גומלין חצי גמר ליגת האלופות:: הסוף של גוארדיולה?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Raulito, ‏3/5/16.

1. alexshw Member

צ'ולו כמובן עשה התאמות גם עכשיו במחצית. אבל תראה מה קרה במחצית ראשונה. אם באיירן מבקיעים פנדל אתלטיקו צריכים גול ואז זה יכל להגמר בתבוסה. גם בחצית השנייה של המשחק הראשון משחק רחוק מלהשביע רצון של אתלטיקו והגנה די פרוצה.

בעונת 2012/13 באיירן הייתה סופר אטרקטיבית ומהנה. כל מה שאתה מבקש מהקבוצה לא רק מבחינת תארים גם המשחק.

לירן אוהב/ת את זה.
  2. JohnTerry26 Member

אין מתכון למפעל הזה זה נכון, אבל כרגע מגיע לאתלטיקו התואר של קבוצת הנוק אאוט הטובה בעולם. עברה את ברסה ובאיירן, מה יותר מזה. איכשהו הם תמיד משיגים את השערים שהם צריכים, ועל ההגנה כבר אמרו מספיק.

רק שיקחו את הגמר, כל כך מגיע לקבוצה הזאת ולמאמן הזה לזכות בצ׳מפיונס אחרי כל כך הרבה הופעות מעוררות השראה בשלבים האלו, ברמות הכי גבוהות ובכל מגרש אפשרי.

3. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

האמת שחצי הגמר הזה היה הרבה מעל הציפיות שלי. משחק אדיר. צפיתי איזה 0:0 משעמם או 1:0 כזה שדי ירדים אותי אבל וואו כמה אירועים..

האמת שאני צפיתי עוד לפני צמד המפגשים שסימונה יעשה נוקהאוט לפפ אבל האמת שקשה לי להגיד את זה. כלומר, כמובן שהקבוצה הפחות יקרה ומוכשרת היא זאת שעלתה בסופו של דבר, אבל באיירן כן הגיעו למצבים, כן כבשו, הגנת הברזל נפרצה ולא פעם אחת. נכון, מסתכלים רק על השורה התחתונה בסופו של דבר אבל זה היה פחות חד צדדי מכפי שצפיתי.

Ever Banega אוהב/ת את זה.
  4. optimus Member

לא יודע מה ריאל חושבים אבל מבחינתי יהיה לריאל יותר קל להתמודד מול אתלטיקו בגמר, זה משחק אחד. אם היה מדובר בצמד משחקים הייתי מסכים איתך.

לירן אוהב/ת את זה.
  5. VAR Member

גם אני חשבתי שזה השופט הרביעי בגלל השלט, אבל מוזר שבמקום לדווח לשופט (הרחקה ודאית) הוא התנהג כאילו הוא... באמת המנהל של אתלטיקו.

6. Greek Member

מקווה מאוד שאתלטיקו תזכה, להדיח את ברצלונה ובאיירן בנוקאאוט ואולי אפילו את ריאל מדריד (3 המפלצות הבכירות בכדורגל) זה מחייב זכייה בגביע. קשה לי המחשבה שוופלסבורג, רומא וסיטי הן קבוצות הנוקאאוט של האלופה או דינמו, פריז וריאל מדריד. קל מדי.

Ever Banega, JohnTerry26, oranfu ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  7. xArtur Member

מה שמצחיק זה שפתאום כל אוהדי בארסה בעד אתטליקו ומתרצים בשביל פפ.

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk

8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לא אתייחס למשחק מקצועית, רק אגיד שאם היו אומרים לי לפניי חמש שנים שלסטר תיקח אליפות ואתלטיקו תגיע לאן שתגיע הייתי שולח אנשים לאברבאנל.

איזה עונג. מת על זה.

SerieA, golding, oranfu ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  9. oranfu Member

אני רואה שוב את הקטע וזה לא נראה כמו שופט בכלל מי שסימאונה מכה.

10. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

נראה לי כמו איש צוות של אתלטיקו.

oranfu אוהב/ת את זה.
  11. Doritoz FCBJ - RMCF

הם אפילו יותר טובים וקשים מהקבוצה שזכתה באליפות לפני שנתיים ושהייתה בגמר.
    וואו איזה מאמן מטורף סימאונה, יצר קבוצה של גברים, ואפילו טורס החנון נדבק במחלת הצ'ולו.
    מזל שהם החמיצו את הפנדל שלהם בדקה ה-85 כי אחרת היינו נכנסים לדיון ארוך ומעיק על שיפוט, טורס ונויר סוג של גרמו לשופט להתחמק מזה.

לגבי המקרה של סימאונה על האיש שהחזיק את השלט של החילופים, אם אני לא טועה היום זה כל ה"מנהלי קבוצה" או איך שלא קוראים לתפקיד הזה שעושים את זה, אני למשל ראיתי בריאל את צ'נדו עושה את זה, אין לי מושג מה התפקיד שלו בתכלס אבל הוא עושה את זה. ככה שלא חושב שזה בכלל היה איש של אופ''א שהותקף ובגלל זה זה עבר בשקט.

12. alexshw Member

טורס נשאר בגדול טורס. חלוץ של עקיצות.

13. Civil Anti Madridista

תקרא קצת הודעות בפורום לפני שאתה מגיע להכללות מר בחור.
    מאז הגמר בניהן לפני שנתיים בליסבון נערכו 10 משחקי דרבי, והמאזן - 5 ניצחונות לאתלטיקו, 4 תוצאות תיקו וניצחון אחד בודד לריאל מדריד.

14. JohnTerry26 Member

לא יכול להסכים פחות. הרבה יותר קל להצליח בשיטה של סימאונה? לא יודע (בראייה היסטורית אני חושב שזה לא נכון), אבל מה שבטוח זה שיותר קל להצליח כשיש לך את הסגל הטוב בעולם (מה שלפפ היה גם בברסה וגם בבאיירן), את כל הכסף והכישרון שעומד לרשות פפ.

יופ היינקס הביא גביע, זה לבד פלוס ענקי על פני פפ, ופפ לא הצליח להדיח אף קבוצה באמת חזקה בנוק אאוט עם באיירן חוץ מיובנטוס העונה.
    בנפיקה, פורטו, שחטאר, ארסנל ויונייטד, אלו הקבוצות שהוא העיף. והוא נשפט על ליגת האלופות, זה החיסרון בללכת לאמן את באיירן. זה כישלון די ברור לדעתי.

oranfu אוהב/ת את זה.
  15. doundoun Member

פפ השאיר יופי של קבוצה ולמרות הנטייה לראות בקדנצייה שלו כשלון אסור לשכוח כמה פציעות של שחקני מפתח קרו
    בשלוש השנים האחרונות , אני כן חושב שגצה לא נספר על ידי פפ ובזה יש באמת טעם לפגם.
    דרך אגב ,הפנדל של מולר היה בחצי גובה ,מה שמקל תמיד על השוערים ,אם זה היה שטוח או בגובה הסיכוי לשוער
    לעצור הרבה יותר נמוך.
    לגבי באיירן של היינקס ,זה עניין של טעם אישי , שחקנים כדוגלס ןקומן פשוט עושים לי את זה.