גומלין 1/8 גמר ליגת האלופות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Raulito, ‏5/3/19.

1. alexshw Member

לא חושב שבאינטר הוא ישיג יותר מאתלטיקו.

2. oranfu Member

לא רואה יותר מדי דברים התקפיים מאתלטיקו, אבל גם אין להם כלים.

מוראטה זה בדיחה וגריזמן, שהוא שחקן מצוין, הוא אוברייטד ענק.

רונאלדו ענק, אולי העונה הוא גם יופיע לחצי גמר ולגמר לשם שינוי. אין לו את בייל אבל אולי יהיה לו את דיבאלה.
    ועם כל הכבוד, ויש הרבה, מסי פשוט יותר טוב ממנו.

zivmay ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  3. JosephMerrick Member

זה רק אני או שזו הייתה מההופעות המזעזעזות ביותר של קבוצה בשלב נוק אאוט?
    כ"כ הגיע להם לעוף.
    אין הרבה דברים שנשארו לרונאלדו ברפטרואר, אבל הוא לחלוטין אמן במעט שכן.

רוברטו באגיו31 אוהב/ת את זה.
  4. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא הפעם היה ברור לי למה הוא ספסל את דיבאלה, הגבהות ומשחק פיזי זה היה היתרון היחיד שיכולנו לנצל, במיוחד שמשחק אגפים זה הכלי היחיד שיש לקבוצה שלנו מתחילת העונה ועוד עם 2 נוגחים כמו מריו ורונאלדו. ברנרדסקי היה הרבה יותר מתאים למשחק כזה מבחינת ורסטיליות, עזרה להגנה ותמיכה באגפים מאשר דיבאלה שהתבטל לחלוטין במשחק הקודם

5. Raulito Madridista

למה חייבים להכניס את מסי לדיון הזה? [ ואגב, גם הוא היה יכול להיות גאה ברקורד כזה בנוק אאוט כמו רונאלדו ] ומה זה 'אולי העונה הוא יופיע גם לחצי גמר והגמר', ומה היה ב-2016/17 למשל עם השלושער מול אתלטיקו בחצי הגמר והצמד נגד יובה? תבדוק את ההרכב שריאל מדריד שיחקה איתו במשחק החוץ נגד באיירן מינכן ואז תבין. 'אין לו את בייל' - דפק מספרת בפוקס. דיבאלה צריך לשחק וזה תלוי באלגרי, מעניין אותי מה אוהדי יובה חושבים.

לגבי אתלטיקו, הם היו הרבה פחות מהכדורגל הבינוני שלהם. מוראטה הגיע כגיבוי, והאמת שקשה להאשים אותו היום. לטעמי גריזמן היה חלש ממנו. אתלטיקו ניסתה לשנות את פניה, לפחות מעט, אבל ראיתם איך למאר משחק. קוראה רצה יותר מדי ועשה שטויות, הוא שחקן סביר.

אם אני צריך לדרג את ההפתעות בצ'מפיונס אז כמובן שזו 'ההפתעה האחרונה' כי מה שקרה בין ריאל ואייקס בברנבאו ויונייטד ופאריס הרבה יותר מפתיע, אבל בדיוק בגלל דברים בלתי צפויים כאלה אנחנו כלכך אוהבים את המפעל המיוחד הזה, וזה עוד לא נגמר. אני בטוח שגם ביובה הופתעו שזה היה פחות קשה ממה שחשבו ואני לא בא חלילה להוריד מהמשחק שלהם.

רונאלדו מדיח את אתלטיקו בצ'מפיונס: 2014(הגמר), 2015(שמינית הגמר), 2016(גמר), 2017(חצי גמר), 2019(שמינית גמר). אהלן

6. Jefecito Member

שוב, אני לא יודע ממה כולם מופתעים פה. יובנטוס קבוצה הרבה יותר טובה.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

oFiRzZz ו-itzik.miro אוהבים את זה.
  7. VAR Member

גישה. למשחק. זה. הכל. בכדורגל.

אם אתלטיקו באה ליובנטוס סטאדיום עם תוצאה "רעה" כמו 1-1 היא לא נראית ככה. וכנ"ל יובנטוס. ואנחנו רואים את זה פעם אחר פעם.

אני לא מבין מה עובר בראש של מאמנים שעדיין באים ברמות האלה להעביר 90 דקות בלי ליזום. מה הם רציני חושבים שנס מוריניו מ2010 קורה כל הזמן? שהם יעבירו משחק שלם בלי אף טעות בהגנה? נגד קבוצה כזאת?

yonmu, Clichy, itzik.miro ו-8 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  8. Raulito Madridista

כמובן שיש את עניין הביתיות אבל יובה הייתה רעה במשחק הראשון, מעבר לכך די קשה לי להעריך את הליגה האיטלקית, ותבדוק כמה אתלטיקו מדריד ספגה במשחקי הנוקאאוט בשנים האחרונות. היא עברה את ברצלונה פעמיים, את באיירן מינכן ועוד ועוד ועוד, למרות החיסורים בעמדת המגן השמאלי, בהחלט יש לה הגנה טובה. היה נראה שאתלטיקו רגועה לפני המשחק ואלגרי מנגד שבין כה השמועות על עזיבתו רותחות - עם הגב אל הקיר.

@Bianconeri
    רונאלדו מנצח כל מגן בעולם במשחק הגובה אבל לא פשוט מול חימנז וגודין. אני עדיין חושב שיובה צריכה את המהירות והטכניקה של דיבאלה, הכדורגל שלה מעט רובוטי, במשחק הבא הבא זה בהחלט יכול להיכשל, מעבר לכך אתלטיקו עצמה בקושי תוקפת ויש מי שיעזור בהגנה. גם קאנסלו, המגן השמאלי השני שמשחק או פיאניץ' יכולים להרים כדורים לרחבה. זה בדיוק זה, ליובה הייתה שיטה אחת היום, והיא עבדה נפלא, אבל עדיין...

לגבי צ'ולו, הוא האיש שצריך לבחור מתי לעזוב לדעתי, בינינו הם נראו חרא אבל יסיימו במקום השני בליגה שדי מאפיין אותם, והודחו נגד קבוצה טובה שבתחילת השנה ראו בה מועמדת לזכות במפעל. זו עונה לא טובה אבל מי יגיע במקומו? הוא משאיר קבוצה טובה אבל הוא הכוכב האמיתי יותר מהרוב, אפילו מגריזמן ואובלאק. אתלטיקו לא תשנה פתאום את ה-DNA שלה וזה לא שמאמן חדש יגיע ויהפוך אותם ל-4-4-2 כמו מנצ'סטר יונייטד של הטרבל. למאר היה רכש כושל מלכתכילה לדעתי וזה חבל שהוא שחקן הרכש היקר ביותר שלה.

9. zivmay Member

מול קבוצה מאומנת התקפית, משחק ההגבהות של יובה יהיה לא יעיל. משום שהם לא יגיעו לכמות פסיכית של קרוסים. אתלטיקו באחד המשחקים המביכים של קבוצה בנוקאאוט ( ביחס לתוצאה מצויינת במשחק הראשון). לא הפעילו לחץ באף מקום על המגרש ופשוט נתנו את המשחק ליובה (תרתי משמע- קוראה).

10. VAR Member

מביך יותר או פחות מההופעה של ריאל מול יובה בגומלין חצי הגמר אשתקד? יותר או פחות מפסז נגד בארסה? ריאל נגד אייאקס? מילאן נגד ברצלונה מ2013? אנחנו רואים את זה כל הזמן. קבוצות מגיעות עם יתרון נוח ובגומלין נותנות ליריבה להחליט כמה שערים היא תכבוש, כאילו שמישהו מבטיח להן שלא יבוא איזה שופט וימציא פנדל בדקה 85 או שלא יפגע כדור בשחקן הגנה ויטעה את השוער. נתת הצגה במשחק הראשון, למה לא לנסות לשחק את אותו הכדורגל? לרדת למחצית בפיגור 2-1 לעומת 1-0 יכל לעשות את כל ההבדל בהתמודדות הזאת.

11. Civil Anti Madridista

התקופה הזאת בשנה כשכריסטיאנו מתעורר. ערב עצום שלו בכל האספקטים, קבר את אתלטיקו בפעם המי יודע כמה.

בצד השני, כשל מערכתי. יחתכו את סימאונה מכל הכיוונים. הקבוצה שלו נראתה היום כמו אחת מהנמושות באיטליה שרק מחכה שהעינוי הזה כבר יסתיים.

12. cazzo Il Capocuoco

גישה, עייפות, רצון לשמור כוח, באיטלקית קוראים לזה "להתחשבן"...

מעניין איך יובנטוס תמשיך לשחק בליגת האלופות לאור העובדה שבסריה א היא משחקת לעיתים בהילוך שני (כי כדורגל ממש מרשים מיובנטוס לא ראינו העונה), באופן שמזכיר את פ.ס.ז' בליגה הצרפתית - דבר שיכול להזיק לה לאורך העונה.

13. oranfu Member

מה לעשות שרונאלדו היה כינור שני ושלישי בגמרים קודמים?

פוקס של בייל, אמת. רונאלדו בכלל בעט לשער באותו משחק? מה הוא עשה על הדשא?
    מה הוא עשה בגמר הראשון נגד אתלטיקו?

מהגדולים בהיסטוריה, אבל הוא לרוב לא ממש מופיע בגמרים. בשלבים המוקדמים הוא מפלצת.

מה מסי קשור? כי בדיון על רונאלדו הוא קשור וכשמדברים על הגדולים בהיסטוריה, הוא קשור. לא סובל לא את ברצלונה ולא את ריאל, אין לי עניין אישי באף אחד מהם. רונאלדו עצום אבל מסי זה פשוט עולם אחר, עד כדי כך הוא גדול (או, מי שרוצה, רונאלדו כזה גדול שאשכרה עצם הדיון הוא לגיטימי).

14. VAR Member

מה זה לשמור כוח? כוח שישמרו נגד ראיו וייאקנו במשחק שלא יהיה יותר מידי נורא לאבד בו נקודות. נגד מי הם חושבים שהם משחקים? אתה שומר כוח נגד קבוצה כזאת - אתה חוטף.

15. רוברטו באגיו31 Member

אי אפשר לשפוט את מסי מבלי לבחון את היכולת המחפירה שלו בנבחרת ארגנטינה...אפס מנהיגות וחמור מכך יותר מזיק מאשר מועיל ברמת הנבחרת .
    רונאלדו לעומת זאת, הוא מנהיג חיובי מאוד בנבחרת פורטוגל וגם משחק ומתאמץ הרבה יותר מהארגנטינאי, וכל זה עם שחקנים הרבה פחות טובים ומוכשריםמאלה שמסי משחק איתם בארגנטינה .

לגבי ליגת האלופות : רונאלדו עם יותר שערי נוקאאוט מאשר מסי בליגת האלופות, ובפרט יותר שערים בחצאי הגמר והגמרים בליגת האלופות .
    לא ברור לי איך הגעת למסקנה שרונאלדו לא מגיע למאני טיים של ליגת האלופות...די הזוי מה שרשמת .