 לא שמעתי בדיוק מה).

וקאנטונה קיבל 4 חודשים בחוץ על בעיטת הארקטה על אוהד קריסטאל פאלאס שקילל את אמא של קנטונה.

11. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא קאראטה זה קונג-פו.......
    וזה לא משנה כי הכל מגיע ממכם!!!!!!

בעיקרון לא יעשו לשלף כלום כי מזרחי כבר ידאג....

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

קיבלתי את הכתובת הבאה לדוא"ל:
    http://www.egoz.net/gor/
    כל מי שמבין את מה שגור עשה שיכנס.....................

13. burning soil Member

חתמתי..!

14. Ilan Member

הוצאת לי את המילים מהפה, אין כזה דבר "אוהדי מכבי ת"א " זה מושג דמיוני, יש כזה דבר מפגש העשירים ביד- אליהו בכל יום חמישי...
    אתה יודע מה זה אוהדים?
    אוהדים שמנצחים לבד את מכבי ת"א (האוהדים של ירושלים, שמקווה שחזרו לעצמם עכשיו).
    אוהדים שאחריי שהקבוצה שלהם נמצאת בפיגור דו- ספרתי מול מכבי הם מחזירים את הקבוצה שלהם לחיים (האוהדים של הפועל ת"א)...
    אבל האוהדים של מכבי? זה הדבר הכי מצחיק ששמעתי... כי אין כזה דבר...
    קצת סטיתי מהנושא, אבל זה ממש מעצבן אותי שאתה אומר את המילה- אוהד, ואת המילה - מכבי באותו משפט- כי זה פשוט בורות לשמה!

15. Kgt1 Member

חחח אתה הבור פה. אין לך אוהדים כמו בשער 11 לשום קהל אחר בארץ. הקהל של ירושליים נעלם לגמרי בעקבות הכשלונות של הקבוצה בתחילת העונה ורק במשחק מול מכבי חזרו פתאום למלא את העולם. להפועל ת"א היה רק קומץ נאמן באמת של אולי 200 אוהדים בעונה שעברה במשחקי הבית והשנה אוהדי ההצלחות צצו מהחורים.