גומלין שמינית גמר ליגת האלופות- משחקי יום ד'

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י לירן, ‏15/3/11.

1. Hodi Member

רק שלטוטנהאם ברבע הגמר לא תצא ברסה או ריאל(אן תשבור את הקללה) ואני יהיה מבסוט

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש עוד משמעות לניצחון צרפתי של ליון הערב על ריאל מדריד. ניצחון שכזה שווה לליון, אם תעפיל לליגת האלופות העונה דרך הליגה/זכיה, דירוג בקבוצת האיכות הראשונה גם בהגרלה של השנה הבאה וישאיר את ריאל בקבוצת האיכות השניה. ניצחון ספרדי יהפוך את היוצרות עבור השתיים. כמובן שזה תקף בהנחה שבאיירן מינכן וצ'לסי יעלו לליגת האלופות, אם אחת מהן לא תעשה את זה, אז ריאל וליון יהיו בקבוצת האיכות הראשונה להגרלה בשנה הבאה, לא משנה מה הן תהיה התוצאה ביניהן הערב. נכון שגם השנה כשריאל באה מדרג שני היא התגברה על מילאן שעוד היתה בהתחלה בשלבי התחברות, אב בשנה הבאה מילאן תהיה כקבוצה יותר חזקה ולכו תדעו את מי היא תקבל, אחת מהאנגליות לא תחלק מתנות כמו שמילאן חילקה.

אם אנחנו עוסקים כבר בשנה הבאה, ברצלונה הבטיחה את השתתפותה בליגת האלופות בשנה הבאה (מקומות 1-4), בלי קשר למה שיקרה עוד העונה...

נערך לאחרונה ב: ‏16/3/11
  3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אם שני המפגשים יהיו באותה הרמה של רבע הגמר ב02/03 אני אשלם בשביל לראות הגרלה כזאת.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ליון קבוצה חזקה, חזקה מאוד. אין לי ספק שאם ליון הייתה למשל אתמול באולד טראפורד, זה היה נגמר קצת אחרת, אולי לא מבחינת התוצאה, אבל בטח מבחינת איכות הכדורגל של הצרפתים.
    ליון תקשה על ריאל, שחקני ריאל מדריד יעלו באופן טבעי עם משקולות על הרגליים, ומצחיק לומר את זה על שחקנים במועדון כל כך מנוסה, כל כך עתיר, עם מאמן כמו מוריניו, אבל אני בטוח שההיסטוריה וההדחה בעונה שעברה לליון עושים את שלהם. על שחקני ריאל יש לחץ מטורף להגיע סוף סוף לרבע, מטורף, וזה דבר שיכול להוביל לכל כיוון, או להתפוצצות של המארחים, או למשחק גרוע שלהם.. אם זה יהיה צמוד, אני מניח שזה ילך לכיוון ריאל מדריד.

בקשר למשחק שלנו, אין שום סיבה שמד הלחץ יעלה היום מתישהו, צריך לפתוח חזק, ללחוץ, לחפש שער כמה שיותר מהר, אסור לעלות בשאננות, אסור לתת לדנים להניע את הכדור. יש להם שחקנים טכניים, שיודעים לשחק כדורגל, יודעים להבקיע שערים. בקיצור, לפתוח חזק ולטרוף אותם.

5. Raulito Madridista

היום זה המאני-טיים ולמרות הכשלונות הבלתי-נתפסים בעונות האחרונות - אני מאוד אופטימי. מעדיף שנעבור אחרי ניצחון ומשחק סביר מאשר לנסות להעביר זמן במשך 90 דק'(הרי גם תיקו מספיק) אבל המטרה מקדשת את האמצעים וצריכים לשבור את הנאחס והיום אכן נשבור אותו.
    זו התחושה הזו שהפעם ריאל מדריד היא לא בלוף ועם מוריניו אנחנו פשוט לא יכולים להיכשל, בטח בסיטואצייה כזאת.
    הכושר הטוב של בנזמה לא עושה עליי רושם ולא אתפלא אם הוא יהיה הכי גרוע על המגרש. אני מאמין שנספוג כלומר ניהיה תלויים בהתקפה - אבל אני פחות דואג כשיש את כריסטיאנו שממש נולד בשביל משחקים כאלה(גם בעונה שעברה כשכולם היו חלשים נגד ליון - הוא כבש ועשה כמה מבצעי סולו) וגם אוזיל שהשתלב נפלא בקבוצה.
    הגיע הזמן שהברנבאו יחזור להיות מבצר גם באירופה. הגיע הזמן לחזור למקומינו הטיבעי. האללה מדריד

6. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

הרכבים משוערים
    http://up351.siz.co.il/up3/y2kuczm5mrjt.Xxx

hala madrid!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/3/11
  7. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אני מוריניו אני שומר את רונאלדו למחצית, או כל עוד התוצאה 0-0...לא בטוח שהוא כשיר ב 100% עדיין

8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ההרכב הרישמי:קסיאס,ראמוס,קראבליו,פפה,מרסלו,אלונסו,חדירה,די מאריה,אוזיל,רונאלדו ובנזמה.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההרכב שהיה צפוי. גמיס (לא מפתיע, בריאנד וליסנדרו יותר טובים ממנו וגם בכושר יותר טוב) ופיאניץ' גיבור ברנאביאו אשתקד, בספסל. מפתיע משהו.

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

גול נהדר של ריאל, מהלך נפלא בראשות מארסלו, אבל לדעתי לוריס היה יכול לעצור את זה.

יאללה 1:1 ולהארכה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

11. itay7 Member

יגיע היום שבנזמה לא יהיה בנבדל כל הזמן?

12. Raulito Madridista

שער נוסף היה עושה אותי הרבה יותר שקט אבל אני מרוצה פחות או יותר. התחלנו את המשחק בטירוף, נרגענו ולקראת סוף המחצית חזרנו לשחק טוב. לוריס אשכרה רשם את הצלת השנה בצ'מפיונס - הוא לקח לבנזמה כדור אדיר למרות שלדעתי בנזמה בכלל לא ניסה לבעוט לפינה הזאת אלא פשוא לא הכין את הגוף כמו שצריך. הייתי רוצה לראות יותר מהלכים טובים של הקבוצה על שטח קטן כמו הגול של מרסלו(פשוט בראבו! הוא הצליח להטעות אפילו אותי עם הקטנה לרגל שמאל, בינתיים "ההימור" השתלם). ראמוס במחצית נקייה מטעויות בניגוד לקרבאליו ופפה שעושים שטויות. צריכים לחפש את השער השני דרך אוזיל ורונאלדו אך ממש לא להשתגע. עוד מחצית אחת והנאחס נגמר. והברנבאו? - בינתיים צמרמורת. האללה מדריד

13. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

נכון שלוריס היה יכול למנוע את הגול של מארסלו אבל ללא ספק לוריס מנע שליליה בטוחה של ריאל.

14. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

טעות נוראית של כריס נותנת לריאל 2-0 וכנראה את הכרטיס לרבע הגמר

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

רשמית, הנאחס נשבר, ריאל ברבע הגמר, ככה זה כשיש את מוריניו, הוא נותן מימד אחר לקבוצות שלו, ולא סתם הוא הגיע למה שהוא הגיע. חוץ מזה שכמה ריאל יכלה להפסיד בשמינית הגמר? יש גבול, 6 שנים זה יותר מדי ועדיין בואו נזכור שבנוק אאוט ריאל מדריד לא ניצחה משחק מאז אותו חצי גמר בקאמפ נואו ב-2001/2, אולי זה השלב הבא, ניצחון בקאמפ נואו שישבור את הנאחס הזה שכבר מגיע ל-10 שנים.

0:3, הצגה של ריאל הערב, משחק מושלם שלהם הייתי אומר אפילו. וזה כשרונאלדו בקושי חוזר אחרי פציעה ובלי היגוואין. שיקבלו את בארסה.

אגב לא יודע אם מישהו שם לב לזה אבל השנה ריאל מדריד בכל המסגרות, בברנאביאו, 100 אחוזי הצלחה.