גביע המדינה 12/13 - הפועל ר"ג היא מחזיקת הגביע

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏29/12/12.

1. alexshw Member

ממה שאני מבין המשחק נגד אזור כנראה יערך ברשל"צ.

2. Telkiyski Member

3. Ice Cream חסה

מרשה להגיד ששמחתי.

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מקווה שזה גם מה שיקרה. אני בתומי מיד חשבתי על משחק על מגרש מלא חול באיזה יישוב קטן...לפעמים ממש חבל שאין לקבוצות ליגות נמוכות לרב מגרש ראוי. זה יכול בגביע לתת יתרון. בכל מקרה על הנייר יתרון ברור למכבי חיפה, אבל שהשער הראשון לא הובקע אזור תתפלל לנס...

חוץ מזה יהיה נחמד בווסרמיל. הכל אפשרי שם למרות שברור שהפועל ת"א פייבוריטים קלים. מכבי ת"א גם לא תהנה מחיים קלים, אבל מאמין שהיא תנצח.

ולסיום, הפועל עפולה ---> CUP FIGHTERS 2013 :aaarse:

5. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

עם כל הכבוד למשחקים המרתקים שיצאו בליגת העל, אני כבר אמרתי לא פעם שחבל מאוד שמשחקים בסדר גודל שכזה מתקיימים כבר בשלב הראשון של גביע המדינה. אני תמיד מעדיף משחק של חצי גמר ברמת גן עם הפועל תל אביב- באר שבע או מכבי- חיפה, מאשר חצי גמר של באר שבע- אום אל פאחם ואשדוד- רמת השרון.
    מכבי מול נתניה ובאר שבע מול הפועל אלו אחלה משחקים שיכולים גם להתקיים בשלב חצי הגמר, ויימשכו לא מעט צופים ברמת גן. נקווה שבכל זאת לשלבים המאוחרים יגיעו קבוצות עם הרבה קהל.

6. Ice Cream חסה

אז מה נעשה? נעלה את קבוצות ליגת העל רק משמינית הגמר כדי שיהיה יותר סיכוי שאין יגיעו לגמר?
    חלק מהקסם של הגביע זה שיש לקבוצות קטנות סיכוי להגיע לר"ג. אפילו שהן לא ממלאות את היציע ולא מספקות משחק אטרקטיבי, זו בדיוק הסיבה שבניגוד לכדוריד או כדורסל למשל, בכדורגל בארץ כל המשחקים מסיבוב ז' מעניינים כבר את האוהדים והתקשורת. אגב, ב-2008 כשבית"ר שמשון תל אביב הגיע לחצי הגמר הם הביאו כמות יפה של אוהדים ועמדו בכבוד 120 דקות ו-10 פנדלים לכל קבוצה מול הפועל תל אביב, כך שעם קבוצות קטנות שמגיעות לשלבים גבוהים זה כיף לא פחות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/1/13
  7. הרצליה Member

שים לב לרקורד הבית של אום אל פאחם לעומת רקורד החוץ שלהם.
    הם עדיין לא ניצחו אף משחק בבית העונה.

קיבלנו הגרלה מגעילה שתסתיים כנראה בהדחה.

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שי, לי יש דווקא בעיה אחרת. אני חושש מקבוצה שלא מוכנה מקצועית לשחק באירופה. עזוב את מספר הקהל שמגיע למשחקים, לזה יש פתרון, אבל מדינה צריכה לקוות שקבוצה מליגה בכירה משחקת באירופה.

לגבי הקהל אפשר לעשות שני דברים:
    1) להכניס אנשים בשביל כמה שקלים
    2) במצב של שתי קבוצות עם מעט קהל לשחק במגרש קטן שיתאים
    3) לעודד איחוד של קבוצות בריכוזי אוכלוסיה שונים

9. Ice Cream חסה

אתה חושב שלאוהדים, שחקנים, מאמן והנהלת בית"ר נהריה (לצורך העניין) אכפת שהקבוצה לא מוכנה מקצועית לשחק באירופה אם הקבוצה תזכה בגביע ותענה על כל הדרישות הביורוקרטיות של תקציבים וכו'? אם הקבוצה הגיעה לזה בזכות, אז מגיע לה להינות.

1. מי שמארגן את המשחקים זה המועדונים, שזו הזדמנות בשבילן לייצר הכנסות, אם הן מאחרות קבוצה גדולה. כשההתאחדות היא זו שאחראית על המשחקים אז בד"כ רוב הכרטיסים יימכרו גם ב-80/40 שקל.
    2. אפשר, אפילו לעשות הצגות כפולות.
    3. אני יודע שסיפרת שבהולנד זה עבד, אבל בארץ תרבות הספורט אחרת לגמרי וזה לא יעבוד. נתחיל מזה שהרבה קבוצות מוצאן באיגודים שונים כמו הפועל, מכבי ובית"ר, ויש פה הרבה פוליטיקה ומסורת. אני לא אוכל לאהוד קבוצה שיקראו לה מ.כ. ירושלים ולא בית"ר... גם בשביל אוהדי הכח רמת גן, קבוצה קטנה לכאורה, מדובר יהיה באסון אם הם יתאחדו עם הפועל ר"ג לקבוצת רמת גן יונייטד כלשהי... וגם אם אין עסקנות פוליטית או מטען של האוהדים בגלל ההיסטוריה של האגודות, יש כל כך הרבה אגו בכדורגל הישראלי, שפשוט אי אפשר לאחד קבוצות. באום אל פאקינג פאחם, יש היום 6 קבוצות שהבכירה שבהם מדשדשת בתחתית הליגה הלאומית, וזה אחרי שעירוני ג'ת אלהאלי שהייתה כוח מוביל בעיר פורקה...

10. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אני לא מבין למה אתה קופץ בראש.
    אני אמרתי את דעתי והעדפה שלי. אמרתי שצריך להעיף את הקטנות? אמרתי שזה לא בסדר? גם בצ'מפיונס אני מעדיף לראות גמר של ריאל-יונייטד ולא פורטו-שחטאר. מהניסיון שלי בשנים שכן הגיעו יריבות עם מעט מאוד קהל, גם הרמה הייתה בהתאם, והגמר וחציי הגמר היו ברמה מאוד נמוכה.

11. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

הפועל אזור מתעקשים לארח באזור ומבחינת תנאים אין להם בעיה לארח שם מכיוון שלפי התקנון משחקי גביע ישחוקו במגרש הביתי של הקבוצה המארחת וזה הקטע של הגביע. ( למשל הפועל ת"א ששיחקה לפני שנתיים נגד קריית אתא לדעתי ולפני כמה שנים נגד מרמורק )
    הבעיה היחידה היא תאורה מה שייאלץ את ההתאחדות לשבץ את המשחק בשעה אחד בצהריים

מופעל עליהם לחץ כבד להעביר את המשחק לאיצטדיון אחר עם תאורה על מנת שישוחק כמשחק מרכזי ויוכל למשוך אליו קהל רב יותר
    מבחינת אזור זה אומר הכנסה יותר גדולה ( למרות שזה מתחלק חצי חצי עדיין ההכנסה תגדל משמעותית באיצטדיון אחר ) ולא מן הנמנע שהכסף בסוף ישחק תפקיד והם יסכימו

12. רון עמיקם Member

אנחנו מאחלים הצלחה לאזור בתקווה שיסחטו ממכבי חיפה 120 דקות... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

13. Love Is Red Member

נכון שהפועל באר שבע במשבר אבל כך גם הפועל תל אביב, לדעתי יהיה משחק מעניין ויעבור עוד זמן עד המשחק ככה שהכל יכול להיות עד המשחק ובמשחק.
    מה שבטוח אם באר שבע עוברים את הפועל תל אביב יש לי תחושה שהשנה באר שבע יגיעו לחצי גמר ואולי אפילו לגמר...

14. ייא Member

אחרי שלוש שנים חלומיות אפשר להפרד יפה מהגביע. אין מה לעשות, כמה מזל אפשר שיהיה. יהיה מוזר לא להגיע לשמינית העונה אבל לא נורא. ב'ש תתעורר ואלישע ינקום.
    השנה הגביע ירוק להערכתי.

15. alexshw Member

הגביע לא יהיה ירוק כל עוד קטן לא יפרוש.