גור שלף פורש

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י שי, ‏23/8/07.

1. J.Tinsky Member

הוא אמר שיש לו פציע והוא לא יכול להביא את ה-100% שלו כול משחק

2. Cristian Alvarez Member

היה שחקן נהדר, השקיע והוכיח שלא צריך להיות עם יותר מדי כישרון כדי לזכות ב3 אליפויות אירופה. האמונה וההקרבה מספיקות.

הרגע הגדול ביותר בקריירתו של גור שלף היה, כמובן, המסירה החלומית לדרק שארפ 2.6 שניות לסיום המשחק מול ז'לגיריס קובנה, שקבע מי תעלה לפיינל פור. כולנו זוכרים איך זה נגמר...

ביי גור, נתגעגע!

נערך לאחרונה ב: ‏24/8/07
  3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

למרות הפציעה הוא עדיין יכול לחזור ולהמשיך לשחק בכיף שלו.

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

רוזנר,לפי העיתונים יש לו פציעה בגב שמטרידה אותו כבר כמה שנים[האמת אני זוכר
    שלפני שנתיים דיברו על זה] ובגלל זה הוא כבר הרגיש שהוא לא יכול יותר.

5. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אם אני זוכר נכון לפני כמה חודשים ראיתי שהוא הולך להיות פרשן בערוץ הספורט, זה נכון?

6. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

וכמובן ששכחתם את רגע החרפה הגדולה, שבה עלה להכות אוהד שהקניט אותו.

אדם גדול? לא יודע, בן אדם שמאבד ככה שליטה ופוגע באדם קטן ממנו... קטן בעיניי.

7. xavi6 Member

לכל בנאדם יש גבולות מסוימים, אני רוצה ליראות מה כל אחד מאיתנו שמקניט אותו על אותו מקרה היה עושה כאשר מישהו אחר היה עובר את הקוו האדום שלו. לפני שהוא שחקן הוא בן אדם.

נערך לאחרונה ב: ‏26/8/07
  8. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

הגיוני מאוד - הוא אמר שהוא יישאר קרוב לכדורסל, ככל הנראה ב'ענף הפירשון'.

9. spurs229 Member

הייתי עושה בדיוק כמוהו, ואני לא איזה חמום מוח, וגם גור ממש לא.
    זה בושה וחרפה שהמשטרה לא עצרה את החלאות האלה ונתנה להם לשיר על עמי שלף ז"ל.

אגב סיפור מצמרר בנוגע לפרישה של גור:
    ביום הפרישה שלו הוא הלך למסעדה עם אחיו, במהלך הארוחה הם ישבו, שמחים, והכל היה בסדר. בדרך חזרה הביתה גור שומע בקול ישראל שגילו קטע עיתון שמספר את הדברים הבאים: ב-24 באוגוסט, כינס הכדורסלן עמי שלף מסיבת עיתונאים והודיע על פרישה מכדורסל; זה קרה אגב, בדיוק לפני 40 שנה. גור היה מזועזע לגמרי מהסיפור. כמובן שזה שסבתא שלו נפטרה חצי שעה לאחר מכן בגיל 94, גם לא הוסיפה במיוחד.

10. אנתוני שגיא Member

אולי הוא לא היה פארקר ולא שארס אבל הוא היה משקיע את הנשמה
    הוא היה מכביסט גדול http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx
    השכיבות שמיכה שלו :aaarofl: ו2 המסירות שלו(נס ג'לגיריס ונס צ'סקא מסירה לפארקר)
    והוא הולך להיות פרשן בערוץ הספורט

11. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

סליחה, אין שום הצדקה למה שגור שלף עשה. האוהד ההוא היה אידיוט ועל כך אין ספק, אבל ההתנפלות הזו, וטאטוא חומרת המעשה ע"י התאחדות הכדורסל המסורסת רק הדגישו את חומרת המעשה.

12. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אני נוטה להסכים עם גיא. אם אפשר עוד איכשהו להצדיק את גור שלף בגלל שהאוהד הוא חלאה ואידיוט, אז אי אפשר להצדיק את העונש. בנבחרת שלף ויתר על סרט הקפטן למשחק אחד, במכבי ת"א אף אחד לא חשב על להעניש את הקפטן הנערץ. לשם השוואה, אריק קאנטונה עשה בדיוק את אותו הדבר והושעה לחצי שנה.

13. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

במשחקי כדורגל מקללים אינספור פעמים. גאזה כותב בספר שלו כמה כאב לו כל פעם שהקהל שר לו "מכה נשים" . באנגליה גם הקהל יושב הרבה פעמים ממש על הדשא ולפעמים רואים למשל שחקן הולך להרים קרן וקהל שלם שורק לו בוז ומקניט אותו, כמה שחקנים ממש רצים להכות את האוהד המקניט?

אין סליחה ואין מחילה על מה שהוא עשה. הילד הזה הוא צוציק מפגר וחובב תשומת לב (כמו רבים מאוהדי הפועל בארץ) ולכן היה צריך גור לבקש - כיוון שמדובר במסגרת אימון - להוציא את הילד מהאימון או להתעלם ממנו. יודעים מה? נגיד אמר הצוציק דברים ממש ממש פוגעים, היה מאיים עליו בדרך קצת פחות עויינת. היה מפחיד אותו ע"י הטחת כדור בסמוך אליו. במקום זה קם גור והיכה בנער, בסך הכל נער, ועוד הוא קפטן. לא יאה ולא נאה ושום תירוץ לא מקל על כך!

14. spurs229 Member

לשיר "אבא מתהפך בקבר" זה לא כמו להגיד "מכה נשים", זה לא כמו להגיד "בן זונה" או "אני מעדיף את אחותך". זה הרבה יותר פוגע, עמוק וכואב. במיוחד כשגור יודע שהוא באמת עושה משהו שהיה כנראה בניגוד לרצון של אביו ז"ל.
    אוקיי הוא היה צריך להיענש יותר בחומרה אחרי המקרה, אבל עובדה שאח"כ כבר כמעט לא שרו לו את זה. ואני חושב שזה גם תרם לא מעט לחינוך של האוהד המפגר.
    גור לא היה יכול לבקש להוציא את הילד מהאולם, כי זה סתם עונש מטומטם שלא היה תורם כלום, מחר הם היו באים ועושים הכל מחדש. זה היה הכל או כלום, או התעלמות מוחלטת, דבר כמעט בלתי אפשרי, או עונש כואב.

נערך לאחרונה ב: ‏26/8/07
  15. Fabio Junior Member

בעיות בגב..