גביע העולם למועדונים, יפן 2011 - ברסלונה אלופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י idans10, ‏9/12/11.

1. XabiAlonso Member

בארסה כצפוי מחסלת את סנטוס. סנטוס בקושי נוגעת בכדור. יתרון מוצדק של הקטאלונים.
    איפה ניימאר המהולל?

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

קשה לשפוט את ניימאר. אני גם ראיתי אותו רק במקרים בודדים בקריירה הקצרה שלו עד כה, ולא ראיתי שום דבר, כלום לגמרי ולא מבין מה כל הדיבורים עליו.
    אבל אנחנו לא רואים אותו כל שבוע או כל משחק, אנחנו רואים אותו רק במקרים של משחקים גדולים, ועדיין לא פייר לגמרי לשפוט אותו במעמדים כאלה, בטח לא מול ברצלונה.

3. איגור .פ. Member

קונצרטו של ברצלונה

נערך לאחרונה ב: ‏18/12/11
  4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל גול בצבע, כל מהלך של גול פשוט תענוג.

צ'אבי ואינייסטה זה זן נדיר לא יודע אם יקום משהו כזה בעתיד.
    ההשתלטות עם העקב של צ'אבי בבישול השער הראשון פשוט תענוג.

מרוב שהקבוצה הזו כל כך מתואמת, אפילו הקפיצה של טיאגו ומסי על ססק בגול השלישי באה באותה שנייה כאילו מתוזמנת ואפילו לא היה התנגשות ראשים בינהם.

5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

בתור אחד שראה את ניימאר קצת יותר, יש לילד כדורגל והרבה. זה שאולי הוא נפל על משחק חלש מול הקבוצה הטובה בעולם, בהחלט לא אמר להצביע על שום דבר. זה כמו שאני יוכל לומר שאת מסי אני רואה בעיקר במדי הנבחרת ולא במדי בארסה ואין לי מושג על מה כל המהומה. אין לי ספק שניימאר עוד יוכיח לכולם (משמע האירופאים) איזה שחקן נפלא הוא.

6. Lebron Member

בדיוק כמו שרוביניו הוכיח. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

או בדיוק כמו שבאטיסטוטה הוכיח, או בדיוק כמו שרונאלדו הוכיח, או בדיוק כמו שרונאלדיניו רוכיח...אפשר להמשיך עוד הרבה, אתה יודע.

8. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה כאילו ממש ניימאר סגור בברצלונה בעונה הבאה עם כל הפלירטוטים והחיוכים של שחקני בארסה איתו.

9. shlomydavid מנהלים

10. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

איך היה גאנסו?

11. Muurad Member

לא היה לי זמן כמעט השבוע, והרגע סיימתי לראות את 2 המשחקים שלנו, אבל אין בי שום אכזבה רצינית כי דיי ציפיתי למשהו בסגנון.

עם ההגנה שלנו והקישור שלנו לא היה לנו סיכוי לקחת פה יותר מ-30 אחוז החזקה בכדור, ולא היה לנו סיכוי לעמוד בפני ההתקפות החוזרות ונשנות של בארסה עם דורבאל, אדו דראסנה, לאו וברונו רודריגו כחומה האחרונה שלנו, ועם הנריקה כקשר הכי הגנתי שאמור לזכות לנו בכדורים במגרש ולהוציא אותנו להתקפות מתפרצות, ועם גאנסו וניימאר שגם ככה לא ממש רוצים או יודעים לעשות לחץ ולרדת לעזור להגנה, וגם אם כן הם מוותרים בדר"כ בחצי הדרך ומפסיקים לשאר המשחק.

רפאל היה נק' האור היחידה, ונתן יופי של משחק שאמור להדליק נורות אדומות ירוקות וכחולות לכל מי שצריך שוער ועדיין לא התעניין לראות מי זה הילד הזה שהולך בעתיד להיות השוער הראשון של הנבחרת(וגם יש לו דרכון אירופאי).

לגבי כל השאר, ובמיוחד גאנסו וניימאר ושחקני ההתקפה - המשחק הזה הוא פשוט מאוד לא אינדיקציה לכלום לגביהם. אם נחליף את ניימאר במסי ולהפך, גם הארגנטינאי לא יעשה כלום כשהקבוצה שלו מחזיקה 28% מהזמן בכדור כשרובו הוא בחצי שלהם ונשלטת בכזו דומיננטיות ע"י היריבה שלה.

לא בכוונה להעליב אף אחד, אבל זה טימטום של ממש לנסות לקבוע משהו לגבי שחקן התקפה והיכולות שלו במשחק שכזה שהוא לא יכול לראות כדור ולהראות מה הוא באמת יודע, ומנטלית הקבוצה שלו כבר בדקה 30 ויתרה על המשחק והחליטה לתת כדור למבוגרים לשחק לפני הרצון לנצח.

יש לנו עוד המון שינויים לעשות בהגנה בכל 4 העמדות ואני מקווה שיגיעו שחקנים רציניים ולא נמשיך עם אותם החבר'ה כדי לתת למוריסי חומר גלם אמיתי לעבוד איתו.

מזל טוב לבארסה על המשחק הענק שלהם, פשוט דומיננטיות וכניעה מוחלטת.. כמו שניימאר אמר פשוט לימדו אותנו איך לשחק כדורגל..רק ההופעה בגמר וההגעה לכאן מספיקה לי.

נערך לאחרונה ב: ‏19/12/11
  12. JohnTerry26 Member

יפנים...