גביע המדינה 16/17 - אחרי 36 שנים בני יהודה זוכה בגביע !

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏30/11/16.

1. סמואל אטו Member

לא ייחסתי זכיה בגביע רק למזל, אבל במשחק אחד הכל יכול לקרות. לעומת זאת ב-10/20/30 אתה מקבל תמונה ברורה יותר של מצב העניינים.
    במשחק אחד כפ״ס יכולה לנצח את מכבי ת״א, אבל לאורך 36 משחקים קבוצה אחת ירדה ליגה ואחת סיימה במקום השני.
    במשחק אחד אתה יכול לקבל יריבה קלה או פנדל, או אדום, או יריבה עייפה וכו׳. ב-30 משחקים הדברים האלה פחות משמעותיים.

משחק ״מוות פתאומי״ הם מדד לא מספיק טוב לאיכות של מאמן, קבוצה או שחקנים.
    זו הסיבה שפרגוסון ומונצ׳י אמרו בפומבי שזה לא נכון לרכוש שחקנים על סמך טורנירים גדולים כי אתה מקבל אל חאדג׳י דיוף, דנילסון וקלברסון. וזה נכון גם לגבי מאמנים, למשל, יורגן קלינסמן ופליפה סקולארי שעשו טורנירי מונדיאל נהדרים אבל מצאו את עצמם לא מתאימים לאימון במועדונים גדולים.

2. Telkiyski Member

באיחור קל, אבל בסוף מצאתי
    מישן קומפליט

http://www.ultrashapoel.com/gallery/albums/others/lol.sized.Xxx

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  3. Drama2 הסמל מעל הכל

אשמח אם תסביר לי את ההקשר בין תגובתך לבין דבריי. או לפחות תענה על השאלה - אם לא ברק בכר, איפה היה נוסבאום ?

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

בעיקרון דרמה צודק כאן, אבל אני מבין את הצד של דרוריקו. ברק בכר מאמן נפלא וברור שיכולות אימון מעולות יש לו, אבל אני בטוח שהיו כאלה גם בעבר שלא קיבלו את הצ'אנס שקיבל. אז כן, יכול מאוד להיות שאילולא איזי ורב"ש ברק בכר היה עוסק בתחום אחר או לכל היותר פרשן, אבל ברור שהוא האחראי העיקרי על ההצלחה שלו בקריירה.

בקשר לרב"ש, אני לא מחזיק ממאמנים שיודעים להעמיד הגנה בזמן שזה פוגע אנושות במשחק ההתקפי של הקבוצה. הוא מתאים לקבוצות תחתית שתיקו בשבילן זו תוצאה טובה.

5. בארסה-מכבי Member

הפועל תל אביב "אלופה" איזה משפט הזוי ובלתי נתפס