גביע המדינה 2021/2022

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rivaldo, ‏31/10/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oranfu Member

קונצרט של חדרה.

Clock End Stand אוהב/ת את זה.
  2. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

הנה משפט שלא חשבתי שאקרא.

oranfu אוהב/ת את זה.
  3. oranfu Member

ושלא חשבתי שאגיד (אכתוב).

4. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה ההסתברות שארסנל וחדרה יסיימו במקביל מחצית ביתרון 3-0?

Jefecito ו-oranfu אוהבים את זה.
  5. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

שער יפה ללוסיו עם היד.

6. קשר שמאלי Member

אחלה מדמון. החמצה פסיכית של עטר, היה יכול לגמור את הסיפור. היה צפוי שהפועל תל אביב תתקשה.

שני שחקנים תוצרת בית של בית''ר כבשו לזכות בני יהודה

נערך לאחרונה ב: ‏18/12/21
  7. Raulito Madridista

הפועל תל אביב לא קבוצת כדורגל גם בגלל המאמן שלה. טוב שלא נשאר השקר הזה של 'אולי נשווה', נגרור הארכה ונודח. עטר ריחם עלינו אבל אחרי שלוש דקות זה הגיע. באמת שפחות אכפת לי מהגביע והסברתי למה אבל אני דואג כי הקבוצה במומנטום מחורבן. הברקה אחת של רוסה (שיהיה בריא - בלעדיו אין קבוצה), דקות סבירות של דוידה שהתגעגע לשחק כקיצוני ולא בשפיץ - וזהו-זה, אין כלום. המגן השמאלי שלנו חלש מאוד-מאוד התקפית במונחים של ליגת העל והדקות של אזולאי ולוסיו ביחד על המגרש הורידו את המהירות של ההתקפה למתחת לאפס אבל זה לא משנה. עוד יום בהפועל ת"א של הפירוק, בקיצור. עטר היה רשלני ליד השער ואגואיסט כמו תמיד אבל סיפק בישול חביב מאוד.

8. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא שהפועל מתקשה, בני יהודה פשוט כותשת אותם.
    לא נראה שיש הבדל בליגות וגם אם היו אומרים לי שהן באותה הליגה אז הייתי מהמר שבני יהודה נמצאת במקום גבוה יותר, הופעה מוזרה מאוד של הפועל, לא מובנת לי ההתבטלות הזאת מול קבוצת ליגה לאומית.

מדמון אגב מעולה היום.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

עכשיו הבכיין יגיד שהכדור לא עמד בגול ה3 ובגלל זה הפועל הפסידה.

הרצליה ו-prica9 אוהבים את זה.
  10. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Raulito לא מבין איך גביע המדינה לא מעניין אותך. אתם מועדון ברגרסיה עם רק זכרונות מתוקים. אין לכם ציפייה לכלום באופק הקרוב, ליגה לא תרדו, לאירופה גם לא באמת תגיעו. הדקות אחרי השער של אלטמן בגמר לפני חצי שנה היו מהמאושרות שהיו ביציעים של הפועל תא מזה שנים רבות.

11. Raulito Madridista

העונה הייתה תחושה שאפשר לעשות משהו טוב בליגה כלומר לסיים במקום הרביעי ואולי-אולי-אולי נניח בגלל כל מה שקרה במכבי תל אביב - להיאבק על המקום השלישי. בעיקר עונה שנוכל טיפה ליהנות מכדורגל כי יש לנו כישרון בחלק הקדמי גם אם החלוצים שלנו חלשים מאוד. הפעולה האחרונה הטובה של ניר קלינגר הייתה להחתים את פארליי רוסה וזה לא מספיק טוב.
    לגבי הגביע - גדלתי על הפועל ת"א כקבוצת גביע אימתנית עם גרשון ואלימלך וכמובן ששיא הזכיות הרצופות במפעל שייך לנו. אבל גם גדלתי על הפועל כקבוצה גדולה. מה שכתבתי נובע ממעין 'טרגדיה' וההפסד הקשה בגמר בעונה שעברה. הרגשתי שהיינו כל כך קרובים לעשות את זה ובגדול - וכמה המועדון היה צריך תואר, ועוד בדרבי, 30 אלף איש כשבאירופה עוד הייתה קורונה ומשחקים בלי קהל, היינו באמת טובים והובלנו עד הדקה ה-75. זה הרגיש שאם זה לא קרה אז - זה לא יקרה.

ייא אוהב/ת את זה.
  12. Melikson24 Member

משחק גדול של מדמון.
    היה פה מישהו שאמר שהוא שום דבר מיוחד ביחס לעידו שחר או משהו כזה לא?

מצחיק.
    בכל אופן אני לא מופתע. הוא נתן משחק דומה מול ניס באירופית עונה שעברה ועוד לפני כן בפלייאוף הקורונה. הילד מוכשר מאוד.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  13. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מחשיב ירידת ליגה לאסון לאומי. עונה פחות או יותר בליגת העל מעניינת כקליפת השום. מוכן לרדת ליגה כל עונה אם מבטיחים לי את גביע המדינה.
    ועדיין, ירידת ליגה היא חוויה כואבת לכל אוהד, גם למי שמרוחק מהקבוצה. זה אף פעם לא עובר בגרון.

אני מתאר לעצמי שהאוהדים של בני יהודה אכלו הרבה חרא. הם ירדו ליגה בצורה די כואבת, קיוו שהגודל שלהם לעומת הגודל של המתחרים יעשה את ההבדל וזה לא קרה. אחר כך, קיוו שלפחות בליגה הלאומית יוכלו להרגיש גדולים וחזקים וגם את זה לא קיבלו.
    חלק מהאוהדים בטח התאוששו מהר, לחלק זה לקח יותר זמן ואחרים לא הצליחו להתאושש עד היום.

אני משוכנע שאצל הרבה אוהדים הכתומים הלב עדיין דימם - עד הערב.
    לבוא למשחק חוץ בגביע המדינה, נגד הפועל ת"א, אחת היריבות הכי שנואות עליה ולסיים להם את הדרך במפעל היחיד שבו הם יכולים לחלום על זכייה.
    ניצחון שכזה מרפא את כולם. ואם בני יהודה תמשיך את הריצה הקטנה שהיא התחילה בליגה וזה יסתיים בעליית ליגה, זה ייחשב לניצחון מכונן בעונה שלה.

Sir Alex Ferguson ו-Roma אוהבים את זה.
  14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אסון על מבחינת הפועל תל אביב, עבור קבוצה כזו, מועדון גדול עם קהל גדול, שרוצים תארים אבל יודעים שבליגה הם לא יסיימו מעל מקום 3 בתסריט הכי אופטימי, הגביע הוא הכל והמקור לריגוש העיקרי שיכול להיות להם העונה.
    אבוקסיס נתן סנוקרת לקלינגר, כישלון גדול של הפועל תל אביב.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

15. alexshw Member

כדורגל הוא בסוף בידור. השליליות של קלינגר תהומית ומזמן חלחלה למערכת. אולי הוא התאים כשצריך היה בשיניים לשרוד. הוא לא מתאים לסיטואציה הנוכחית והכדורגל הכי טוב של הפועל העונה, היה עם טועמה על הקווים.

Sir Alex Ferguson, oranfu ו-prica9 אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.