גברי לוי האיש וההתאחדות.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י ליהי, ‏13/6/03.

1. Long Distance Member

הדרך היחידה של גברי לוי להשאיר חותם אמיתי על עתיד הכדורגל הישראלי היא ביצוע רפורמה מלאה בכל מוסדות ההתאחדות. הנקודה החשובה ביותר צריכה להיות שינוי ההתייחסות לכדורגל מענף טעון טיפוח לעסק מקצועני לכל דבר. רוצים דוגמה? בבקשה. אילן דסאו, בורר מטעם ההתאחדות, קבע כי חתימה על זכרון דברים בין קבוצה לשחקן אינה מחייבת, כיוון שאוהדי קבוצתו הקודמת הטילו על השחקן כישופים ומעמידים למכירה איברים חיוניים בגופם. הפרת החוזה של יוסי אבוקסיס עם מכבי תל אביב, והאישור שנתנה לכך ההתאחדות מתאימים לשכונה - שם תקף החוק המפורסם "עם חרטות", הרבה יותר מאשר לעסק מקצועני. גוף מקצועני גם לא יכול לתת לקבוצה אחת שירדה לליגה השנייה - הפועל כפר סבא - מענק ירידה שמן, בלי לתת את אותו המענק גם ליורדת האחרת. הסיבות במקרה זה, ממש לא חשובות.

גברי לוי נמצא על פרשת דרכים מקצועית. הוא יכול לבחור להמשיך להתבוסס בבוץ ולהתעסק בתחומים שלא מעניינו, כמו פרשנות על פסקי דין של בית הדין המשמעתי וקביעת הגוף שיזכה במכרז השידורים, או שהוא יכול להיכנס להיסטוריה בתור מי שלקח את הענף קדימה. רק שבשביל זה הוא צריך לטפל בבעיות החמורות באמת של הכדורגל הישראלי. כמו למשל, המצב המזעזע של המשטח באיצטדיון בפתח תקווה, שלא מתאים גם לליגה ב', כמו העובדה שהתנאים בכניסה לחלק מהמגרשים מזכירים את מחנות המעבר בבוסניה, וכמו העובדה שרמת השיפוט נשארה 20 שנה מאחורי רמת המשחק.

2. ליהי Member

מילים כדורבנות לונג דיסטנס.

באמת גברי לוי מפספס פה נקודה חשובה ואני לא אומרת שאני נגדו אבל אני גם לא בעדו. הוא אישיות כל כך אפורה ולכן אני בדילמה די מורכבת אם הייתי רוצה לראות אותו ממשיך או לא.

3. amir Member

ברשותכם הייתי מעוניין לסכם את משך כהונתו של המלאך גבריאל בשתי מילים "ריקוד מושחט"

4. ליהי Member

5. Reyes Member

6. burning soil Member

למי אכפת מהליגה של הנשים? בסדר שישחקו,אני לא אומר שלא
    אבל זה לא ממש מעניין הרבה אנשים.

7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה???איך זה יכול להיות????גברי לא חזר בעצמו???מה קרה לו הוא התשגע..הוא לא קיבל עדיין מספיק כסף ובטח שיש לו עוד כמה דברים להרוס..
    לפחות אולי איצה ימשיך להרוס