גומלין 1/2 גחצי גמר האלופות: בארסה נוקמת בבאיירן וחוזרת לגמר!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Raulito, ‏6/5/15.

1. JohnTerry26 Member

לא יודע מה להגיד על באיירן ועל פפ, בלאגן. מחצית ראשונה חשבתי שגול של ברצלונה זה עניין של זמן ובאמת רק בזכות נוייר זה לא הגיע, פפ העמיד קו הגנה כל כך גבוה כשבאיירן לא מצליחה להשתלט על הכדור, זה מתכון לתבוסה מול השלישיה הזאת. אבל במחצית השניה באמת עד דקה 75 באיירן עוצרת את ברצלונה, מייצרת פוזשן, ברצלונה נראית עייפה ואפילו קצת נואשת עם דריבלים מוגזמים של ניימאר. ואז שוב מתפרקים. מתסכל נורא לראות את זה אפילו בתור אוהד נייטרלי.

אגב למי ששכח, קרה להם דבר מאוד דומה מול סיטי העונה בחוץ. וכמובן מול פורטו וריאל בעונה שעברה. משהו רפוי בקבוצה הזאת ואני לא מבין למה. זו באמת ההשפעה של פפ אולי? ברגע שמשהו במשחק יורד משלמות הכל מתפרק?

נערך לאחרונה ב: ‏6/5/15
    אלעד אוהב/ת את זה.
  2. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

כנראה שפפ כבר התרגל לחטוף 3 במשחק חצי הגמר..
    האמת שהתחושה לפני המשחק היתה שבארסה הולכת לנצח היום ובהפרש של מעל שני שערים אבל לא חשבתי שבצורה כזאת. לא מתלהב מההנעת כדור של הגרמנים, ובחיי שלא מבין איך אוחנה ויעקובי מדברים על זה שהם שיתקו לגמרי את הספרדים כשהיו להם 3 מצבי כיבוש בטוחים. נו, אז באיירן שולטת בשני אחוז יותר בכדור.

ואם כבר נגענו בעניין השדרים. גם היום וגם אתמול הם פשוט היו סיוט שלא נגמר. התוכן של הדברים אולי עוד פחות תפס אותי אבל בחייאת ראבאק תסתמו קצת את הפה. אין שנייה שהם לא מדברים. מן הסתם לא ציפיתי למדיניות שיש בצ'רלטון בשידורי הליגה האנגלית כשהשדר הישראלי לרוב שותק ומתעורר רק במצבים אבל ככה? תתנו רגע אחד של שקט.

אלעד אוהב/ת את זה.
  3. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

@שי,

הרגע הכי טוב בשידור אתמול זה שאיבדו קשר עם יעקובי ואוחנה, עד ש... מלר התחיל לדבר יותר מהם.

David De Gea, golding ו-JohnTerry26 אוהבים את זה.
  4. golding מנהלים

אליאס,
    אני קצת מגזים עם התגובה שלי, זה בעיקר נועד להדגיש עד כמה בואטנג לא טוב כמו שהרבה מאוד אנשים חושבים, לרבות אוהדי באיירן.

מסי מדהים וברור לי שהוא עושה צחוק מהרוב המוחלט של הבלמים בעולם. זה אולי קצת אכזרי כלפי בואטנג, אבל הנפילה שלו הייתה נראית קומית למדי ולאורך כל המשחק הוא עשה שטויות.

Franco אוהב/ת את זה.
  5. Mellow29 Kopite

@Franco הקטע עם שואקרוס זה בסה"כ קריצה לשטות הזו של "but could he do it on a cold, wet, Tuesday night at Stoke?" שהיו נוהגים להזכיר כדי להקטין מההישגים של מסי. האמת שבשנים האחרונות זה די הפסיק, אולי הלילות בסטוק לא כ"כ קרים...

Franco, אלעד ו-golding אוהבים את זה.
  6. DRORIKO Member

משחק מעולה של שתי הקבוצות. סך הכל פפ הכין את באיירן היטב למשחק העומד של בארסה,וכשהיא ניסתה את ה"טיקי טקה" שלה ההגנה הבווארית ניטרלה את זה בקלות. עם זאת פפ לא הכין תכנית ב' למקרה שמשהו משתבש. זה בניגוד נניח למודל האוטובוס של מוריניו שבו גם אם יש טעויות תמיד יהיו מספיק שחקנים ברחבה לתקן. הגול הראשון הוא אחד כזה. איבוד כדור רשלני של ברנאט,דריבל לא אופייני של אלבס, וההגנה של באיירן היתה כל כך לא ערוכה לזה שהיא השאירה את מסי לעמדת בעיטה. השער השני לדעתי זה הלם של באיירן אחרי הגול הראשון, אחרת אני מתקשה להבין איך הם השאירו את מסי כל כך בודד ברחבה, מה שבטוח באיירן של עד דקה 77 לא היתה עושה דבר כזה. הגול השלישי זה כבר הפקרות מוחלטת,כאילו באיירן כבר זרקה לגמרי על המשחק.

נערך לאחרונה ב: ‏6/5/15
  7. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי אין שום סיכוי שמסי היה עושה את זה בגשם בבריטניה סטדיום מול סטוק סיטי.

http://myreactiongifs.com/gifs/nicolascageconfusedemotions.Xxx

8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

קראתי, אם אני לא טועה פה, הרבה מחמאות לבוסקטס העונה. היום ראיתי אותו באחת ההופעות הכי פחות טובות שזכורות לי ממנו, וזה בזמן שברסה נראית טוב מאוד מול יריבה חזקה.

לא יודע באמת מה המשקל של אנריקה, עלי הוא לא עשה רושם מיוחד בסלטה דה ויגו ובכלל, וברור שהאיכות האינדיבידואלית של השלישייה הקדמית היא משהו שכמעט לא נתפס (גם מה שנראה כמו היעדר מאבקי אגו במשולש הזה) והיום זה בלט, אבל חייבים לציין לטובה את משחק הלחץ המצוין של ברסה היום. הזכיר קצת את הימים של פפ אחרי שנתיים בהם מלבד כמה חודשים עם טאטה הלחץ היה לא טוב עד לא קיים.

משחק אדיר גם למסצ'ראנו, לא נראה לי שהפסיד תיקול ואם כן זה היה בדיוק שהלכתי לעשות משהו אחר כנראה...

9. XabiAlonso Member

חושב שהיה משחק שקול לגמרי, וכמ ושנאמר מעליי פפ הכין את באיירן מצוין למשחק מול בארסה. לרועה מזלה של באיירן, אין לה את מסי. החלק הקדמי המפחיד של בארסה עשה פה את ההבדל ובענק.
    מצפה לקלאסיקו בגמר.

10. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

כישלון טוטאלי. אין דברים כאלה.

לא, אני לא מדבר על באיירן או פפ. אני מדבר על כותב שורות אלה שהפסיק לצפות בדקה ה-70 */aaarofl

SerieA, דור, oFiRzZz ו-4 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

@Mellow29 התייחסתי למישהו אחריך שכתב משהו על שואקרוס... אבל יכול להיות שגם הוא התכוון לזה בקריצה :sm_dontknow:

12. אלי מתחן Member

לדעתי ההפסד היום הוא רק על גווארדיולה. הקבוצה שלו לא מתפקדת התקפית, טיאגו על גבול הנוראי, והוא מוציא את מולר, היחיד שבאמת מסוכן בקבוצה.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  13. DRORIKO Member

באיירן אמנם לא נפלה מבארסה לאורך רוב הדקות,ועדיין החיסרון של רובן וריברי בהק. בלי שניהם אין לה משחק אגפים והיא ניסתה כל הזמן דרך המרכז, בארסה צופפה כמובן ובאיירן לא הגיעה כמעט למצבים.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  14. doundoun Member

ענק!!! בוא נראה אותו מול אשדוד , עאלק שחקן.

15. Gunner_ForeveR Member

וואו.. מסי. אני לא עוקב הדוק של ברצלונה אבל היה נדמה בשנה-שנתיים האחרונות שהיא כבר לא תחזור לאותה רמה של ברצלונה של פפ בזמנו, גם מסי עצמו לא היה בשיאו. העונה יצא לי לראות את רוב המשחקים שלהם החל משלבי הנוקאוט של הצ'מפיונס והם היו פשוט מדהימים ממשחק למשחק, והיום זה השיא.. ברצלונה שוב הקבוצה הטובה בעולם ומסי שוב בשיאו. גם אפשר היה לשים לב בליגה שהם שוב דורסים כל קבוצה בהפרש של 5 שערים לפחות במשחקים האחרונים.

כמובן שניכרת גם הירידה ביכולת של באיירן, במיוחד בהגנה.