גביע המדינה 09/10: הגביע של הפועל תל אביב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י עומר, ‏2/12/09.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבחינת תפרואה 34 אלף אוהדים, 18 אלף של הפועל, 16 אלף של בני יהודה יפה.

רק חבל שהאווירה במשך 90 דקות היתה של בית קברות, את האמת שגם ההרחקה תרמה לזה בדקה 75 כמעט כל אוהדי בני יהודה כבר היו בחנייה...

2. wings Member

יש קטע גדול באתר של ערוץ הספורט שתיעדו את תבריזי ברגע הפנדל. אחלה רעיון, צריך לעשות את זה לכל השופטים במשך 90 דקות.

3. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מבין למה לא שמו בבלומפילד כמו שעשו בעבר כמה פעמים כש2 הקבוצות באות מתל אביב.
    היה חוסך את האווירה, בטח כשלא נותנים לקהל של הפועל להכניס מוצרי עידוד.

נערך לאחרונה ב: ‏12/5/10
  4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל היה 34 אלף איש...זה לא שבגמר שיחקו הפועל רמת גן נגד מכבי פ"ת אז זה מובן..

זה שוב מעיד על החיסרון בבלומפילד שמכיל רק 15 אלף, מבאס משהו. אין לי ספק שאם היה 30 אלף הגמר היה שם.

5. Raulito Madridista

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/6/Black354X281/168296.Xxx

מכבי שלום מכבי שלום איך זה לראות עוד גביע אדום

אם עונה מדהימה שכזאת הייתה מסתיימת בלי תואר זה היה פשוט שוד.
    אם שחקן כמו אניימה היה עוזב את ישראל בלי גביע - זה היה פספוס אדיר. כנ"ל לגבי דגלאס דה-סילבה שכבר צעקו לו 'תישאר תישאר'.
    ורמוט נתן משחק ענק וכבש צמד. הגיע חתום על שמו יותר מכולם. רק בהילוך החוזר בחדשות הספורט הצלחתי לעכל את שני השערים, פשוט גולים פנטסטיים. גם לזהבי יש חלק בגול השלישי, אחרי שהוא מצא נפלא את ורמוט ברחבה.
    גם עומרי קנדה היה נפלא. כל התקפה עברה דרכו ובהגנה הוא הדהים אפילו את עצמו כשהציל שער בגליץ', וכמובן הסגירה על אלירן עטר הדועך. אני כל-כך שמח בשבילו כי מהשנייה הראשונה ראו שהוא בא לתת את משחק חייו, וכמובן שהוא השתולל אחרי זה עם הגביע.
    הייתה אווירה מדהימה וחבר שלי שישב ביציע של בני-יהודה אמר לי שהקהל של הפועל נתן תצוגת תכלית.
    האדום של איינוגבה היה מוצדק לא במאה אחוז אלא במאתיים אחוז, חאלאס להתעסק בחרא, קצת אובייקטיביות לא תזיק לכמה מכם.

קצת על בני-יהודה - שיחקו יותר מידי על כדורים ארוכים. אני לא התלהבתי מצורת המשחק שלהם גם לפני האדום. אלירן עטר בנסיגה עצומה ביכולת, פעם הוא היה מבקיע בעיניים עצומות ממצבים כמו אתמול. דווקא בדקות הראשונות הוא היה נייד ופעלתן והיה נדמה כי היום הוא הגיע לעשות להפועל צרות, אבל בסוף זה לא היה ככה. והכי מציק בבני-יהודה זה אדון מיכאל זנדברג. כבד, שבע, מאבד אינסוף כדורים וגם לא מפסיק לדבר עם השופטים ולהתלונן. שיגעת אותנו מיכאל, אתה מבייש את הימים היפים שלך ככדורגלן, לפני שלוש שנים ויותר.

6. wings Member

לא יודע מה אתה רוצה ממנו. הוא אמנם התחיל בסוג של נאום קצב/לוזון אבל מהר מאוד שינה פאזה ודיבר לעניין. בדבר אחד מודי צודק וזה שהם לא צריכים להתעסק בתקשורת, ולמי בכלל אכפת מה שלמה שרף ואחרים אומרים, אבל אני גם יכול להבין אותו שזה מעצבן.
    ותמיד עדיף משהו כמו גוטמן שיכול לנהל דו שיח מאשר מאמנים שאי אפשר להחליף איתם שני משפטים (חצי מהמאמנים בליגה).
    ויש לציין שאני ממש לא מחסידיו.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

3,000 אוהדי הפועל נשארו בחוץ כי מכרו אלפי כרטיסים מזויפים...

8. eran levy Member

יאללה, לנושא הבא.
    קצת פיקנטריה:
    מתחילת המפעל הגיע גביע המדינה 39 פעמים לת"א, שמונה לחיפה ושמונה לי-ם.

9. Igi Member

כן. אני לא יכול לקבוע בוודאות שהעונה של הפועל הייתה יכולה להיות טיפה כישלון אם היא לא הייתה זוכה בשום תואר, אבל אני בהחלט נוכה למחשבה הזו. בכל מקרה זה כבר לא רלוונטי.

ד"א, עומר, גם אני בהתחלה כששמעתי את גוטמן מתחיל עם המנטרות הקבועות שלו חשבתי לעצמי "שוב התחלנו עם הבכי?", אבל עם המשך הראיון הוא דווקא הסביר את עצמו טוב יותר.

10. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה