גביע המדינה 10/11: זכיה רביעית להפועל ת"א בשש שנים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה, ‏15/12/10.

1. הפועל_כפר_סבא Member

נו, מה עוד אפשר לומר??
    פעם שנייה ברציפות שאנחנו מקבלים את מכבי חיפה בסיבוב ח' http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dontknow.Xxx
    לפחות זה בבית וכמו שנה שעברה גם הפעם כנראה שיהיה לנו את כל הריכוז בדרך לליגת העל.
    לדעתי זה המשחק הכי איכותי שיצא בהגרלה והמגרש בלויטה צפוי להיות מלא עם אווירה נהדרת.

2. Number 8 Member

קבוצה מליגת העל עדיפה לנו על קבוצה מליגה א' או ב'. נמאס כבר שסינדרלות חוגגות על חשבוננו.
    אמנם הפועל פתח תקווה די חלשה, במיוחד אחרי שדודו ביטון עזב אותה, אבל עדיין אסור לזלזל. לעלות עם ההרכב הכי חזק.

המשחקים ייערכו ב-1/2 בפברואר.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה שאין משחקים מעניינים זה מצויין בשביל השלבים הבאים.

הגרלה מאוד מגעילה בשבילנו, משחק חוץ, רחוק, נגד קבוצה שיש לה את הפוטנציאל להפתיע, מרגיז, הייתי מעדיף משחק נגד קבוצת ליגת העל בבית.

4. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

גם לדעתי המשחק שלכם הכי מעניין בשלב הזה, וטוב שזה בלויטה.

האמת גם שנה שעברה חשבתי שיש לכם צ'אנס להפתיע ולא ממש הייתי קרוב, אבל השנה אתם יותר טובים והרבה יותר חדורי מוטיבציה.

כמו שאמרו כאן, זה שאין מפגשים מעניינים זה גם פוטנציאל להפתעות גדולות (מי אמר קריית אתא עולה על חשבון הפועל ת"א?) וגם משאיר טעם של עוד לשלבים הבאים.

ואגב, ק.אתא-הפועל ת"א, האם המשחק יתקיים בקריית אליעזר או שיש מגרש אחר ויותר קטן באיזור ?

5. yedidel Member

יש לך זיכרון קצר אה... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    http://il.youtube.com/watch?v=z7advibYRSc&...mes/1/index.php

נערך לאחרונה ב: ‏12/1/11
  6. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אני זוכר את המגרש, אבל הוא קטן מדיי לארח קבוצה כמו הפועל ת"א, לא?

טוב ניתן להם לשבור ת'ראש, העיקר שבקריית אתא שמחים שהם יכניסו כסף מהמשחק הזה.

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. מישהו מכיר קבוצה קלה במשחק חוץ בגביע?
    הפועל ת"א בבלומפילד, בית"ר י"ם בטדי, מכבי חיפה בקריית אליעזר, אפילו מכבי נתניה בנתניה או אשדוד באשדוד הם הגרלות קשות הרבה יותר להפועל באר שבע.

הפועל עפולה היא קבוצה שאנחנו חייבים לעבור.
    בגביע כל הגרלה, בוודאי בחוץ, היא הגרלה לא קלה. אבל כדי להגיע לשלבים הגבוהים אנחנו חייבים לנצח כל יריבה, בטח אם מדובר בקבוצה מליגה א' צפון (ראוי להגיד קבוצה שעד לשבוע הובילה את ליגה א' וכעת נמצאת במקום השני).

2. בקשר להגרלה - מצד אחד, הייתי שמח ליותר הגרלות שמפגישים קבוצות מליגת העל אחת כנגד השנייה (הפועל ת"א בטדי, מכבי ת"א בחיפה) כדי לסנן חלק מקבוצות ליגת העל לשלב הבא. מהצד השני, כמעט כל הקבוצות הקנות קיבלו קבוצה מליגות בכירות יותר, כלומר קבוצות שיביאו איתם אוהדים ויצרו לא מעט הכנסות עבור אותם קבוצות. בנוסף, יש סיכוי שאחת מהקבוצות מהליגות הנמוכות תפתיע (כמו יפו בשנה שעברה) ואז בכלל תיתכן חוויה שלא תשכח הרבה זמן עבור אוהדי הקבוצות הקטנות.

8. WellNeverDie Member

אנחנו מאושרים עד הגג! סוף סוף קיבלנו יריבה גדולה. אם אני לא טועה, קיבלנו לפני כמה שנים את בני יהודה בשמינית הגמר, גם בבית, ואז היה די מלא. סך הכל ההישג שיא שלנו הוא גביע הטוטו בארצית ועליה לליגה הלאומית, לא יותר מזה. זה ללא ספק אחד המשחקים הגדולים והאצטדיון העלוב והקטן שלנו הולך להיות מפוצץ - כל הקריה רוצה לראות את המשחק מקרוב ולקלל את שחקני הפועל. אם יעבירו או לא - לבנתיים אני עוד לא יודע כלום, בטח יפרסמו עד שבוע הבא.

9. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

במשחק שלכם יביאו תוף, אולי גם איזה שלט, אולי גם איזה דגל אבל בניגוד למקובל בכדורגל, יתעסקו בנטו קללות לעבר הקבוצה האורחת ולא בעידוד. יהיה מעניין לראות איך הצפונים יגיעו לעשות את המוות להפועל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

10. ertyo Member

מה להעביר ? זה יוציא את כל הספורטיביות,למה בגלל שזה הפועל ת''א ?
    אני בטוח שיהיה להם הרבה יותר קשה לשחק שם,מאשר אם יעבירו את המשחק לנשר,קרית אליעזר,גרין,סכנין או כל אצטדיון אחר באזור.
    בנוגע אלינו-כפ''ס בחוץ זה מוקש,זה הגרלה שצריך לעבור אבל במשחקי הגביע אי אפשר לדעת.
    בכל מקרה זה יהיה כשלון אם לא נעבור,אבל אני בטוח שנעשה זאת.

11. הרצליה Member

וואו המון זמן לא קיבלנו קבוצות כמו טמרה בגביע, תמיד זה היה קבוצות משתי הליגות הראשונות.

באמת שאין יותר מדי מה לרשום על משחק כזה, הדרך לשמינית הגמר צריכה להיות קלילה מאוד, ואוי ואבוי אם לא.

12. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

כן, להעביר בגלל הפועל ת"א. כמובן שגם אם היה יוצא לק. אתא לארח את מכבי תל אביב או מכבי חיפה הסיפור היה דומה.

אולי Willneverdie יוכל לעדכן אותנו בדיוק כמה מקומות יש כרגע במגרש של קריית אתא, אני מניח בסביבות 1000. כאשר קבוצה כמו הפועל תל אביב מגיע למקומות היותר קטנים בארץ זה תמיד יוצר התרגשות גדולה ופה גם נכנס העניין של הפועל תל אביב מגיעה למקום שרובו מאוכלס באוהדי מכבי חיפה, שיחפשו הזדמנות למרר לשחקני הפועל ת"א את החיים ואלה שלא - אוהדי הפועל חיפה שרובם אוהבים את הפועל תל אביב ושהם מגיעים למשחק 10 דקות מהבית, למה לפספס?

בקיצור - הרבה מאוהדי הכדורגל בקריות לא יפספסו את הצ'אנס לראות את הדאבליסטית מקרוב שוב, בין אם אלה אוהדי מכבי חיפה, הפועל תל אביב, הפועל חיפה, קריית אתא או ניטרלים שרוצים לראות את ורמוט, שכטר, זהבי, אניימה ושאר האדומים בקרוב. אני מאמין שהאצטדיון בקריית אתא לא יוכל להכיל את כולם.

אם בקריית אתא יחליטו להעביר את המשחק הם מצד אחד מאבדים ביתיות, אבל מצד שני יכולים להרוויח יותר כסף. אני, אתה והם יודעים שהסיכוי להפתיע את הפועל ת"א הוא קטן בכל מגרש בארץ, אז למה לא להעשיר את הקופה הדלה? משחקים כאלה הם הזדמנות פז לקבוצות בקליבר של קריית אתא.

13. שער 7 Member

אוהדי מכבי תירגעו. הפועל פתח תקווה גם היא הפסידה לבית"ר/שמשון, וחוץ מזה, הפועל פתח תקווה ב- 6 שנים האחרונות מעולם לא עברה את שמינית הגמר (כאשר כן הצליחה להגיע אליו). אז נכון שיאמרו לי "הרי זה גביע והסטטיסטיקות עתידות להישבר באיזשהו שלב" ונכון שאכלתי את הכובע כשנתיבות ניצחה את רמת השרון כנגד כל הסיכויים (לא שאני חושב שבגרונדמן זה היה קורה), אבל מכבי דוהרת, איווניר נותן מוטיבציה אדירה לשחקנים בתור סמל של המועדון, ומכבי תטייל פה בקלות.

14. שער 7 Member

אם שיחקנו לפני 3 שנים במרמורק, מגרש של 1,000 איש, אז אני לא צופה שום בעייה שנשחק בקריית אתא, מגרש יותר גדול ממרמורק בהרבה.
    אני די בטוח שאם קריית אתא הייתה מקבלת את בית"ר או מכבי, תוך שנייה זה היה עובר לאיצטדיון גדול יותר.

15. Don Joan Roman Member

שער 7 אולי מספיק עם תאוריות הקשר ההזויות שלך?
    בית"ר שיחקה נגד קריית אתא בקריית אתא בתקופה הרבה יותר טובה שלנו.