גביע המדינה 14/15 : מכבי ת"א זוכה בגביע לאחר 2-6 אדיר על ב"ש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏30/11/14.

1. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

ממה שאני זוכר הוא אחלה, באמת לא הייתי בו הרבה זמן, אם הוא הוזנח בשנים האחרונות זה חבל, אבל בכל מקרה היו בהגרלה הזו מתקנים הרבה יותר מבאסים.

ואני שמח שאתה מרוצה מהדברים הקטנים בחיים :)

2. Civil Anti Madridista

חחח אני רואה שאני לא היחידי ששם לב לזה. נתנחם לפחות שהפתקים עומדים בסטנדרט של הגרלה ולא הדפיסו אותם דרך הWORD

3. oFiRzZz Member

איכ איזה הגרלה מגעילה ..
    לדעתי בקושי יהיה קהל חוץ לנתניה אחרי אירועי עילוט בשנה שעברה .
    העיקר שחילו ידאג לבקלוואות .

4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

רחמנות על ב"ש. לקבל אותנו כבר בשלב כל כך מוקדם.
    אם הבחור בתמונה האישית של עמית ישחק, זה יהיה קל מדי, אם לא, נעבור במשחק צמוד.

בטח שיימן המטונף הזה יקח 120 שקל למשחק הזה.....

לילד.

EuropeGuy ו-Nave אוהבים את זה.
  5. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שבטוח לקראת המשחק שלנו מול מכבי אחי נצרת, זה שהפעם נהיה מאורגנים. או שבהחלטה משותפת לא נופיע והיציע יהיה ריק (מחאה על כך שהם לא נענשו חרף הפוגרום שניסו לבצע בנו) או שהפעם נבין למן הרגע הראשון שאנחנו הולכים לקראת מלחמה.
    על כר הדשא זה משחק שקול, עם יתרון להם בגלל הביתיות. אני נאחז בתקווה שאולי במשחק הזה השחקנים שלנו יטרפו את הדשא וערן לוי יסתום לטרוריסטים את הפה עם איזו שמאלית הגונה.

Nave אוהב/ת את זה.
  6. הרצליה Member

האצטדיון שלנו בהחלט לא מה שהוא היה לפני 10 שנים והוא באמת מוזנח ומלוכלך, בקיץ מתוכנן שיפוץ נרחב מאוד וראש העיר מתכוון להשקיע שם לא מעט כסף.

7. henry1 Member

אחרי מה שקרה במשחק השני בנתניה לכמה אוהדים שלהם, ובגלל שברור לחלוטין שלכמה שוטרים שיהיו שם שבאים להעביר את הזמן ולדפוק כרטיס ולא באים באמת לשמור על הסדר, כי חלילה אלימות כלפי ערבים שבאים לפגוע ביהודים בתקופה שכזאת, לא הייתי מציע לאף אחד לנסוע ולפרנס את הזבלות האלה. אם באמת היה סדר ומשטרה שאפשר לסמוך עליה, מילא. אבל למה לחזור הביתה עם חלונות שבורים בגלל שאף גורם לא באמת שומר על הסדר? להישאר ביציע בזמן שהם שוברים חלונות ואף אחד לא עושה כלום? שידחפו את הבקלאוות שלהם לת..

8. Don Joan Roman Member

הולך להיות קרב טקטי מבריק בין הגאון יובל נעים הידוע בכינויו: יובל מוריניו לבין מני קורצקי במשחק של בית"ר ואשקלון, מזל שהגנן לא מאמן אותנו כי אז זה היה הדו קרב בין יובל מוריניו לאלי פרגוסון.

Igi אוהב/ת את זה.
  9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הנושא של הקערה והכדורים כרגיל מסריח אבל כבר נמאס לדבר על זה, כולם רואים כולם יודעים חוץ מבהתאחדות המגעילה.
    מבחינת ההגרלה פרט להפועל אשקלון נגד בית"ר ירושלים, הפועל עכו נגד קריית שמונה (על טהרת ליגת העל) והמשחקים של קבוצות הליגות הנמוכות (חולון/תרשיחא, אילת/כפ"ס, מרמורק/עפולה, שיכון/מגדל העמק, אולגה/פ"ת) באמת שכל שאר ההגרלה ממש לא מעניינת ורק איזו סנסציה מטורפת יכולה לעשות וואו.

מתי מתוכנן הסיבוב להיות משוחק?

10. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

שוב אני אומר לגבי קערת הכדורים שרק בהגרלה הזו שמתי על זה דגש, ודווקא טל חן ובוקסה השתדלו להוציא גם כדורים מלמטה, גם כדורים מהצד וגם כדורים מלמעלה. הם לא לקחו רק מלמעלה וחיכו ש"מפלס הכדורים" ירד.

לגבי השאלה השנייה - ב13-14.1.

11. Echte Liebe Member

הגרלה מכורה. אשקלון מול בית"ר זה המשחק עם הסיכוי הגדול ביותר בהיסטוריה למכות בין המאמנים.
    הפועל שוב תודח בסופרלנד, לוד "תפתיע" את הפועל פ"ת, בני יהודה גדולה על רעננה וגבעת אולגה תלך להארכה עם מכבי פ"ת אבל תפסיד. חג גביע המדינה שמח לכולם.

12. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

http://msc.wcdn.co.il/w/w-635/1831578-5.Xxx

Nave אוהב/ת את זה.
  13. Don Joan Roman Member

21:00 משחק באשקלון, יום חמישי, מתכון בטוח להצגה של 2 המאמנים הדגולים

14. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

וואלה ערץ הספורט חארות!! מעדיפים את חיפה הפועל תל אביב ובית"ר על פני מובילות הליגה ק"ש וב"ש, בוז להם! אמא שלהןם! אבא שלהם!!

סתם.

קצת מבאס שהמשחק ב20:30 שעה יחסית מאוחרת לחזור מהרצליה ביום חול .. ובכלל אם זה ייגרר להארכה לא עלינו ופנדלים רחמנא ליצלן בן פורת יוסף.

ולא מבין למה פיצלו את זה ל3 ימים ... מה הקטע? לא יכלו להסתפק ביומיים כמו כל השנים? או שמחזור אחר כך יש הפועל-בית"ר אז היה נוח לתקוע אותם במשחקים מאוחרים כי הם משחקים בשני שלאחר מכן ?

15. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

גמר הגביע ישוחק העונה בסמי עופר. בעונה הבאה טדי מתכונן לארח את הגמר.

קחו בחשבון שבגלל שמדובר בישראל שום דבר לא סגור והכל יכול להשתנות בהתאם לקבוצות שיעפילו לגמר.