גביע צ'אנס 2011-2012 - הטורניר הראשון של העונה

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏8/10/11.

1. original Gal Member

להפוך לקבוצה יותר טובה,אתה חושב שקבוצת צמרת כמו גליל גלבוע יכולים להסתדר עם טישמן ופרחי?

2. LIVERPOOL87 Member

פשוט מבחיל לראות את האוהדים של ירושלים, מזעזע.

בנאדם מקריא ביום ההיסטורי הזה הודעה על שיחרור גלעד שליט והם מקללים את פניני.

גועל נפש של קהל שברובו הגדול גם שרק שריקות בוז בדקה של יצחק רבין ז"ל.

על אפם וחמתם נראה בעזרת השם את גלעד כאן איתנו עוד שבועיים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/10/11
  3. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

תשמע, אני מבין אותך כי באמת שהם בלתי נסבלים ואני עדין כי בתור מנהל אני לא יכול לרשום את מה שאני באמת חושב עליהם, אבל להבא תשתדל להמנע מהקללות עם כמה שזה קשה ותאמין לי שאני יודע כמה זה קשה.

-------------------------------

לא ראיתי את המשחק כי אני רואה משחק "קצת" יותר חשוב, בוליביה-קולומביה, אבל תענוג לקרוא שמכבי פותחים להם ת'תחת. לא שזה מפתיע אותי, כי לרגע לא חשבתי שיהיה צמוד. מאחר ואני לא רואה, אני אשמח לקבל רשמים מאילו שכן רואים. וי ראשון העונה, four more to go.

4. Roma מנהלים

פשוט תמחקו את החרא הזה!

5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

למחוק מה? כל מה שנכתב זה נכון. ברגע שהאוהדים של ירושלים לא יתנהגו כמו בהמות, נדבר.

6. Roma מנהלים

גם אם כן, זאת לא צורה להתבטא לא ככה?

בקיצור דברים נמחקו על שטויות ועם זה לא נמחק אז באמת בושה! גם אם אתה מסכים עם הדעה שלו יש דרך לכתוב את זה.

---

ערכת את ההודעה נכון? כי במקורי היה איזה קללה על ימנים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx בקיצור.. שירגע ומהר!

וואלה לגבי פניני מצטרף לקללות.. שחקן אפס! בכוח דורש קללות.

7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מעניין למה פניני שחקן אפס שבכוח דורש קללות. יש לך נימוק מעבר למשפט הסתמי הזה?

8. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

זאת הרמה להנחתה; הרי כל חובב כדורסל ישראלי מודע לכך שגיא פניני הוא פרובוקטור ממדרגה ראשונה. כאשר לתכונה הזו מתווספים גם שחצנות, יהירות וחוסר כבוד כלפי היריב, קל להבין מדוע מוצמד אליו התואר הלא מחמיא "מלוכלך". מטבע הדברים, שחקן מהסוג הזה ימשוך אליו הרבה יותר אש ושנאה מצד האוהדים היריבים (ועם זאת, סביר להניח שהוא יקבל אהבה גדולה יותר מאוהדי קבוצתו), בהשוואה לכדורסלן "רגיל" ולא מתלהם.

נ.ב: אשמח מאוד אם אחד מאוהדי מכבי תל אביב יואיל בטובו ליצור קשר עם הצוות המקצועי, ולבקש ממנו שלא ללחוץ על חולון בכל הכח ביום חמישי. אחרת, זאת תהיה טראומה כואבת במיוחד עבורנו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/10/11
  9. Ice Cream חסה

אני לא מסכים עם המשפט שגיא פניני הוא 0, אם יש שחקן אחד שהייתי רוצה בהפועל ירושלים ונשבר לי הלב מזה שהוא במכבי- זה הוא. כי רק הוא היה מעז להוריד שחקני מכבי שעולים לדאנקים במכות, רק הוא היה רץ מסל אל סל ברגע של חטיפה... כדי להוריד מכות לשחקן מכבי. גבר. אבל אם הוא לא בקבוצה שלי, ועוד בקבוצה השנואה עליי- אז אני אקלל אותו, מכל מיני סיבות.

זכותו של פניני להיות שחקן מלוכלך, אבל שלא יתפלא אם מדביקים בכל הזדמנות לאמא שלו את המקצוע הכי עתיק בעולם, לספורטאים הרבה פחות שנואים ממנו עשו את זה, אז שיבלע את הצפרדע. ושלא יתפלא אם יום אחד שחקן ירצה לצבוע לו את השפה העליונה באדום או את העיניים בכחול. נראה מה הוא שווה אז...

10. Milanista Member

הוא לא מתפלא ולא מתלונן. הוא אוהב כשמקללים אותו, זה רק גורם לו לשחק יותר טוב. היו כבר מספיק משחקים בהם הוא נתן בראש למגדל וימשיך לעשות את זה גם בעתיד.

פניני הוא שחקן שאוהבים אותו כשהוא אצלך. בזמנו אוהדי מגדל העריצו אותו כאילו אין מחר.

נערך לאחרונה ב: ‏12/10/11
  11. Ice Cream חסה

אם הוא אוהב שמקללים אותו ואנחנו אוהבים לקלל אותו, למה עידן וליברפול מאן מתלוננים על אוהדי ירושלים? כי כבר שום ניצחון ושום תואר לא ירגש אותם אז הם עכשיו מתחילים לשחק עם אוהדי ירושלים בלמי יש גדול יותר (וגם זה כמו שאוהדי מכבי אוהבים תמידף להקטין את האחרים ולא להגדיל את עצמם)?

פניני הוא שחקן שאתה תאהב אותו כשהוא אצלך ותשנא כשהוא לא אצלך, בטח אם ביריבה הכי גדולה שלך ובקבוצה שאתה הכי שונא. מה לא בסדר בזה שאני חושב שהוא שחקן ענק אבל בעד לקלל אותו?

12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

חבוב, איפה שמעת אותי מתלונן על זה שאוהדי ירושלים מקללים את פניני. רק רציתי לשמוע מדוע Roma חושב שהוא אפס. אני כמוך, לאסבלתי את פניני במגדל אבל תמיד הערכתי את היכולות המקצועיות שלו, ככה שאפס הוא לא. ובבקשה אל תאמר לי איך להרגיש בכל תואר, תתמקד בלהיות מתוסכל כמו בכל הודעה והודעה שלך. התלונות שלי, או בעצם לא תלונות כי אני מספיק שנים בכדורסל כדי לדעת איזה גועל נפש של אוהדים יש לשתי קבוצות הפועל מסויימות. גם אוהדי מכבי לפעמים מקללים (גם יש סיגנון לקללות, אצל ירושלים אין) ובעיקר מעודדים. אצלכם פותחים וסוגרים עונה רק כדי לקלל את מכבי כשהיא משחקת, כי הקבוצה שלכם לא באמת מעניינת, לא אתכם ובטח שלא אותנו. אז אל תתפלא שכל עונה אתם מקבלים ותמשיכו עוד הרבה שנים לקבל בראש, בבית ובחוץ. מזל שבלאט קצת ריחם עליכם היום, האמת כבר לא נעים.

13. Roma מנהלים

השחצנות... אין תמיד אוהדי מכבי חושבים שהם הכי טובים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏12/10/11
  14. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

נו? מה אפשר לעשות? תתאמצו קצת יותר להתמקד בלעודד את הקבוצה שלכם, אולי תתקרבו לרבע ממה שיש לאוהדי מכבי האמיתיים והמסורים ואני לא מדבר על הפלצנים של יום חמישי. העיקר שאתם מקבלים בראש כל פעם, זה נחמד לא?

15. yakov_y YNWA

לא יודע אם שמתם לב אבל... אוהדי הפועל ירושלים התחילו לשיר את השירה על גיא פניני קצת לפני שהכרוז התחיל לדבר, בזמן שהכרוז התחיל לדבר אפשר להבין את אוהדי הפועל ירושלים שכנראה חשבו שזה כנראה איזה שטות של קופל והמשיכו לשיר, מבטיח לכם שאם הם היו יודעים שזה על גלעד שליט הם לא היו עושים את זה. הקהל של הפועל ירושלים מגעיל :aaa021:

באמת שאני לא רוצה ליצור פה וויכוח מיותר אבל אני חייב לראות עכשיו מישהו שיגיד לי אחרי צמד המשחקים בגביע הצ'אנס שהשופטים לא של מכבי תל אביב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx ביזיון מה שהלך במשחק נגד נתניה ונגד עודד קטש.