גביע טוטו 11/12: שוב, עירוני ק"ש מחזיקת הגביע!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏27/6/11.

1. אלי מתחן Member

אתה צודק שזה יכול להיות טוב, אבל מצד שני זה מוריד את ההתרגשות ממחזור הפתיחה. בדרך כלל אלה משחקים משעממים שדי מורידים לאוהד את הציפייה, עדיף שהעונה תתחיל במחזור הראשון.
    אני זוכר שמכבי של בן שמעון כבר במחזור הראשון הייתה קבוצה שגמרו אותה בגלל כמה הפסדים בגביע הטוטו.
    יש לנו ליגה עם 37 מחזורים, גביע עם עוד 4-5 משחקים, אני חושב שרואים מספיק מהקבוצות.
    גביע הטוטו לא צריך להיות מפעל תחרותי, צריכה להיות לקבוצות פלטפורמה לנסות שחקנים זרים וצעירים מעבר לאימונים. חוץ מזה שזה נותן לאוהדים באמצע שבוע לפעמים לראות את הקבוצה שלהם בזול ובאווירה פחות לחוצה.
    אני אישית חובב של גביע הטוטו באמצע העונה.

2. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

http://www.iturank8.co.il/emall/shops/1895/p115652.Xxx

מחר תתחיל העונה בישראל באופן רשמי, עם משחקי גביע הטוטו כסיפתח.
    מכבי חיפה תתארח בקריית שמונה, העולות החדשות ייפתחו את העונה בבית, וכמשחק מרכזי קיבלנו את הדרבי התל אביבי.

לוח המשחקים למחזור ה-1:

בית א':
    עירוני ק"ש - מכבי חיפה (שבת, 20:30)
    בני סכנין - הפועל חיפה (שני, 17:30)

בית ב':
    עירוני רמה"ש - מכבי פ"ת (שבת, 19:30)
    מכבי נתניה - הפועל פ"ת (נדחה עד להודעה חדשה)

בית ג':
    הפועל עכו - בני יהודה (שבת, 19:30)
    הפועל ת"א - מכבי ת"א (ראשון, 20:45)

בית ד':
    הפועל ראשל"צ - הפועל ב"ש (שבת, 19:30)
    מ.ס. אשדוד - בית"ר ירושלים (שבת, 18:30)

3. Ice Cream חסה

אם לא קבוצת הטלאים באשדוד, הייתי היום כבר מת מלחץ והשפלה.

מזל שיש גביע הטוטו, שיזכיר לנו שהחיים לא סוכר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/7/11
  4. Number 8 Member

מה עכשיו גביע הטוטו מה... אמנם דרבי זה דרבי אבל הפעם ממש לא אכפת לי מה תהיה התוצאה, מצידי שנעלה עם הרכב טלאים, העיקר לא לסכן את השחקנים החשובים, כולם זוכרים מה קרה נגד בדרבי בעונה שעברה בגביע הטוטו בתחילת העונה, שם ניבאלדו נפצע ולמעשה מאז לא חזר לשחק באופן רצוף. זה רק מה שאנחנו צריכים עכשיו, שאחד השחקנים החשובים שלנו ייפצעו, אבל יחד עם זאת צריך לתת לשחקנים שלא ראו הרבה דקות, לשחק.

אני הייתי עולה עם הרכב כזה:

חיימוב
    ורד, ייני, סבן, אורי כהן
    מיכה, רפי דהאן, אלברמןאלי זיזוב(אם כשיר)/דאבור
    רועי קהת וקולאוטי

נערך לאחרונה ב: ‏29/7/11
  5. Civil Anti Madridista

זה יהיה הדרבי הכי שווה כוחות בשנים האחרונות. הפועל נחלשה, מכבי לא מעט שחקנים אבל די התחברה ונראת טוב יותר מבעונה שעברה. על הנייר הכל פתוח, ואני אפילו בהימור על מכבי

6. Hapoel_Tel_Aviv Member

זה סתם דרבי בגביע השוקו.
    מעניין באותו יום ולמחרת כולם שוכחים.
    הדרבי האמיתי בליגה.
    אני מאוד מקווה שקשטן והאמת גם אווניר מהצד של מכבי יעלו הרכבים משניים כדי להראות להתאחדות לא לשים את זה במועד הזה.
    כל שחקן נוער נחוש יבוא במטרה לשבור רגליים לשחקן הבוגר מהקבוצה השנייה. לאלא הלך לנו בגלל זה עונה שעברה.
    אין לי בעיה עם זה שיש גביע הטוטו לפני הליגה,רק מה בער להם לדחוף את הדרבי בין המשחקים באירופה?
    לא יכלו לעשות אותו ב13/7 או לעשות אותו לפני המשחקים באירופה?

נערך לאחרונה ב: ‏30/7/11
  7. Number 8 Member

כמו שאמר הבחור מעליי, הדרבי האמיתי בליגה.
    ערוץ הספורט סתם עושה מזה עניין כי הוא משדר את המשחק. באמת שהדרבי הזה לא שווה הרבה, גם המאמנים והשחקנים יודעים את זה וגם השחקנים.
    בעונה שעברה לאלא נעדר כל העונה בגלל הדרבי הזה מהפועל וניבאלדו מאצלנו. אנחנו ממש לא צריכים את זה שוב.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

חוץ מהיוקרה אין כלום במשחק הזה. רק שהשחקנים ישארו בריאים ושאיווניר יעלה עם 11 מחליפים, התוצאה לא באמת חשובה, לא מעניינת וגם לא תשפיע על המשך העונה. רק שלא יהיו פציעות.

וואלה יהיה עדיף אם 2 הקבוצות ישחקו רק עם הקבוצות נוער, ככה לא יהיו פציעות, הצעירים יקבלו פעם ראשונה לשחק מול קהל ומה שבטוח יהיה מלחמה על הסמל.

9. Fanatic Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

אני רק מקווה שאיווניר לא יחליט לשתף גם את יצחקי או עטר מחר. חבל לסכן אותם.

צריך לעלות עם הרכב נוער מחוזק בשחקני הספספל שלנו (ייני, אורי כהן וכו').

10. שער 7 Member

בשנה שעברה 2 הקבוצות ניזוקו קשות בעקבות הדרבי בגביע הטוטו. בצד של מכבי יצחקי נפצע, ובצד של הפועל לאלה.
    דרבי בגביע הטוטו אולי נותן מוטיבציה גדולה לפתיחת העונה, אבל מצד שני, הסיכון לפציעות במשחק הזה הוא גדול הרבה יותר מאשר במשחקים אחרים. ולשתי הקבוצות נכון לעכשיו, אין סגל כל כך גדול שיעזור לפתור את הבעיה הזאת.

11. Ice Cream חסה

יצחקי נפצע במחזור הראשון מול חיפה, מי שהפצע מול הפועל בגביע השוקו זה ניבאלדו.

12. Number 8 Member

חיימוב

ורד
    קלמי סבן
    שירן ייני
    אורי כהן

דור מיכה
    גל אלברמן
    רפי דהאן
    דאבור/אלי זיזוב(אם כשיר)
    רועי קהת

קונאטה/קולאוטי

13. Raulito Madridista

ומה עם מהראן לאלא שנפצע אחרי כניסה מכוערת והזויה של קלמי סבן? הוא לא נפצע 'בטעות' כמו ניבאלדו...עצם העובדה שמדובר בדרבי ומשחק ראשון בגביע הטוטו תגרום לכך ששתי הקבוצות למרות שהן לא רוצות - ישקיעו יותר. אני מניח שנראה חצאי הרכבים. נניח בהפועל ישחקו אלרואי כהן ושיבחון כשטועמה על הספסל, דמארי יפתח בהרכב כי הוא שחקן חדש יחסית...קנדה תמשיך בכושר אז הוא כן ישחק. במכבי בטח נראה את אלירן עטר אם יהיה כשיר. בהפועל ובמכבי יש שני שחקנים שהיו אמורים להשתלב בהרכב כמו אלברמן ופרנסמן ואני מאמין שהם גם ישחקו.

שתי הקבוצות מנסות לפעמים לחמם את האווירה וזה מיותר כי אירופה בדרך. מה שכן - העובדה שמכבי לא ניצחה דרבי כבר שלוש עונות גורמת לה לכוננות גבוהה יותר במשחקים האלה. כמו שהיה בשנה שעברה שהפועל בכלל חשבה על הצ'מפיונס אבל מכבי גררה אותה להרכב המלא.

בקשר למשחקים של היום:
    טוב לראות את הכדורגל הישראלי חוזר ולא משנה שמדובר בגביע הטוטו הידוע לשמצה.
    המשחק בין ק"ש לחיפה יכול היה להיות שוס גדול, אבל כשחיפה עם הראש לצ'מפיונס למי יש כוח למשחק הזה. מוחמד גאדיר מקבל צ'אנס בהרכב כי הסגל קצר ואין אופציות אחרות אבל לא הייתי בונה עליו יותר מידי - אם במשחק נגד מאריבור הוא עושה טובה שהוא משחק - למה שהיום זה יהיה אחרת. עותמאן חוזר היום לעמדה אותה הוא מכיר - מגן ימני, ומעניין האם הוא יגרום לאלישע לחשוב שוב על הצבתו של משומר. מבחינת פוטנציאל לא בטוח שמשומר טוב יותר. אבידור צריך לחזור לחיים בק"ש ומעניין איך ישחק מול ההגנה האיטית של חיפה. לי נדמה שרוצ'ט משחק בעמדה יותר קידמית במשחק הזה.
    המשחק נגד אשדוד תקוע היום לבית"ר כמו עצם בגרון. אני אופתע אם בית"ר תוכל לשים את הכל מאחוריה. יהיה מעניין לראות את אשדוד שהיא קבוצה חדשה לגמריי. אוחיון עזב ובמקומו חזר דוד רביבו שמסוגל כנראה לשחק טוב רק בחממה האשדודית, וכמובן שיש גם חוד התקפה חדש לגמריי - בלי שריקי ומקרייב.

14. איגור .פ. Member

יתרון לא מוצדק של בית"ר אבל אחלה שער הם כבשו,ריקן בכמה הרמות טובות.

אבל אני רוצה להגיד על קינדה שהוא נראה כישרון ענק,למרות שזה רק ההתחלה ולשפוט אותו נוכל רק אחרי כמה משחקים,אבל לבנתיים נראה החלטה נכונה להקפיץ אותו בגיל 16 לבוגרים.

אני מאוד התלהבתי מקינדה.

שיהיה לכולם עונה נפלאה וטובה

15. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

בן-לולו מבקיע מולנו....ממש צחוק הגורל ומי מבשל לו? בן-יוסף שאולי עם הטעות הזאת מוכיח שבמצבנו עדיף לא להילחם על בלם ברמתו.

אנחנו באופן לא מפתיע(כושר, מצב מנטאלי, אי תיאום) נראים לא טוב, היחידים שעוד מתאמצים זה ריקן, חדד ואיינבינדר כל השאר בינוניים מאוד.