גביע המדינה 09/10: הגביע של הפועל תל אביב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י עומר, ‏2/12/09.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

א. ההסכם על צ'רלטון מסתיים בסיום העונה הנוכחית, ואין טבעי מזה שערוץ הספורט ייקח את הזכויות אליו ויתחיל לנגוס אט אט בחומר של צ'רלטון במיוחד כשיש לו 760 ערוצים ו2 תכנים (ספרדית וצ'מפיונס).

ב. גם ככה רוב משחקי הליגה מתקיימים בשעה 7 ועוד אחד ב-7 וחצי...אני לא רואה סיבה שלא לעשות קיבוץ על 5-6 משחקים כל מחזור (כשבנוסף אחד בראשון ואחד בשני).

נערך לאחרונה ב: ‏27/12/09
  2. רון עמיקם Member

בדרבי, במיוחד יפואי, אין מושג כזה קבוצות תחתית או צמרת.

הסיבוב הבא הוא ב-10.2, שלושה ימים לפני משחק העונה של יפו מול אזור, כך שעדיף לה לעוף בסיבוב הנוכחי...

3. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אל תשכח שערוץ הספורט ממילא פורס את כל המצלמות שלו בכל המגרשים בכדי לשדר את התקצירים כעבור 24 שעות, אז עוד קצת כסף ועוד בירוקרטיה ונקבל את הגולים מיד שהם מתרחשים.

נקווה שזה יצא לפועל מתישהוא...

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מסכים איתך רון. עם כל הכבוד, יוצא לי לעקוב אחרי מכבי יפו, אומנם לא באדיקות כמוך כחבר הנהלה ואוהד מן המניין http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx אבל בינתיים ממה שאני רואה מכבי יפו מתמודדת יפה מאוד למרות השרשרת תוצאות תיקו בפתיחת העונה. אחד המצרכים החשובים של הקבוצה הזאת לקראת העתיד זה כסף. עם כל הכבוד אני בטוח שאם אני אפתח את הכספת/חשבון הבנק של מכבי יפו, לא יעופו עליי ערימות של כסף ואם הקבוצה בפלוס (וגם זה יהיה מפתיע) אז הוא יהיה יחסית נמוך. עם כל הכבוד למשחק עונה נגד אזור, אני מאמין שעד המשחק ביניכם ההפרש יגדל כי לאזור אין את האיכויות שיש למכבי יפו, אם זה דודו ביטרן הזכור לנו מצפרירים, או ארז ירימי הבלתי נגמר, אורן יחזקאל...אני חושב שלמכבי יפו יהיה עדיף להפתיע את חדרה ולעוף סיבוב אחר כך למכבי חיפה/הפועל ת"א/מכבי ת"א/בית"ר ירושלים במשחק ביתי, אין ספק שאם אכן יהיה הדבר הכסף שייכנס ליפו ממכירת כרטיסים יהיה הרבה יותר גדול, אומנם זה סיכון כי אף אחד לא מבטיח לך שגם אם תעבור את חדרה תקבל קבוצה גדולה ועוד בבית אבל גם אם מכבי יפו תכניס לעצמה 50 אלף שקל נקי לכיס זה יהיה שווה את זה. לדוגמא אם תשחקו נגד מכבי ת"א או הפועל ת"א ותמכרו כרטיסים ב-25 ו-50 שקל אני מאמין שיגיעו משהו כמו 5000 אנשים, ואני מאמין שלמרות הוצאות שיטור מאחר ולא מדבר בבני סכנין נגד אחי נצרת יפו תוכל לעשות קופה יפה, ואני לא מדבר על הכנסות מחסויות (יש דבר כזה בגביע?) וזכויות שידור (יש דבר כזה בגביע?)

אגב יש לי כמה שאלות אם תוכל לענות לי עליהם. 1. האם שחקנים במכבי יפו מקבלים כסף? 2. האם ישנם שחקנים שמתרכזים נטו בעבודת כדורגל בקבוצה? 3. האם אתה לא חושב שזה פוגע ששניים מעמודי התווך של הקבוצה הם עוזר מאמן הפועל ומאמן השוערים שלהם שנעדרים ממשחקים מדי פעם ומתישהו הם יצטרכו להחליט אם וכאשר מה העדיפות שלהם, ואם הם כנראה יפרשו, מה עם דור עתיד? איך מתקדם הנושא, מה אתה יכול לספר על הקבוצות נוער/נערים של יפו, והאם ישנם אילו שחקנים כלשהם שאנחנו יכולים לשמוע עליהם בעתיד מלהטטים בלאומית או מפתיעים בליגת על? ושאלה אחרונה האם ישנו חדש בנוגע למגרש ה"פרברים" שהעירייה מדברת עליו בערך מאז נתב"ג 2000?

נערך לאחרונה ב: ‏27/12/09
  5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי אתר ההתאחדות:

הפועל בני לוד רכבת - מכבי אום אל פאחם (א'). לוד, 13:30
    הפועל עפולה (א') - הפועל קרית שמונה. עפולה עילית אצט' חדש, 13:30
    הפועל חדרה ערן (א') - מכבי יפו קביליו (ב'). הפ' חדרה, 13:30
    בית"ר כפר-סבא שלומי (א') - מכבי ע.כפר יונה (א'). כ"ס לויטה, 13:30
    מכבי ע.עמישב פ"ת (א') - מ.ס.כרמיאל צפת (א'). פ"ת מכבי סנטטי, 13:30
    מ.כ.מכבי נצרת עילית (ג') - עירוני סעיד א.א.פאחם (א'). נצרת עילית גרין, 13:30
    הפועל עירוני "ניר" רמה"ש - מכבי כפר כנא (א'). רמה"ש גרונדמן, 13:30
    הפועל ערד (א') - מכבי דלית אל כרמל (ג'). ערד, 13:30
    מכבי הרצליה - מכבי באר שבע. הרצליה, 19:00
    הכח מכבי עמידר רמת גן - הפועל ירושלים. וינטר, 19:00
    הפועל מרמורק עירוני רחובות-הפועל ראשון לציון. ראשל"צ הברפלד, 19:00
    בית"ר שמשון ת"א - מכבי ע. נתיבות (א'). שכונת התקוה, 19:45
    הפועל אשקלון - מכבי השקמה חן (א'). אשקלון, 19:45
    סקציה נס ציונה - מכבי עירוני בת ים. נס ציונה, 19:45
    הפועל נצרת עילית - הפועל דליית אל כרמל (ב'). נצרת עילית גרין, 19:50
    הפועל כפר סבא - מ.כ.אחווה עראבה. כ"ס לויטה, 19:50

6. חדרתוס Member

טוב כנראה הם הולכים ראש בקיר, זאת לא תהיה פעם ראשונה או אחרונה בהתאחדות הזאת.

7. רון עמיקם Member

א. במשחק גביע ההכנסות מתחלקות וההוצאות חלות על הקבוצה הביתית כשקבוצה מליגה נמוכה לא משלמת הוצאות שיטור אלא מועצת ההימורים משלמת בשבילה.
    ב. המצב בחשבון הבנק שלנו מצויין. אספנו מפרסום, שילוט, ומכירת מנויים וכרטיסים כ-800 אלף שקלים.
    ג. כל השחקנים במכבי קביליו יפו מקבלים כסף. לא הרבה אבל מקבלים.
    ד. כולם חצי מקצוענים. מתאמנים 4-5 פעמים בשבוע, עוברים טיפולים, סדנאות, גיבושים, הרצאות, אבל גם עובדים למחייתם.
    ה. העדיפות של אבוקסיס ובורשטיין היא הפועל ת"א ולכן יש להם אלטרנטיבות. השוער המחליף כבר השתתף בפרוייקט השוערים של נבחרת ישראל.
    ו. הקמנו מחלקת נוער שיש בה כבר בשנתה השניה למעלה מ-100 ילדים. קבוצת הנוער נמצאת המקום הראשון בליגה המחוזית עם 100 אחוזי הצלחה. קבוצת נערים א' במרכז הטבלה וקבוצת נערים ב' עושה את שנתה הראשונה. בעונה הבאה ייפתחו עוד שתי קבוצות, כתוצר של בית הספר לכדורגל שכבר פועל.
    ז. שמות שגודלים במחלקת הנוער הם נתנאל נונו, פרחוד קדירוב, גל באוך, בן דיין, עמית בוהדנה, בן ואסף כהן צדק, מתן מוגרבי, דודו שרעבי ועוד.

8. רון עמיקם Member

תהיה מלא אמונה. אנחנו עושים הכל כדי לשנות את ההחלטה ולהעביר את המשחק ל-20.15.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

תודה רון, המשך לעדכננו בפרויקט אנחנו נעקוב בעניין מהצד גם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

אגב מה ממוצע הקהל שלכם בבית ובחוץ?

10. רון עמיקם Member

יש השנה ירידה. בבית הממוצע 800-900. בחוץ 400

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

800 זה לא רע בכלל, אחרי הכל אני לא חושב שלמכבי יפו יש את הכמות אוהדים של הפועל ירושלים לדוגמא, וגם אם יש היא כל כך רדומה שנראה לי שרק הליגה הלאומית תצליח להעיר אותה...

נערך לאחרונה ב: ‏28/12/09
  12. רון עמיקם Member

המשחק בין חדרה ליפו ייערך ביום שישי, ה-8.1 בשעה 14.00.
    יפו כבר רכשה 500 כרטיסים למשחק.

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה דווקא ביום שישי 8.1.10 ולא ביום שלישי עם כל המשחקים?

14. Ariel Member

כדי שישודר בטלוויזיה.

מקווה שתהיה אווירה ראויה שתשאיר זיכרון מתוק משישי בצהריים.

15. חדרתוס Member

החלטה מעולה. סוף סוף קצת שכל.
    בשישי בצהריים יהיה קהל כפול ואפילו משולש מאשר הקהל שהיה מגיע באמצע שבוע עבודה בשעות הצהריים.

לפי האתר של הפועל חדרה המשחק הוא ב13:00 לא ב14:00, אבל זה בטח עוד ישתנה עד שבוע הבא.
    יש מידע לגבי כמה עולה כרטיס?

אני מאוד מקווה שנעלה ונשחק עם ליגת העל, זאת תהיה אחלה חשיפה לקבוצה והכנסות לא רעות בכלל :]
    רק שלא יהיה הפועל רעננה או משהו כזה, אפילו לחדרה יש יותר קהל מרוב התחתית של העל.

יאללה שיהיה שמחחחחח http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/multi.Xxx