גומלין שמינית גמר ליגת האלופות- משחקי יום ד'

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י לירן, ‏15/3/11.

1. riquelme1 Member

ריאל מדהימה, 3-0 על ליון זה לא הולך ברגל, בטח לא שליון בהרכב מלא, בטח שרונאלדו חצי כשיר.

הגנה חזקה מאין כמוהה, מה שלא היה לריאל מדריד שנים, והתקפה מבריקה עם אוזיל, די-מאריה הפנטסטי, רונאלדו, בנזמה שחוזר לכושר פנטסטי.

אני לא יחטא שאני אומר ששתי הקבוצות הכי טובות באירופה מגיעות מאותו מדינה.

זה לא מבטיח כלום כמובן להמשך.

עומר מה הספיור עם הספרדיות שאתה מת שהם כבר יעופו?

נערך לאחרונה ב: ‏16/3/11
  2. Ian Wright Member

לא חושב שריאל שיחקה כדורגל כזה גדול כמו שכתבתם אבל בהחלט יש להם קבוצה חזקה מאוד כמו שכבר רשמתי כמה וכמה פעמים לפני זה.

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא רוצה שיעופו, רוצה שריאל יעיפו את בארסה בנוק אאוט ואשמח אם זה יקרה ברבע הגמר.

אתה לבטח לא חוטא כשאתה אומר את זה ששתי הקבוצות הכי טובות מגיעות מאותה מדינה.

בואו נקווה שאופ"א תיתן לנו הגרלה אמיתית ולא יהיה מעין מכור כזה שבמקרה בארסה וריאל יקבלו את הקלות והשאר יאבקו אחת עם השניה...שיהיה פייר פליי בהגרלה.

נערך לאחרונה ב: ‏16/3/11
  4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא צריך לשחק כדורגל "גדול", צריך לנצח ולעלות, ואת זה ריאל עשתה כנראה בגדול.

בקשר למשחק שלנו, היינו יכולים וצריכים לכבוש, שיחקנו בסדר, אבל המשחק היה גמור מהרגע הראשון וזה ניכר על השחקנים, למרות זאת היו מצבים, היו החטאות, גם מהצד השני למען האמת, בכל אופן, העיקר השלב הבא.

בקשר לסיבוב הבא, רק לא ריאל מדריד, מוריניו מכיר אותנו טוב מדי.

5. Ian Wright Member

לא טענתי אחרת. אנשים מעליי כתבו שהם שיחקו כדורגל מדהים וכו' ופשוט לא הסכמתי.

6. Raulito Madridista

http://images.one.co.il/images/d/400_221/gg985946.Xxx

רעשנים. בהשראת חג פורים או משום שהשנה סוף-סוף יש לנו מאמן - ריאל מדריד התחפשה לקבוצה רצינית ודורסת. האמת - משחק מצויין שלנו(קשה לציין שחקן אחד שבלט - אני באמת חושב שכולם היו טובים), לא האמנתי שנשיג את הכרטיס לרבע הגמר בכזאת קלות. ועוד נגד הרפש הזה מליון שתמיד עשה לנו חיים קשים(ניצחון ראשון נגדם בשמונה משחקים) כנראה זו גם הסיבה שאני מתרגש אבל בעירבון מוגבל ולא כפי ששיערתי תחילה(לפני המשחק לא היה לי ספק שאנחנו עוברים). אני מאמין כשברגע הגמר נקבל יריבה רצינית(רק לא שאלקה - לא אעמוד בזה אם ראול יחזור לברנבאו; או ברצלונה) אז באמת יתחילו הפרפרים בבטן.
    אני גם נזהר לא לצאת מפרופורציות כי ליון השנה קבוצה פחות טובה וגם בשיאה היא הייתה לא יותר מאשר "בשורה הראשונה של השורה השנייה".
    הדבר היחיד שקצת מפריע לי הוא שרוב ההתקפות המסוכנות שלנו מגיעות מהתקפצות מתפרצות ולא כשאנחנו יוזמים במשחק מסודר וצריך לתת לזה מענה כי כאלו יהיו היריבות בשלב הבא - צ'לסי, אינטר, אפילו מנצ'סטר.

בדר"כ אני שונא את המנהג המגונה הזה של עשיית משולשים בסיום המשחק, אני מעדיף שהקבוצה תחפש להבקיע כמה שיותר גם בתוספת הזמן - אבל היום זה היה ממש מתאים, באמת נהנתי. הרי בעונה שעברה, באותו מגרש, אנחנו היינו האומללים שרדפו אחרי הכדור בלא כל סיכוי.

אני חייב לכתוב כמה מילים על הסנטיאגו ברנבאו - הקהל נתן היום תצוגת עידוד אדירה, ממש נרתם למשימה כפי שמוריניו והשחקנים ביקשו. בתור צופה מהטלוויזיה עברה בי צמרמורת. וכל-כך הגיע לאוהדים האלה לשמוח אחרי כל החרא שהם אכלו בשנים האחרונות. לא ראיתי את הברנבאו בטירוף כזה מאז הגומלין נגד באיירן ב-2002 אז עד הדקה ה-70 התוצאה הייתה מאופסת אבל בסוף ריאל כבשה שני שערים תודות להלגרה וגוטי ו...באותה עונה הלכנו עד הסוף.

מחר אני בא לצבא עם הצעיף; לילה טוב לכולם והאללה מדריד

7. c_web Member

ברכות לריאל, נתנה משחק טוב מאוד.

לא יוצא לי לראות הרבה משחקים של ריאל, אבל ממה שראיתי היום הבלם פפה הוא כסחן בלתי רגיל, ולפי מה ששגיא כהן אמר בשידור זה קורה לא מעט. איך הוא לא קיבל אדום על כל מה שהוא עשה? ברך לראש של ליסנדרו, פקקים לבטן של ליסנדרו שכל אחד מהם יכול להיות אדום ישיר בפני עצמו. מה הסיפור של השחקן הזה?

8. Ian Wright Member

לפני שבוע כתבתי שנסטה הוא כנראה הבלם הטוב ביותר שראיתי. קריאת משחק מושלמת.

לעומתו, פפה הוא כנראה הבלם הכי מטומטם שראיתי. בנס הוא לא יצא עם אדום.

9. Zizou10 Member

ראיתי לצערי רק את המחצית השנייה, למרות הגולים שנבעו די מטעויות שהיריב הבנתי שהייתה מגמה דומה במחצית הראשון והנצחון באמת היה מוצדק, מה גם שחוץ מבעיטה שתיים טובות של גומיז למסגרת, ליון לא הגיעה למצב שסיכן את השער של איקר. (שוב אני מתייחס למחצית השנייה).

מי שהפתיע אותי לטובה דווקא היה סמי חדירה, שחילץ כמה כדורים יפים ובהחלט בא לידי ביטוי המשחק, שאפו.
    אה כן ושמישהו יגיד לפפה שהקבוצה שלו מובילה 0-3. הוא נראה כאילו הוא בא לחפש מכות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

דור אני בניגוד אליך חושב שבהגרלה, נקבל או את שאלקה או ברצלונה. ככה זה מרפי

10. פריד טאהר Member

הגיע הזמן לתת את הכבוד (בהחלט מגיע ) לבנזימה..

הרבה אנשים ואני אחד מהם תקפו את בנזימה על היכולת העלובה שהציג בתחילת העונה ועל החמצות שאפילו שלמה שרף היה מבקיע.. 20 שערים ו- 9 בישולים בכל המסגרות זה בהחלט נתון נאה לשחקן שרוב המשחקים עלה מהספסל, סטטיסטיקה? יותר מרשים אותי את הלחימה שמציג בתקופה האחרונה,הוא רץ בלי הפסקה ומתי שצריך הוא גם חוזר להגנה ומחלץ כדורים לא מעטים..

נכון שיש לו הרבה להוכיח, אבל הבן-אדם פשוט התחיל לשחק.. מגיע לו כל המחמאות

11. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

היה לו שלב שהוא היה בשיא השפל, ודווקא שם מורניו דיבר איתו הרבה, וגרם לו לשנות את הגישה. לא הכי נפוץ לראות שחקן מפרגן למאמן שלו כאשר הוא מצליח, הרבה יותר כאשר הוא מסתכסך איתו ומתקשה לבוא לידי ביטוי. בנזימה אמר לא פעם בתקשורת שהסיבה שהוא נמצא בתקופה האחרונה בכושר מצויין היא בגלל מורניו, יפה לראות את זה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/3/11
  12. xavi6 Member

פפה אחד הבלמים הכי צבועים ודוחים שנראו בכדורגל. בעבר בלמים דוחים היו עושים את זה בסטייל, כמו מונטרו-נוגחים בפנים של השחקן מול השופט, בלי יותר מידי חוכמות ובלי יותר מידי פקה פקה. היום אתה רואה שחקנים בשקל שמשחקים מלוכלך רחוק מעיניו של השופט כמו האפס מטראצי או החתיכת דוחה הזאת פפה. מתי באמת יבעטו את הדברים הדוחים האלה מהמגרש ויתנו להם את האדום על המכה הראשונה מתחת לחגורה?

13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הספיקה לו ההרחקה הקודמת? ריאל חייבת להיפטר מהקוף הזה, הוא מבייש את המועדון.

14. alexshw Member

פפה הוא הבלם הכי אוברייטד באירופה, אם מחשיבים את הסכום ששילמו עליו.