גומלין 1/2 גחצי גמר האלופות: בארסה נוקמת בבאיירן וחוזרת לגמר!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Raulito, ‏6/5/15.

1. Civil Anti Madridista

אני מודה לאלוהים שזכיתי לראות את הגאון הזה על הדשא.

oFiRzZz ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  2. JohnTerry26 Member

היה ברור שלבאיירן לא יהיה הרבה מה לתרום התקפית בלי רובן וריברי. מי שראה אותם כל החודשים האחרונים יכל לראות קבוצה שאין לה הרבה דרכים לכבוש שערים. היוצא מן הכלל היה בגומלין מול פורטו, המשחק שלהם שטף ופורטו התפרקה.

3. doundoun Member

אתמול כולם היו בדיעה שהיה משחק טוב מאוד , מה זה אומר על המשחק היום?
    איזה שיפור עצום במשחק ההגנה של בארסה השנה במיוחד במצבים נייחים ,אנריקה ראוי
    לאיזשהו קרדיט ,לא?

בלאטר כבר מכין את כדור הזהב המיותר והטרחני של 2015-2016 , זה יהיה החמישי של הגאון מרוסאריו.

ראיתם את השמחה של מסי כשניימאר כבש? לא מזכיר לכם מישהו אחר ? ( רק הפוך...)

oFiRzZz ו-Don Joan Roman אוהבים את זה.
  4. Don Joan Roman Member

היום היה משחק פחות טוב מאמש אבל גאון אחד עשה את כל ההבדל בין משחק שהיינו אומרים עליו "משחק טוב אבל ציפינו ליותר" למשחק ענק של שחקן אדיר.

5. doundoun Member

אם הייתי מאמין ,הייתי גם מודה.

6. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

תגובה קצת יותר רצינית. נראה לי.

ברגעים כאלה אני מעדיף מאמן כמו מוריניו בצד שלי. הרי זה צפוי שאוהדי ברצלונה, אוהדי הכדורגל ההתקפי, ובלה בלה בלה יתנו המון מחמאות לבאיירן ופפ על הרצון שלהם לנסות לשלוט, לנסות ליזום וכו׳. מוריניו וצ׳לסי היו מוציאים למסי וברצלונה את החשק לנסות לשחק כדורגל. לאוהדי ברצלונה הם היו מוציאים את החשק לראות כדורגל. אבל לפחות היינו רואים קצת רוע, קצת שנאה שהייתה חסרה לי.

קו ההגנה הגבוה של באיירן היה מהלך הזוי של פפ לדעתי. יש לבאיירן הרבה מזל ונוייר אחד שאת השלישייה הם לא קיבלו כבר במחצית הראשונה. אירוני עבורם שדווקא שהם כן סופסוף התחילו לשחק כדורגל חיובי יותר עם שליטה במשחק הם בדיוק נכנסו לזון של מסי.

וכן, לפעמים גם יכולת אישית טהורה היא בדיוק הדבר היחיד שיכריע משחקים גדולים, ולבאיירן זה היה חסר בענק היום.

לדעתי ברצלונה ישימו לפחות שער אחד בגומלין ורק על זה לבד המשחק הזה גמור.

נערך לאחרונה ב: ‏7/5/15
    לירן, VAR ו-Don Joan Roman אוהבים את זה.
  7. DRORIKO Member

אחרי המשחק שהוא נתן היום אתה עוד לא מאמין
    אחרי המשחק שהוא נתן היום אתה עדיין לא מאמין בו? :)

8. doundoun Member

את מסי אני רואה , אבל אלוהים פרש מזמן עם 6 טבעות אליפות...<_<

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  9. doundoun Member

אתה בסדר?? עד שמקבלים משחק כזה בחצי גמר אתה בא לחרב לנו אותו? תן להנות ,רבאק!!!

10. Raulito Madridista

מתאר לעצמי את הצמרמורת של אוהדי בארסה, בטח אלה שהיו באצטדיון וגם מי שצפה במשחק בבית.
    הייתי אומר ש-3:0 לבארסה זו לא תוצאה שבשמיים בהנחה והיא תכבוש שער מהיר. מי האמין שככה המשחק יגמר כשלוח התוצאות הראה על 0-0 בדקה ה-75 ובאיירן הייתה לא רעה בכלל במחצית השנייה.
    אבל עזבו שטויות. זו העונה שלהם. הכי יציבים, הכי פייטרים, הכי הרבה אופי, צלחו את כל המשברים וגם גאון כדורגל אחד.

השער השני של מסי זו פשוט גאונות, משהו שייחודי רק לו. הוא לא בעט מייד, עשה הטעיית גוף אדירה וגם ההקפצה הזו עם כל-כך הרבה טאץ' ורגש. זורם לו קרח ולא דם בעורקים. מדהים. אחד המשחקים הכי גדולים של מסי בקריירה, יחד עם חצי הגמר נגד ריאל בברנבאו לפני ארבע שנים והשלושער בקלאסיקו. אני לוקח בחשבון אך ורק את היריבה ואת גודל המעמד. אני חושב שמסי גם סותם כל העונה הזו את ויכוח הסרק שקיים לגביו ואת המילים 'צאבי ואינייסטה' או התלות שלו בהם. עם כל הכבוד לאלבס שהיום היה טוב מהמצופה, לשיפור של פיקה, הביטחון מצד בראבו וגם הדקות של הגאונות של אנדרס או הפרטנרים להתקפה - כולם טובים. אבל מסי מצוין. מסי מוביל את בארסה לעוד טרבל לפי דעתי, והפעם 'הוא עושה את זה לבד'. בארסה כבר פחות מניעה כדור ויותר 'ישירה' עם שלישיית ההתקפה.
    אין שום ספק שברצלונה מודל 2009-11 > ברצלונה מודל 2014/15. שחקן ענק של פעם בדור עושה את ההבדל.

הפרצוף של גוארדיולה אחרי השער השלישי והירידה למנהרה - אומר הכל. התגובה הכי 'אמוציונלית' שלו בבאיירן מינכן. הפגין יותר רגש מאשר בחגיגות האליפות או בתבוסה נגד ריאל בעונה שעברה. האמת שאני די מרחם עליו ועל באיירן שהגיעו למשחק עם הגב אל הקיר והחזיקו מעמד. הייתה חסרה לבאיירן מהירות. אף-אחד לא היה ברמתו הרגילה אבל תיאגו בלט בחולשתו כנראה בגלל ההתרגשות. נוייר נתן משחק ענק ובכל-זאת זה נגמר ב-3:0. חצי הגמר הזה סגור חבר'ה.

11. DRORIKO Member

אני מקווה שקייליני הולך לעשות זריקות

12. Civil Anti Madridista

בשמינית הגמר אלופת אנגליה (היוצאת), ברבע הגמר אלופת צרפת, בחצי הגמר אלופת גרמניה, בגמר אלופת איטליה?

13. דור Member

מסי הוא ענק, אולי מספר 1 בהיסטוריית המשחק, אולי, אבל כל כך נמאס מהתקשורת מהשדרים מהפרשנים מכל מיני חיידקים כתבים טוקבקיסטים מודעות בפייסבוק אנערף שמוצצים לו על כל חתיכת פס מסכן. שמתם לב לנדב יעקבי בשידור? מזה? כאילו פעם ראשונה שמסי זורק שחקן ומקפיץ מעל השוער. כמה היסטריה היו לו עונות יותר טובות מאלה אגב.. אבל זה לא הוויכוח, בסדר מפרגנים לו והכל.. אבל דחילק נמאס לשמוע את ההגזמות האלה.

ריאל מדריד שאני מאוד אוהב מאכזבת אותי בענק. לא יודע מה חשבתם אתם על זה, אבל עוד לפני המשחק הזה ממש לא אהבתי לראות את סרחיו ראמוס בקישור, פשוט ביזבוז ענק ויותר מזה - שאין לך את מודריץ אתה לא יכול לבנות קישור על ראמוס שזה בכלל לא התפקיד שלו ומקבל אותו כי קצת יש לו טכניקה במסירה ותו לא, ולא על טוני קרוס שהוא שחקן נפלא אבל אין לו ערך מוסף התקפי גבוה. זה היה קישור אפור מאוד שהרס לריאל מדריד הרבה את המשחק לדעתי
    לגבי בייל, הוא תותח, הוא מהיר, הוא חזק, אבל הייתי מעדיף בעמדת המגן. הוא פשוט יותר מתאים לזה.

חבל לי מאוד על באיירן מינכן, הם שיחקו שווה כוח לברצלונה במחצית הראשונה ואני מתאר שאם המהירות של ריברי ורובן שלא היו אולי הם היו משיגים תוצאה טובה יותר ומגרדים שער חוץ, משחק שהוכרע ברבע שעה על האיכות האדירה שבשלישיה הקדמית של ברצלונה... לכל האורך השנים שיקחו בטריו הקדמי שלהם שחקנים גדולים, רונאלדיו זלאטן הנרי אטו... אפילו גי'ולו ניתן לו את הכבוד.. אבל שלישייה כזאת של ניימאר-מסי-סוארז על כל אחד והאיכויות הגבוהות שלו אני לא זוכר הרבה זמן בכדורגל
    זאת תהיה הפתעה גדולה אם ברצלונה לא תזכה בתואר ובתור אוהד ריאל קצת לא באלי שריאל מדריד תעפיל עם כמה שזה נשמע לוזרי, פשוט לא רואה את הבלאנקוס מצליחים לגבור על ברצלונה בכושר הזה.

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מסי ענק, אין מילים לתאר באמת את מה שהוא יודע לעשות ואיך הוא יודע לנצל את חולשות היריבה.
    אם נוריד מעט את הרגליים לקרקע, בואטנג ובנעטיה בלמים.. נגיד לא מהטובים ביותר שידע הכדורגל האירופאי, מסי חגג כי היה לו מול מי, אין לי ספק שהוא היה חוגג מול 98 אחוז מקבוצות העולם, ה-2 אחוז מורכבים מצ'לסי ועוד קבוצה שתבחרו אקראית..

המשחק היה שקול, אבל זה היה "מתח מדומה", לבאיירן לא באמת יש מה למכור בהרכב כזה עם חיסורים כאלו, היה ברור שפפ לא יידע לעצור את המפולת, היה לי ברור שברגע שיגיע הראשון, פפ יישכח נגד מי הוא וימשיך כאילו לא קרה כלום, לא הגיב טקטית מספיק טוב (מגוחך להוציא את מולר, ולא משנה מה), לא עשה שינויים, לא ניסה להרוג את המשחק כדי להסתפק בהפסד 1-0 או 2-0, מאמן מקובע ששוב סופג בפרצוף השפלה רצינית במעמד הזה.
    באיירן הייתה יכולה לגנוב משהו, היא אומנם החזיקה בכדור אבל באמת שברצלונה מרגישה מאויימת יותר מול קבוצות כמו קורדובה ואלמריה מאשר הייתה מאויימת אתמול. לבאיירן שוב נרמס הכבוד אתמול, ושוב- האשמה היא על הקווים, פפ לא יודע להגיב תוך כדי משחק. ברגע שפילוסופיית המשחק שלו לא צולחת, נגמר הסיפור.

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

רק על ההחלטה להשאיר את אלונסו הכל כך אבל ה-כלללל כךךךך חלש על המגרש נגד הקישור האנרגטי של בארסה וראקיטיץ׳ בעיקר הגיע לפפ לקבל שלוש. רק על המשחק חסר האחריות של בואטנג עם כדורים לשום מקום ועליות יותר מדי תכופות למעלה, הגיע לו לקבל יותר אפילו. כמובן שדווקא אוהדי בארסה יתרעמו אבל מה שאני אומר עכשיו, אבל פפ מוכיח שהוא לא הגדול שעשו ממנו. הוא מאמן טוב מאוד, אבל כשאין לו את הכלים הטובים ביותר הוא גם לא הטוב ביותר. יכול להיות שעם באיירן כשירה זה היה אחרת, ועדיין עם ארסנל השחקנים שהיה לו אתמול זה לא תירוץ. הרכב כזה לא צריך לצאת ככה מושפל מברצלונה, וזו הייתה השפלה, שנייה ברציפות לבאיירן בחצי גמר האלופות.

ובקשר למסי? האומן הכי גדול בהיסטוריה, כי לשחק כדורגל הוא כבר לא משחק. הוא מצייר, הוא מפסל, הוא משורר, הוא מלחין. הוא הכל.